reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Cholera tyle napisałam i zeżarło mi posta.

Byłam dzisiaj na zakupach, mała została z dziadkami i tak cholernie za nią tęskniłam, że... stwierdziłam, że częściej się muszę z nią rozstawać na chwilkę, bo będzie kiepsko jak będę musiała wrócić do pracy i zostawić ją na 8, 9 godzin.

Kojarzycie może zebrę skoczkę z FP? Witaj na stronie Fisher-Price.com!
Zastanawiam się nad prezentem na 1 urodziny mojego bratanka, podoba mi się, ale nie znam nikogo kto to ma.

Gaju - dużo zdrowia dla synka!
 
reklama
Witam wieczornie :-)
Pozno wrocilam, i odrazu musialam zajac sie moimi piersiami, czyli wziac Julke do karmiena by chyba by mi pekly jeszcze ani razu tak dlugo nie byly bez odiagania, ale dojechalam calo, lodowiska juz nie ma na drogach, ale jest morko, zla widocznosc ijeszcze ukradli mi jedna wycieraczka...na co komu ?
Mala jadla i jadla, jeszcze przed chwila zasypsiala przy piersi, chyba sie mocno stesknilysmy za soba, ale tatus dal sobie doskonale rade, 4 butle mial przygotowane, ale mala zjadla tylko 3....jednak jak daje piers je czesciej.

Malgos- ojejku, wspolczuje zapalenia :( Ten lek powinien pomoc, jedynie mozesz sie nieco gorzej czuc w nastroju, bo tak moze dzialac, ale wcale nie musi. Masaże pod ciepla woda i odciagac odrobine rekami, tyle tylko zeby sobie ulzyc, a potem schlodzone liscie rozpbitej tluczkiem kapusty ( zielone liscie) do stanika i za 2 dni powinno byc juz dobrze. Trzymaj sie cieplutko, jak juz nie karmisz mozesz wziac cos przeciwbolowego co pomoze.
Gaju- kurcze, a jednak ospa go dorwala, biedulek ten Maksiu, nie dosyc ze go wysypka swedzi to jeszcze ospa, oby szybciutko przechorowal i skonczyly sie te historie.
Gaju , to pepti tez niedobre w smaku, ja nieraz uzywalam do kawy zeby sie nie zepsulo, bo Julka i tak tego nie jada, nie zabiela tak jak zwykle mleko, ale najwazniejsze ze ma pomoc Maksiowi.
Witam, zajrzałam dzisiaj na wrześniówki 2011 i wzruszyłam się bardzo jak przeczytałam wiadomość o TRIXI.
A mój mały już zaczyna używać tych swoich małych ząbków, jak ugryzie to aż krzyczę na głos, zobaczymy jak to bedzie, chyba nie będę musiała zakończyć laktacji.
Marta witaj, już myslałam, że do nas nie zajrzysz, cieszę się.
Pozdrawiam i uciekam bo Kamil się obudził.
Ozesz :-) Ale sie usmiechnelam, wyobrazilam sobie Kamilka z Tymi dwoma ząbeczkami jak podgryza cycusia, ale Tobie wspolczuje , teraz mala pirania w pelnym wymiarze :-D Co to sie dzieje :-)

I dziekuje za kciukaski , dojechalam bezpiecznie i powolutku :-)
Dobrej nocy!
Aaaa mialam pisac, Kalcha strasznie dziekuje za linki z zabawami dla dzieci w roznym wieku, normalnie skarbnica , zapisalam link, bedziemy korzystac, kilka zabaw stosowalismy nie wiedzac ze maja nawet takie nazwy, super stronka! :-)
Dzisiaj Julka zrobila obrot na przewijaku prawie by spadla z niego bo pupa juz na drugiej stronie, ale oczywiscie zawsze ktos jest przy niej, naprawde trzeba teraz juz strasznie uwazac.
 
Witam pozna noca


gaja zdrowka Maksiowi zyczymy

Kasik, a czym rozpuszczasz katarek? My stosowaliśmy przez dłuższy czas tylko sól fizjologiczną i katar utrzymywał się prawie 2 miesiące. Dopiero jak kupiliśmy sterimar, udało się zlikwidować katar, a bywał już żółty. :) Czyściliśmy małej nosek fridą kilka razy w ciągu dnia i w nocy. I obniżyliśmy temeraturę w mieszkaniu - w sypialni około 20 stopni, w salonie 22.

whitneyxx
mamy disnemar. Tylko, ze katar sie dobrze wyciaga, tylko Antos bardzo krzyczy. Dzisiaj to az chrypki dostał i kaszlec zaczał. Moj biedulek, ze musi tak go ten katar meczyc
W dzien mam około 23 stopni, a w nocy tak 20, czasami spada do 19.

hej.. wrocilam..mam juz zrobionego laptopa i wkoncu moge Was poczytac..
u mnie dolek..zakanczam laktacje..biore bromergon..nie dalam juz rady z piersiami bo dostalam zapalenia i nie ma sensu dalej w to brnac..

