reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ależ Ci już dobrze dziuba...mas z głowy prezenty. A to wszystko przede mną, zwłaszcza że zaczyna się gorący okres u nas w rodzinie. 1XII ur teść, 6XII Mikołaja, 24XII wigilia, 1I ur teściowa, 2I ur męża chrześniak i ja ;P;) Kurcze a do tego na wigilię każdemu kupujemy jakiś upominek... Zwariować można hehe ;):rofl2:

Jejku ależ mi dzień uciekł... (Misiako odwróciła już na głowie w tym czasie swój cały dom, pracę i zaliczyła spotkanie )- a ja byłam dzisiaj jakaś półprzytomna hehe . Młody mnie obudził po 4:00 i się zaczęło... spanie z przerwami do 6:30...a później do 14:30 marudzenie i zabawa;) W końcu padłam o 14:30 i zabujałam go na amen w bujaczku a sama padłam w łóżeczku hihi Dopiero oczka mi się otworzyły a w telefonie zatrzęsienie nieodebranych połączeń hehe Wszyscy pomyślą że mnie ufo porwało ;P;)

Tak więc wracam do świata żywych...;P
 
reklama
mambusia no to sobie nezłego komarka przyciełaś:-D.Ja w dzień nie mam czasu spać.UUU sporo prezentów musicie naszykować ;-) mY NA mikołaja jakieś drobne prezenciki by na gwiazdkę dzieciaczkom dać coś lepszego ;-)
wstawiłam w galerii dwa zdjątka bartka
 
Po pierwsze- kasiula, ola jak ja Wam zazdroszczę, że te Wasze maluchy tak śpią...
Ja dziś wstawałam średnio co godzinę, co 45min :szok::-( To już przechodzi ludzkie pojęcie! A specjalnie zrobiłam Humanę plus...nic nie pomogło. Ech a jutro na zajęcia...
Byliśmy w BB u laryngologa i na szczęście wszystko jest w jak najlepszym porządku :happy: Panie zachwycały się Wojtusiem, był grzeczny i się uśmiechał, ten to umie robić dobre wrażenie, to tylko matka tak narzeka i wymyśla :cool2: Potem zaliczyliśmy kawkę u rodzinki. Dziś jakoś mało jadł, to kompletnie do niego nie podobne...a jak już ciumknął to mu się ulało- a to się zdarzyło może raz w naszej karierze. Nie wiem czy się martwić tym wszystkim czy co...

Co do Bebilonu Pepti to fakt- na receptę jest naprawdę tanie.

no mambusia trzeba korzystać z takich sytuacji i przycinać komara ;-), także prawidłowo. Teraz 7mln do wygrania w totka- przydało by Ci się na te prezenty :-D

magda no ciekawe ile teraz zabulicie za ten lek :baffled: Te pomysły nowego Rządu doprowadzają do szewskiej pasji...

Aha, Wojtuś skończył dzisiaj magiczne 3 miesiące hurra!!! Tylko, że niestety coś mi się wydaje, że to tylko mit...Bo 12tydz to dla nas istny horror :shocked2:
 
Ostatnia edycja:
A dzis słuchałam expose Tuska i napomknął że ulga prorodzinna będzie o 50% wyższa na trzecie i kolejne dziecko.To za Bartka troszke na kaski moze wpadnie do domowego budżetu ;-) Fajnie by było.Imówiła że ci najbogatsi z jednym dzieckiem ulgi nie będa mieli a becikowe dla tych których dochód nie przekracza 85 tys. rocznie.Tylko ciekawe kiedy te zmiany mają nastąpić
Wrześiowa no to mały wie że między ludzi ma byc aniołkiem,spryciarz hehehe.No ale te pobudki co godzine to naprawde przegięcie.To leci do Was kabelkiem:
Wojtus ciotka ci mówi mniej troche serca dla mamusi i spij jej ładnie w nocy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej Cioteczki :) Dzisiaj się załamałam - byłam u lekarza, bo ciągle męczą mnie te zawrity głowy i... okazało się, że żelazo znowu mi spadło i to o prawie połowę tego co miałam. Miałam nadzieję, ze będzie lepiej - a tu niemiła niespoadzianka - z 11 spadło mi na 6,5 :(
Znowu mam brać żelazo i to dużej dawce. O wiele większej niż brałam - a po tamtej już wymiotowałam. Dobrze się odżywiam i ciągle gorzej - zamiast lepiej... Dlaczego? Znacie jakieś domowe sposoby na poprawienie poziomu żelaza we krwi?
pozdrawiam serdecznie :)
 
ja właśnie wróciłam z galerii i jestem w szoku bo byłam pierwszy raz sama z małym i nie spał a był bardzo grzeczny ponad godzine wybierałam prezent dla mojego.. a malutki leżał w wózeczku i sie rozglądał...:)
dziuba fajny prezent te zdjęcia ja też zabieram się do wywołania najfajniejszych z tych co zrobiłam i dać dziadkom w ramce i małemu do albumu powklejać:)
ola współczuję przeżyć z lekarzem a powiedz ty mówisz o blisznie po cc czy po naturalnym?? bo ja skleroza zapomniałam jak rodziłaś..
misiako i jak maleństwo po szczepieniu??

aprpop blizn po cc jak powinna wyglądać? moja jest bordowa swędzi i skurę nad nia mam bez czucia i zastanawiam się czy to normalne..
 
magda no mam nadzieję, że ten mój Zbój chociaż Ciebie posłucha jak mamy nie chce ;-)

ewelina zdrówka! Żelazo to m.in. : szpinak, podroby (wątroba, nerki i serce), żółtko jaj, suszone warzywa, a zwłaszcza strączkowe, kakao, ryby, drób, mięso, orzechy, zielone warzywa, pełne ziarno zbóż,
 
reklama
Bafinka - rodziłam sn i po takim "cudnym" zszyciu mam "pamiątkę"...
Ewelinak - ja przy niskim żelazie musiałam pić wino tzw. byczą krew, dla mnie ohyda, ale poziom żelaza naprawdę mi podniosło...I tak jak dziewczyny piszą, jedz dużo zielonego szpinak, szczaw, wątróbka, no i przede wszystkim buraki, sok z nich...
Wrześniowa - ja po tych 7 godz spania Małej to taka zestresowana byłam, że szok:szok::-D..Jakbym jej nie wybudziła o tej 2:30 na karmienie to jestem ciekawa do której Królewna by spała...??:-)
 
Do góry