reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dagna!

To tobie też widzę dziś nerwy nadszarpnęli w szpitalu!

Ja już mam dość! Chcę urodzić! I mieć ich w nosie!

No nic, czekamy do czwartku!
 
reklama
Ja już się chyba powoli nastawiam na kolejny wtorek i wywołanie porodu... ehhhh, ale muszę złapać moją lekarkę w czwartek i dopytać, czy w ogóle te "przekurnamiłe panie" przyjmą mnie do szpitala bez skierowania, czy nie.

Jestem zbulwersowana tym, że odesłały nawet dziewczynę, która przyszła przerażona, że nie czuje ruchów dziecka... kazały przyjść wieczorem i MOŻE wtedy jej zrobią a co jak wtedy będzie za późno? :szok:

A jakie Ci te skurcze wyszły na ktg?
 
Ritka i Dagna straszne jest to co opowiadacie. Jestem w szoku że tak można traktować ciężarne. Ja Was podziwiam za spokój bo ja bym tak ryja wydarła że koniec.

Ja pakuje grażynke do auta i jade do gina. Ciekawa jestem co powie po tym horrorze na Polnej.
Miłego wieczorku.
 
WITAM KOCHANE !!!!

Beniaminko trzymam kciuki za szybki powrót Julki do domu.
Małgoś współczuje samopoczucia,ale zobaczysz jeszcze trochę i bedzie wszystko ok.
Pysiu jesteś niesamowta,ale muszę ci powiedziec ze ja tez sie czuje swietnie i mogłabym już po sklepach biegać w pierwszy dzień po wyjściu ze szpitala-energia rozpiera!!!Oczywiscie kciukasy zaciśniete za rączke twojej małej.
Ritka współczuje dzisiejszych przeżyć,tak to jest z tymi lekarzami,potrafią tylko człowieka zdenerwować:wściekła/y:
Dorotko nie ciekawa sytuacja u ciebie w domku,ale głowa do góry i oby malutka sie nie zaraziła A KYSZ!!!!!!

Oj dziewczyny ja złapałam dzisiaj jakiegoś doła,jakos tak sie czuje samotnie,małżonek wyjeżdża rano wraca wieczorem ,wspólna kapiel Julki i ja juz padam on ogląda tv i zasypia na dole a ja na górze,tak bardzo mi brakuje jego przytulenia:zawstydzona/y: płacze dzisiaj na okrągło z byle powodu oczy i nos mam tak czerwone ze szok:szok:
jestem załamana ze jeszcze tyle kilogramów muszę zgubic i nie wiem czy dam rade,palić mi sie chce cholernie,co ja bym dała zeby sie zaciagnąć,do tego wszystkiego cały czas sie zastanawiam jak to teraz bedzie z naszym sexem,ja juz przed ciaza miałam lużniejsza filipinke , a tu urodziłam dziecko i to takie duze to czego ja sie teraz mogę spodziewac???dlatego tez prosiłam o naciecie i zszycie takie konkretniejsze,ale obawiam sie ze to nic nie da bo przecież tu chodzi o zwiotczałe miesnie(cały czas sie zastanawiam nad plastyka pochwy )ale sama nie wiem,gdybym mogła to bym usiadła wypiła drinka i zjadła cała tabliczke czekolady taka jestem zrozpaczona.ojej to sobie troszke ponarzekałam -ale mi dzisiaj cieżko!!!!
 
Karolina! Współczuję! Też czasami mam ogromną ochotę, aby zaciągnąć się papieroskiem! Dziś po tym IP to chyba wypaliłabym całą pakę!

Dagna! Niewielkie! Ale w porównaniu z poprzednimi to hoj! Pojawiły się igiełki, które dochodziły nawet do 50. Niewiele, ale serce się raduje!
 
Dziewczyny przepraszam ze tylko o sobie -ale mamy awarie -do mam ktorych dzidzie sa tylko na butli,co mam zrobic jesli mala wypija co 4 godz 100ml i wyje ciagle ze chce wiecej(tak po dwoch godz od karmienia) pisze ze nie moge jej dawac czesciej,prosze o rady
 
Przyłączam się do Magdah - Ritka - oj jak ja Ci zazdroszczę! ;-)

Karolina
- ja tez bym zapaliła... mój właśnie cholera wyszedł na balkon zapalić, a obiecaliśmy sobie, że oboje rzucimy palenie i on przez całą ciążę pali - co za... :szok:

Właśnie odczytałam na szpitalnym sms-a od Alci - a zastanawiałam się, czemu nie pisze... czyli może to ona będzie następna!
 
Dziewczyny, nie przesadzajcie! Ja tych skurczy w ogóle nie czuje! Za to bardzo dobrze czuję przemęczenie materiału i wydaje mi się, że do porodu w ogóle się nie nadaję! Nie mam motywacji! Wyrodna matka ze mnie!

Alcia albo Magi będą następne! Trzymam za nich mocno kciuki!!!!

Zostało nas w dwupaku:
Dagna
Magdah
Maria
Irka
Ritka


Czy o kimś zapomniałam?
 
reklama
Do góry