reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Uwaga, podaję kod;-):

2982110869242


Skorzystałam z niego dwukrotnie w ciągu jednego dnia, więc mam 12 paczek chusteczek za 21 zł :-).
Osobiście trochę drażni mnie ich zapach i trochę stopień nawilżenia, ale moja mała świetnie je toleruje, więc nie będę wybrzydzała za 2 zł za paczkę:szok:.Tym bardziej jak strzeli kupala to idzie jakieś 10 chusteczek na raz:-D.

Aha, ten kod ma chyba jakieś ograniczenie terminu ważności, więc najlepiej skorzystać z niego jak najszybciej, bo nie wiadomo kiedy skończy się ta promocja.

Miłych zakupów Mamuśki:-)
 
reklama
Melduje że Ikea wróciła z wojaży wrocławskich, wyjazd udany, Franek naumiał się śmiać w głos, obracać i gadać sam do siebie i nawijkę ma tak po 2-3 godzinny non stop po2 -3 sesje na dzień:szok::szok::szok: zaczyna od 6 rano i bynajmniej nie gada szeptem!!!! także nawet nie da się udawać że sie go nie słyszy i spania nie ma.


Nie wiem jak was nadrobię ale się jakoś ogarnę

Ps. W drodze powrotnej przebiliśmy nawet ikee- chyba ciężarówkę kupimy!!!!
 
Witam wpadłam tylko na chwilkę
Nie mam jak was nadrobić:-( dzisiaj .Mała strasznie marudna a i przyjechała moja mamcia:-) dziś odebrałam ten kubek z rossmana jest super :tak:babcia dostała już na dzień babci bardzo zadowolona z prezentu dobra lecę bo mała już mruczy
Miłego wieczorku
 
hej dziewczyny, dziekuje, moj amoruś czuje sie dobrze tylko strasznie oko mu spuchlo jest czarano fioletowe, byl na pogotwiu zalozyli mu szwy zrobili badania, wszystko ok..moze to stres? sama nie wiem ale to jakby jedyny motyw na chwile obecna, mam nadzieje ze to sie juz nie powtorzy bo strasznie sie martwilam o niego i martwie.

Milego wieczoru dziewcyznki!
 
Witam i ja!
No to Kasiona miałaś dzień. Nie zazdroszczę!
Amy dziś po kontroli u lekarza. Wyniki moczu lepsze . Ale lekarka nie olała sprawy i dostałyśmy stałe skierowanie na badanie moczu (raz w tygodniu przez miesiąc), końcem miesiąca mamy zrobić badanie moczu z posiewem, oraz dostałyśmy skierowanie na USG brzuszka. Także troche się nabiegamy.
Miłego wieczoryu Wszystkim życzę!
 
A moja mała dzisiaj cały dzień marudna i usnęła akurat kiedy mieliśmy ją wziąć do kąpieli. Dam jej troche pospać, bo nie mam sumienia jej obudzić, ale w końcu musi się wymyć, bo ja takiego brudasa do łóżka nie wezmę ;-)

Pogoda paskudna, cały dzień pada, a miałam nadzieję, że pójdziemy dzisiaj na spacer, czuję się jak więzień we własnym domu.
 
Jeżeli chodzi o te latanie po lekarzach to wiem coś o tym...
z racji tego, że malutki dostał tylko 1 pkt Apgar to musimy często odwiedząc różnych lekarzy:
poradnia audiologiczna co 3 miesiące, poradnia ryzyka okołoporodowego co 2 miesiące, chirurg co 3 tyg (przepuklina), pediatra co miesiąc, szczepienia, ortopeda co 3 miesiące, rehabilitacja co drugi dzień, dostaliśmy skierowanie do neurologa i na pobranie krwi bo podejrzewają anemie.... dosłownie ręce opadają:( Ale na szczęście wszystkie badania wychodzą prawidłowo i te wizyty są tylko kontrolne:)

 
Dziewczyny co do różnego typu książek i poradników to myślę, że wszystko trzeba traktować z przymrożeniem oka. Ja jak narazie z żadnych tego typu pomocy nie korzystałam, ale myślę, że warto poczytać choćby z ciekawości :-) I mieć wtedy jakieś zdanie na ten temat. Ja jak narazie robię wszystko tak jak podpowiada serce. Ale chętnie poznam spojrzenie innych na pewne kwestie.

Ania
- dziękować. Adaś marchewką pluł za to śliwki wsuwał aż miło :D Co do chusteczek babydream to mi nie odpowiadają, a szkoda bo cena super. Dla mnie są zbyt suche. Nic narazie nie przebiło chusteczek Pampersa - przynajmniej u mnie.

agulam - przekaż kasik, że często myślę o niej i Antosiu. Wiem ile się wycierpią. Dużo siły dla obojga!

madziar
- Adaś 16 grudnia ważył 7.280 i miał 70 cm. (ur. 3.360 i 53 cm.). I współczuję przeżyć z lekarzami - ale tak jak piszesz, dobrze, że na kontrolach się kończy! :) Mam za sobą szpital więc wiem jakie takie sytuacje są nieprzyjemne.

Kasiona
- ale strachu się najadłaś. Ja w takiej sytuacji bym spanikowała. Ostatnio byłam na zakupach i właśnie jeden mężczyzna padł na podłogę - głowa rozwalona, krew wokół - straszny widok... Współczuję. I życzę aby taka sytuacja się nie powtórzyła!

kalcha - to miałaś niesamowitą nockę :D Hihihi :) Przypomniało mi się jak w szpitalu Adaś był w inkubatorze - zbijana żółtaczka pod lampami - to w ciągu dnia potrafił kilka razy zalać inkubator :D Hahaha, pieluchy 1 były taaaakie duże :D I siusiak zawsze gdzieś do góry się zawinął :-D:happy2::eek:

Magi - Physiogel napewno kupisz w Supherpharmie. Wiem bo kiedyś kupowałam :) I w aptekach osiedlowych - tych mniejszych też widuję - przynajmniej koło mnie.

tosia i malgos - w Tesco za 6 opakowań chusteczek pampers płaci się teraz 24,99 :)

dagna - córcia śpi z Wami w łóżko? :) Ja to nigdy nadziwić się nie mogę ile brudu zbiera się na szyi naszych maluszków lub między paluszkami :D

Dobrej nocki kochane i udanego weekendu bo nie wiem czy uda mi się zajrzeć! :)

Ps. W Mothercare są przeceny!!!! :) Ja już Adasia obkupiłam :-)
 
reklama
Witam wszystkich
Jak ja sie ciesze ze juz piatek. I weekend caly z Niunia:). Dzis wrocilam z pracy do domu po 21 i tylko zdazylam mala polozyc spac :/. Strassznie mi smutno ze wracam i nie moge sie juz z nia pobawic. Niedlugo mala pewnie sobie zakoduje ze jak wraca mama to trzeba isc spac:(. Ale za to moj M spisal sie dzis pieknie. Wszystko zrobil na medal i to sam. Wykapal, przebral, nakarmil :).

Dobranoc mamusie.
 
Do góry