Małgos
fajnie, ze laptop juz sprawny masz. I oby zapalenie szybko mineło
 
Hej!
Mam troche czasu dla siebie bo Mąż poszedł z małą na zakupy a ja sobie kawusie na spokojnie pije i Was poczytuje. Wkurzył mnie rano bo latał po całej chacie jak kot z pęcherzem i wreszcie mi komunikuje że zgubił 120zł. No tak to jest jak kase sie po kieszeniach trzyma zamiast w portfelu.
Kojarzycie może zebrę skoczkę z FP? Witaj na stronie Fisher-Price.com!
Zastanawiam się nad prezentem na 1 urodziny mojego bratanka, podoba mi się, ale nie znam nikogo kto to ma.
Mi sie podoba bardzo ten pomysł.
 
Cześć!

Ha, ja też mam chwilę wolnego bo Małż zabrał Małego na oglądanie salonów samochodowych :) czyli jedynej atrakcji otwartej w Niemczech w niedzielę. Mogę sobie zrobić luzacką kawę :cool2: ... ale okropna matka jestem, cieszę się, że dziecka nie ma przez dwie godziny w domu :szok: :szok: :szok:

gaja23 oby Maksowi szybko przeszło :tak:

Miłej niedzieli!!!!
 
Właśnie przeczytałam,Trixi-gratulacje!!!!!!!!!!
jojo-dopiero zauważyłam-Twoje wszystkie dzieciaczki z tego samego dnia są?
 
Ostatnia edycja:
Hausfrau - nie miej wyrzutow!mi sie to jeszcze nie zdarzzylo, ale czsami marzeo godzinie bez Malego...dlatego najwiekszym relaksem jest dla mnie dlugi prysznic, lub jeszcze lepiej kapiel:)choc pod prysznicem jest lepiej, bo mam bardzo glosno dzialajaca pompe do wody i nie ma szans zebym cos uslyszala:)w wannie juz slysze, ze Kochanie sobie nie radzi i od razu chce leciec!choc on sie bardzo stara, bo to dla niego ujma na honorze;)
 
Hej kobitki
U nas marudna niedziela małą chyba brzusio bolał :-( (dałam jej dziś dynię z ziemniakami może po tym ) mało jadła:-( cały dzień za to wieczorem wypiła aż 120 ml mm a tak to po 30 i to musiałam się dobrze starać żeby wypiła
monika starsi z 6 stycznia (tylko 3 lata różnicy)a mała 6 września tak się złożyło:-D
Uciekam już życzę spokojnej nocki
 
reklama
Witam cieplutko :-) Przykro mi, że nie mogę udzielać się na forum tak, jakbym chciała, staram się przynajmniej na bieżąco Was czytać.
Trixi
- gratuluję ogromnie i podziwiam! :-)
Małgoś - życzę zdrówka, oby zapalenie się skończyło jak najprędzej. Słyszałam, że można pic szałwię, żeby laktacja zanikła, może to coś pomoże...?
Gaja - trzymam kciuki za Maksa, żeby szybko wyzdrowiał! Dziewczyno, jak ja Cię podziwiam, masz stalowe nerwy! Trójka dzieciaczków, choroby... Respekt!
Hausfrau - ja Cię rozumiem i nie miej wyrzutów sumienia, że cieszy Cię chwila dla siebie! Ja jestem wniebowzięta, jak mi mama albo teściowa na chwilę wezmą małą i mogę gazetę poczytać... albo - tak dla rozrywki - zrobić prasowanie... :sorry:

U nas zaczęło się prawdopodobnie ząbkowanie - wszystko chyba na to wskazuje... Mała marudna, tydzień temu zaczęła się budzić w nocy (a 6 tygodni przesypiała każdą noc...), do buzi ładuje zabawki i rączki jednocześnie, ma rozpulchnione dziąsełka, z jedzeniem wyprawia szopki (np. je co godzinę po 5 minut, bo nagle zaczyna ryczeć i nawet odbicie nie pomaga, dalej ryk), a jak czasami chwyci brodawkę, to aaałaaa... :/ Widać, że ulgę przynosi gryzaczek, ale trzeba jej pomóc go trzymać, bo sama go sobie za długo nie umie w buzi utrzymać. No ale jakoś damy radę, nie mamy wyboru ;) Ona jest i tak boska, co tu dużo mówić, a ja uwielbiam ją z każdym dniem bardziej (choć codziennie wydaje mi się, że już bardziej nie można ;)).

Dobrej (i przespanej) nocy życzę :-)
 
Do góry