reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Dziewczyny przepraszam ze tylko o sobie -ale mamy awarie -do mam ktorych dzidzie sa tylko na butli,co mam zrobic jesli mala wypija co 4 godz 100ml i wyje ciagle ze chce wiecej(tak po dwoch godz od karmienia) pisze ze nie moge jej dawac czesciej,prosze o rady


moja tez czasem krzyczy o wiecej ale wtedy zapycham ja herbatka koperkowa;)
 
Witaj ty nasza twardzielko

Wielkie buziaczki dla Juleczki. sobie wlasnie uswiadomilam , ze nie podziekowalam Ci za przekazywanie moich sms. Ale lepiej pozno niz wcale
Dziekuje!!!!!!


Marja, Ritka, Irka, Alcia , Dagna, Magi - jeszcze troszke wytrzymajcie- caly czas kciuki za was zacisniete

No coś Ty Saraa, nie ma za co :-)
Wszystkie tu wzajemnie sobie pomagamy, a to kciukaskami, a to smskami...Było mi miło, że mogłam przekazac dziewczynom na BB :-)
I dziękuję WSZYSTKIM WAM KOCHANE za pozdrowienia i kciukaski za zdrowie Julci.

Dzisiaj od tygodnia miałam ją pierwszy raz na rękach, takiego golaska w pampersie, pielęgniarka zmieniala jej przescieradelko w inkubatorze i dala mi ja do trzymania...ech ale radosc, wycalowalam raczki głowkę, odbiła po jedzonku i troche ulala na moja biala koszule...i teraz caly czas chodze i wacham te koszule, bo to zapach Julci, jeszcze troszke i bedzie tak codzien, wytrzymam, zeby wyzdrowiala, pogonila wirusy i nic jej nie bolalo.



Beniaminko to trzymamy kciuki aby malutka jak najszybciej w domku byla

Dziękuję Dorotko i dla Was także przede wszystkim życzę zdrowia! Bardzo duże teraz dzieci choruje, wirusy szaleją niestety.

małgos kochana ja po moim pierwszym porodzie to 2 tyg dochodziłam do siebie- koszmar normalnie wiec rozumiem Cie doskonale

teraz po cc znacznie lepiej sie czuje

a tak po za tym to WITAM :)\

Lena puki co jest bardzo grzeczna tylko je i spi az sie boje ze zapesze
karmie ja piersia ale mam malo polkarmu i dokarmiam Nanem wiec pewnie moja kariera cyckowa długo nie potrwa... ale tym razem nie mam z tego powodu wyrzutów...

maz bardzo mi pomaga to on ja w nocy karmi kochany :)

troche zajmie mi zanim poukldam sobie dzien tak zeby i na BB czasu starczylo :((

DZIEKUJE BARDZO TOSI I BENIAMINCE- JESTESCIE BAAAAAAAAAAARDZO KOCHANE
Asiek, naprawdę nie ma za co Kochana! :-)

Niech nam się wszystko szybko goi, maluszki ładnie jedzą... a czy to będzie nasze mleczko czy mieszanka już bez znaczenia, powoli sama biorę to pod uwagę, bo nie chcę się rozczarować, że Julka nie bedzie chciala potem juz cycusia, tymczasem mroze mleko, na troche wystarczy.
Ja 2 tyg po porodzie, a jeszcze mam perypetie z tym szyciem,juz sie ladnie pogoilo ale to co sie rozeszlo chyba juz tak pozostanie jak widze, troche piecze jak siadam, chociaz oszczedzam prawa strone.
Karolina głowa do góry, nie mysl na razie o zadnej plastyce, pocwiczymy miesnie Kegla i wrocimy do formy, no przeciez dziewicami juz nie bedziemy, a kobiety rodzily i rodza i to naturalna kolej rzeczy. Spoko! :-)

Pysia- mialam to samo z USC- tez musialam osobiscie i czeka mnie sprawa o zmiane nazwiska dla małej, chore to prawo w PL,ale co zrobic, duzo tych spraw jak poinformowala mnie pani w USC, także lepiej juz skladac do sadu rodzinnego, bo troche sie czeka na to.Ciekawe czy z odebraniem becikowego nie bedzie problemów ?

Ritka, Dagna- no to mialyscie nerwowy dzien dziewczyny, wcale sie nie dziwie. Powiem Wam, ze moj ginek tez w szpitalu byl prawie niedostepny, ganial jak kot z pecherzem, Oni chyba w tym szpitalu szybko, szybko bo juz sie spiesza a to do cc, a to do poradni lub gabinetu. Obeszlo sie bez niego, poradzilysmy sobie z Julka same ;-) Nie no, ale za 4 tyg ide do niego na wizyte kontrolna, tymczasem rane po szyciu ogladal mi ginek moj stary z poradni, czyli przyszla koza do woza ;-) :-D Czyli ja ;-)

Spokojnej, dobrej nocy Mamusie ! :-)
 
Jej jak nas malo !




Dziewczyny, nie przesadzajcie! Ja tych skurczy w ogóle nie czuje! Za to bardzo dobrze czuję przemęczenie materiału i wydaje mi się, że do porodu w ogóle się nie nadaję! Nie mam motywacji! Wyrodna matka ze mnie!

Alcia albo Magi będą następne! Trzymam za nich mocno kciuki!!!!

Zostało nas w dwupaku:
Dagna
Magdah
Maria
Irka
Ritka


Czy o kimś zapomniałam?
 
witam kobitki w 2paku musicie się pośpieszyć by na wrzesień się załapać:):) ciekawe która urodzi ostatnia :) albo jutro będzie wielkie babyboom i urodzi się reszta dzieciaczków;)
 
Witam!Dużo Was jeszcze w dwupaku zostało bo żadko zaglądam.
wiecie,ta moja najmłodsza przespała całą noc i jeszcze nie była zbytnio głodna bo po 5 min cyckania znowu spała i śpi dalej.Już kilka razy tak nocki przesypiała jak nigdy bo zwykle po 5 godz się budziła.A jak Wasze maluchy też tak przysypiają w nocy?
 
reklama
Do góry