reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam ponownie
juz po grzybkach

humor jeszcze gorszy niz wczoraj wiem wpadam tylko na chwile :(

bardzo sie boje wywoływania porodu ale chce miec to juz za sobą wiec trzymajcie kochane kciuki zebym jutro dostała kroplówkę....

bardzo Was przepraszam ze taki egoizm "bije" z moich postów ale przy moim stanie psychicznym nie potrafie nawet WAM sensownie odpisać :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
 
reklama
KORBA! Super post!!!! Gratki jeszcze raz!

LILU! Aż mi trudno uwierzyć, że babcia może wnuczce takie głupstwa opowiadać!!!!:szok::szok::szok::szok::szok: Dobrze, że w porę zareagowałaś! W ten spodób można naprawdę skrzywdzić dzieciaka i zepsuć przyszłe relacje rodzeństwu:-:)-:)-( Przepraszam, ale mądra to ta Twoja teściowa nie jest:no::no::no: Świetnie, że sama dajesz radę!:tak::tak::tak:

ASIEK! Masz kontakt z kimś? Dawaj znać na bieżąco!!!!!!
 
Kurczę, Marja szkoda że tak, ale następnym razem na pewno się uda.


Witajcie dziewczynki.
Wczoraj wyszłam ze szpitala w 5 dobie.
Miałam numer tylko do Tosi a ona też była w spzitalu i nie miałam jak przekazać wieści.
Urodziłam córeczkę - Kalinę 14.09.2010 o godz 23.50. 0 21 pojechałam do szpitala więc mozna powiedzieć że ekspresowo, poród lekki, dopiero pod koniec miałam problem ale to opiszę innym razem na odpowiednim wątku :-)
Mała ważyła 3730 g i miała 57 cm długości, 9 pkt Apgar.

Muszę ją cały czas nosić przy sobie bo synek strasznie ją bije, ahhhhh.........;-(

Gratuluję kochana, a synkiem się nie martw, pewnie zazdrosny jest trochę, przejdzie mu.

witam ponownie
juz po grzybkach

humor jeszcze gorszy niz wczoraj wiem wpadam tylko na chwile :(

bardzo sie boje wywoływania porodu ale chce miec to juz za sobą wiec trzymajcie kochane kciuki zebym jutro dostała kroplówkę....

bardzo Was przepraszam ze taki egoizm "bije" z moich postów ale przy moim stanie psychicznym nie potrafie nawet WAM sensownie odpisać :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Asiu uszki do góry, nie smuć się, będzie dobrze wszystko. Trzymam kciuki za Ciebie i wysyłam pozytywną energię:*
 
cierpliwości kochane, doczekacie się, u mnie też się przeciągało i to jeszcze na patologii musiałam leżeć więc jeszcze bardziej mi się dłużyło.

świeżym mamusiom gratulacje wielkie i dużo zdrówka i szybkiego powrotu do formy.

u nas totalny brak czasu, malutka daje popalić czasem, najlepiej jej to wychodzi w nocy ;-)dziś troszkę sobie pospałam bo mama moja przyjechała i tym starszym się z rana zajęła, malutka odsypiała nockę to i mamusia sobie pospała
 
Ja wizycie na ip , wrażenia dobre z ip:tak: , położna i pani dr mile , fajne kobitki. Podpięli mnie pod ktg , czterdzieści minut niewygodnego leżenia, potem samolot i usg - czyli fiull serwis. Z dzieckiem wsio ok, łożysko no już stare, ale jeszcze jare, wody mi się sączą :szok:- coś podejrzewałam od dwóch dni ale trudno mi było ocenić , szyjka skrócona, gotowa do akcji, tylko skurczy brak. W środę następne ktg, a jeśli dalej nic to w czwartek przyjęcie na oddział. Więc modlę się żeby jednak dziecię zechciało wyjść do środy bo wywoływanie porodu jakoś brzmi dla mnie przerażająco:baffled:
 
Olgadom przepiekne zdjecie malutkiej na NK- tylko komentarza nie moge dodać :((((
jak patrze na Twoją śliczną córcie to troszke mi lepeij na serduszku...

Kredeczko jak wody sie sacza to lada moment moze sie zaczac :) fajnie ze wracasz ze szpitala z milymi odczuciami , mniejszy stres jak bedziesz miala jechac...
 
Witam, nadal w dwupaku.
Jutro mam zamiar rodzic bo mam juz dosc. Dzis w nocy jakby cos mnie bralo ale szybko przeszlo. Dzis zrobie wszystko zeby mnie ruszylo i zeby urodzic jutro.
 
reklama
Akderk fajnie ,ze juz jestes po, wlasnie o tobie myslalam, mam nadzieje ze jestes juz spokojniejsza, ja tez bede jechala w srode do Wejherowa na ktg, bo wtedy bede tydzien po terminie, tylko z tego co slyszalam w Wejherowie nie chca tak chetnie wywolywac
 
Do góry