reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

U nas też pojawiły się plamy na brzuszku i czasem karku i wydaje mi się, że to jednak alergia pokarmowa się objawiła, na niektóre owoce. Na jakiś czas odstawiłam wszystkie oprócz banana, jabłka i gruszki i plamy zniknęły. Teraz wprowadzam pojedynczo - podaję przez tydzień i sprawdzam. Narazie plamy pojawiły się przy porzeczkach i ananasie. Karolinka jadła te owoce regularnie od lata i nic jej nie było, więc nie sugerowałabym się tak do końca tym, że w diecie nie pojawiły się nowości, bo alergia na coś chyba może się objawić nagle. Mój mąż miał alergię na owoce sezonowe, więc postanowiłam zacząć sprawdzanie od tego.
Ostatnio także po kąpieli zaczęły pojawiać się jakieś dziwne plamy na ciele - czasem są jeszcze rano, jak się budzi, a potem nagle znikają. Kupiłam inną emulsję do kąpieli - może pomoże. Jeśli okazałoby się, że to rzeczywiście przez ząbkowanie, byłoby super, bo problem niedługo by się sam rozwiązał. Zobaczymy.
 
reklama
Witam wszystkich
Znowu wsiaklam:/. Za duzo sie u mnie dzieje i za malo na wszystko czasu. Ostatnio codziennie wychodzilam z domu o 10 rano i wracalam o 21 poniewaz chodze przed praca na rehabilitacje. Juz jestem tym troche zmeczona bo wciaz mnie nie ma w domku. A jak juz jestem w weekend to jest tysiac rzeczy do zrobienia. Wostatni weekend wkoncu sie zebralismy i kupilismy sobie na kredyt wypoczynek do salonu no i kilka szafek.bo jak do tej pory jedynym meblem w naszym salonie byl dmuchany materac:?. W ten weekend mielismy gosci. I my i Maja bo byl jej narzeczony o cztery dni starszy:) Wiec radosci bylo co niemiara. ZA to ja wwypompowana bo co sie w kuchni nastalam to masakra...
Maja ma ostatnio awersje do kapieli. Jak przychodzi pora kapania to wpada w taka histerie ze az serce sie kraja. A jak ja chce wlozyc do wanny to krzyczy NIE NIE NIE takim przerazliwym glosem ze nie wiadomo co robic. Nie wiem czemu tak ma bo nic sie zlego w czasie kapieli nie stalo... Czy wasze dzieciaczki przechodzily moze taki etap??
Dziewczyny czy podajecie jeszcze swoim dzieciom wit. D? Bo ja jakis czas temu przestalam ale bez konsultacji z lekarzem i zastanawiam sie czy oby nie zaszkodze tym malej.
gaja milego pobytu u brata:)
Madzik zdrowka dla Kacperka
Beti Twoja corcia wyglada na starsza niz jest:)
Pozdrawiam goraco wszystkie mamusie!!!
 
gosheek my nie mamy problemu z kąpaniem... mały zawsze lubił się kąpać a od kiedy pomaga wlewać mi wodę do wanienki to porostu ją uwielbia :-) Może spróbuj wciągnąć małą w przygotowana do kąpieli?
 
witam,
mała blizna będzie ale ładnie się zasklepiło dzielnego synka mam pozwala sobie plasterek zakleić i oderwac sam przychodzi by mu ranke przemyć ;-) dziękuję za słowa otuchy. Bylismy w weekend w górach świetnie było latem odwiedzamy napewno domek w którym spaliśmy na samym szczycie góry jest tam dziewczynka młodsza od małego o pół roczku i chłopczyk starszy o 8 mies. więc będzie ubaw zero ruchu cisza spokój:)
u nas czas ząbkowania skończył sie jakieś 3 mies. temu mamy komplet zębów za to czeka nas wizyta u dentysty bo chyba dziura mu się zrobiła w zębie jak będą ząbki po tatcie to juz jestem cała w stresie :-(
jeżeli chodzi o kąpiele to moje dziecko mogło by być rybką :-D w dużej wannie podtopił się chyba z 3 razy bo tak wariował że wpadł pod wodę wyciągłam go a ten się śmieje nic go nie przeraża :)
kałuże na podwórku tez uwielbia mamy gumowce więc dzielnie w każdą wchodzi i tupta nogami by woda chlapała.
dzisiaj zakupujemy rowerek biegowy puky o ile się małemu spodoba bo ostatnio hurtownia była zamknięta :(


pozdrawiam
zdrówka chorym życzę
 
Witajcie kochane. Moje dziecię znowu ma angine....do tego cały czas zwraca jedzenie,ale gorączki nie ma...ok.14 zasnął i do teraz śpi.....zrobiłam mu kaszke na wodzie trochę go przegłodzę,ale jak nie minie mu to zwracanie wieczorem jade do szpitala...oby nie więc mam nadzieję,że mu przejdzie.
 
Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny:tak: Jednak warto się z kimś skonsultować ;-) Ojj niech już się skończy ten okres ząbkowania, bo nie wiem która z nas gorzej go znosi:oo:

A mi znów głowa pęka:wściekła/y: zauważyłam, że nie ma tyg żebym nie łykała jakiś apapów, ibupromów itp świństw.Oj oby do wiosny..a najlepiej żeby od razu lato przyszło, a wraz z nim zasłużony urlopik :-p Planujemy spędzić parę dni w Stogach Gdańskich więc może spotkamy się Beti na jakimś browarku?:-):sorry:


Gizela79 zdrówka dla Michałka:happy:
Ksiulka fajnie, że u Was już komplet ząbków, ale przestraszyłaś mnie tą dziurką..nie wyobrażam sobie wizyty u dentysty z takim maluchem:eek:

Lecę kąpać małą, u nas na szczęście nie ma z tym kłopotu.nie mogę nawet wcześniej niż planuję wspomnieć o kąpieli, bo mała już stoi pod drzwiami łazienki i beczy żeby wsadzić ją do wody..na pytanie czy juz wychodzimy mówi "eście":-D:-D

Trzymajcie się i dzięki raz jeszcze..miłej nocy;-)
 
Witajcie!!!!!!!!!

Beniaminko jak zwykle na Ciebie można liczyć, chodzi mi o imiona, bo chyba tak już zostanie chociaż Oskar wydaje mi się mało oryginalne ale skoro B. chce to może tak zostanie :-p

gizelko zdrowia dla Maluszka życzę nie ma nic gorszego niż chory dzieciaczek.

dziewczyny moja panna przestała spać w dzień....masakra...usypiane trwa nawet 1,5h a ona i tak nie zasypia. Zrezygnowałam bo wydawało mi się to bez sensu takie usypianie na siłe. Teraz wstaje około 7.30 a zasypia na noc o 19.30 martwie sie czy to czasem za mało snu nie jest. Jak wasze dzieci?


No i kochane pytanie za 1000 punktów: Poszłybyście na chrzciny(czyt. zostałabyś chrzestną) córeczki brata waszego partnera zrodzonej z związku, który spowodował rozpad jego małżeństwa? Żona was zabije jak się dowie,że utrzymujecie z nim kontakt bo ona żąda lojalności. Ale brat waszego faceta jest świetnym gościem, z którym fajnie się gada, lubi wasze dzieci,doradza, pomaga w potrzebie,a wiecie z żoną miał pod górkę a teraz to już pionowa ściana. Ale nowa partnerka jest do kitu, masakra. Ale brat waszego ukochanego liczy na was. CO ROBIĆ???????????????? Pójść?.......żona was znienawidzi, obgada, rzuci kłody pod nogi. Nie iść?..........brat będzie zawiedziony, stracicie z nim dobry kontakt, w ogóle facet nie zasługuje na potepienie chociaż pozornie drań w waszych oczach pewnie. Chyba sama już sobie odpowiedziałam. Ale co myślicie??? Miałyście może taką sytuacje???
 
Lilu ja bym poszła na ten chrzest... Jeżeli piszesz że ten facet jest spoko a żona to jędza, pozatym mi się wydaje że nie może oczekiwać od Was "lojalności"

a co do spania w dzień to mój Wiki śpi około 2h czasami mniej, czasami więcej ale np. moja siostrzenica zrezygnowała z drzemki w dzień mniej więcej jak miała 1,5 roku. wstaje koło 8 a idzie spać koło 20-tej- śpi 12 h więc wszystko ok. (gdzieś na necie czytałam że norma dla takich maluchów to 12-14h/dobę)

Gizela zdrówka dla Michałka
 
reklama
Do góry