reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Nanusia to super szybka akcja z tym odejściem czopa u Ciebie byla:-) Fajnie, przynajmniej nie niecierpliwiłaś się.
OLA, no ja właśnie nie wiem do końca czy to był czop. Ale mam taką cichą nadzieje. fajnie, że pogadałaś sobie z położną, zawsze to już człowiek pewniej się czuje.
Dora, Mambusia- no buziaki i trzymajcie się.
 
Musiałam wpaść na sekundkę żeby zerknąć co u Was...;)



Asencja - kazali mi przyjść wczesniej bo muszą porobić badanka i zmniejszyć obrzęki...niestety woda się trzyma we mnie jak talalala...Tak więc niestety w obcym mieście i sama muszę dotrwać najpierw do czwartku a później pewnie do poniedziałku lub wtorku bo po ok. pięciu dniach pewnie mnie wypiszą...
 
Bry dziewczyny! :-)
No to widze ze akcja zaczyna sie coraz bardziej rozkrecac :-D
Tofilesia, gratuluje czopa. A co sie teraz dzieje, nie masz skurczy? Wszystko ucichlo?
Misiako, no wlasnie to mnie najbardziej wzburzylo emocjonalnie ze po ponownym zalogowaniu ten moj elaborat niestety nie pojawil sie na watku. W ogole mialam jakies dziwne klopoty z zalogowaniem sie w nocy wiec pewnie dlatego.
Ewelinka fajnie ze jestes zadowolona z remontu no i ze HB sie podnosi. Po tylu miesiacach cierpienia w koncu jakies swiatelko w tunelu. Koniecznie wstaw zdjecia i napisz jak zareagowal najstarszy syn.
Dora, mambusia trzymam za Was kciuki i za wszystkie ktore w tym tygodniu planuja sie rozpakowac. Czekamy na relacje z porodu i oczywiscie sesje zdjeciowe maluchow :-)
OLA - przy okazji imprezy urodzinowej szwagra odwiedzilas porodowke - :szok: to niezla impreza musiala byc :-D Super ze tam tacy ludzie pracuja i warunki sa takie dobre. Powinno Cie to uspokoic.
Nie wiecie co sie dzieje z Anisen cos dlugo sie nie odzywa.
Widze ze mambusia potwierdzila to co napisalam na temat wypadniecia pepowiny wiec radze Wam dziewczyny abyscie przy nastepnej wizycie u ginka zapytaly sie czy Wasze malenstwa sa juz w tym koncowym ulozeniu. Jest to bardzo wazna informacja dla Was zeby wiedziec w razie czego co dalej robic gdy odejda wody.
U mnie dzisiaj duzo chlodniej niz wczoraj wiec jeszcze bardziej przyjemnie. Jestem co prawda padnieta, bo spalam praktycznie jakies 2 godziny ale licze na to ze dzisiaj bede miala w koncu przespana noc.
Milego wieczoru i spokojnej przespanej nocy :-)
 
Oj rzeczywiście Nanusia, przepraszam, pomylilam.
Bluetooth, nie mam nic, żadnych skurczybyków, brzuch tylko czasami twardnieje. W sumie jak tu wszyscy piszą, to nawet do 2 tygodni można czekać na poród. Chyba nie będę się za bardzo podniecać, bo to może jeszcze potrwać.
 
Rozłożyło mnie na maxa bbuuuu
gardło, katar, kaszel, a na juro miałąm tyle planów...

dziewczyny uważajcie na siebie i nie przesadzajcie z sprzętem chłodzącym, bo ja już mam za swoje :-(

Dora, mambusia - trzymam kciuki !!! i tak troszk zazdroszczę ze to juz ;-)
 
reklama
Dora Mambuia trzymam kciuki i powodzenia życze.

My byliśmy na pizzy, nawet na kawke mąż chciał mnie zabrać ale nie miałam już miejsca.
A teraz siedze głodna jak nie wiem co :( a co zjem to ląduje w kibelku. Już mnie tyłek boli, nawet po sucharach to samo.

no i spać znów nie mogę. mam nadzieje że za długo się nie będe męczyć, bo jutro sporo do zrobienia.
 
Do góry