reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
ONIONKU! Te herbatki są dostępne w aptekach, sklepach z artykułami dla dzieci, w rossmanie, niektórych marketach. Różne firmy produkują, np. Hipp, Humana.
 
Witam!

Witajcie!

Śniło mi się, że RITKA rodziła:szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D

Ja się trzymam póki co:dry:

Ale dobry sen!!!!!!! Mam nadzieję, że proroczy!:-):-):-):-):-):-):-)
Wczoraj wieczorem miałam kilka skurczyków, ale po godzinie przeszły:-:)-:)-:)-(
Chociaż może i dobrze, bo wyspałam się!
Na dziś mam termin! Cierpliwie czekam!

A jak tam pozostałe ciężaróweczki??????????? Hop, hop!

Wczoraj powiedziałam mężowi, że nie zamierzam rodzić, bo i tak jest mi dobrze! Ale miał przerażoną minę:szok:!

Jak tam nasze dziewczyny w szpitalu?
 
No ja nadal 2w1. Wczoraj po maratonie troche bolal krzyz i lekkie skurcze ale rozeszly sie wieczorem i dupa. Tak wiec pewnie ja urodze w pazdzierniku. Choc wole wrzesien bo pazdziernik to dla mnie miesiac samych zlych w spomnien i bolu.
 
Witam. U mnie też bez zmian. Jutro mam nadzieję to nieszczęsne ktg a potem to już czekam do następnego wtorku na wywołanie, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że samo się ruszy.

Też jestem ciekawa co u szpitalówek - Magi i Alci. Mam nadzieję, że są w trakcie!
 
Ostatnia edycja:
ale zrobiło sie spokojnie na forum, nawet jestem w stanie nadrobic wczorajsze zaległości :))))

mała budzi w nocy nam sie co 3 godzinki dostaje troche cyca i 60ml butelki
mnie rana brzucha boli wiec to mąż do niej wstaje i mi ja podaje równiez to on przygotowuje mieszankę wiec obydwoje zeby bylo sprawiedliwie jestesmy nie wyspani :))\

Julcia juz coraz lepeij, chetnie pomaga przy Lenie widze tylko ze jest zazdrosna jak ja karmimy ... ale jestem dobrej mysli :) podziwiam mamy które maja 2 maluchów 24h w domu- jak ja sie ciesze ze moja starsza córcia smiga do przedszkola :)))


BENIAMINKO pewnie wczoraj cały wieczór wracałaś myślami jak trzymałas swoją małą kruszynke :))) juz niedługo i bedziecie razem :))) nie napisze nic nowego ale BAAAAAAAAAAAARDZO DUZO ŻYCIOWEJ MĄDROŚCI W TOBIE :))

No ja nadal 2w1. Wczoraj po maratonie troche bolal krzyz i lekkie skurcze ale rozeszly sie wieczorem i dupa. Tak wiec pewnie ja urodze w pazdzierniku. Choc wole wrzesien bo pazdziernik to dla mnie miesiac samych zlych w spomnien i bolu.
to własnie może trzeba bedzie "odczarować" ten koszmarny październik....
 
reklama
oo widze ze spokojniej sie zrobilo na bb :-)coraz wiecej mamus wiec mniej czasu na zagladanie u mnie oczywiscie tez :tak:Lenka spi a synek w przedszkkolku
a tak na marginesie wszystkie rozpakowane juz czy nie bylo jak dotad pomylek ze strony gina jesli chodzi o plec nikt nie mial niespodzianki przy porodzie?? :-D
oj uciekam bo maja kruszynka kwili paaa:happy:
 
Do góry