reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

cześć dziewczyny żadko tu piszę ale czytam na bieżąco - niestety zanim skończę to zapominam co miałam napisać i tak jakoś wychodzi ;-)

Po pierwsze gratuluję wszystkim nowym mamusiom i ich dzieciaczkom , bardzo Wam fajnie że już tulicie swoje maleństwa :-D:-D:-D

Mam do Was pytanie i sorki że tak o sobie napiszę ale mój ginek na urlopie a ja się jak zwykle denerwuje:-( Od 3 dni słabo się czuje mam takie chwilowe zawroty głowy , zlewa mnie pot i po kilku- kilkunastu minutach przechodzi - zdarza mi się tak kilka razy dziennie . Mierzyłam ciśnienie i najwyższe jakie się pojawiło to 133 na 82 a tak standardowo ok 120 na 70. Czy może któraś ma podobnie i co to może być ???
 
reklama
j


Kochana ja za akt notarialny płaciłam 3000 +1000 za akt garażu +800 za akt tarasu, tak więc nie narzekaj!

Kasia i Maxio witamy na świecie......


no tylko akt notarialny to zazwyczaj koszt procentowy od ceny mieszkania, a mieszkanie 40 km.od Poznania na pewno tańsze niż w Warszawce;)my garażu nie mamy, tarasu też nie;)
narzekać, nie narzekam, tylko część kasy, którą liczyliśmy, że będzie już na wykańczanie pójdzie na akt, bo pani z biura nieruchomości początkowo podawała koszty bliżej 1000, no ale coż trzeba dać radę...;)
 
Mam do Was pytanie i sorki że tak o sobie napiszę ale mój ginek na urlopie a ja się jak zwykle denerwuje:-( Od 3 dni słabo się czuje mam takie chwilowe zawroty głowy , zlewa mnie pot i po kilku- kilkunastu minutach przechodzi - zdarza mi się tak kilka razy dziennie . Mierzyłam ciśnienie i najwyższe jakie się pojawiło to 133 na 82 a tak standardowo ok 120 na 70. Czy może któraś ma podobnie i co to może być ???

dzis bylam na wizycie o i o to wszystko mnie pytal gin, mnie zalaewaja tylko poty,ni z tego ni z zowego jestem spocona jak swinia na wybiegu...ktotki prysznic i jest git:tak:

a jak powiedzial gino,ze wszystkie takie objawy z 1szego trysemestru w ostatnich 2-3tyg ciazy moga powrocic-nawet wymioty:baffled:
obserwuj wiec, staraj sie odpoczywac z nogami do gory,jakby cos sie nasililo,pojedz na IP;-)
 
witam dziewczyny dopiero teraz:-D
cały dzień na nogach jeszcze firmowe sprawy załatwiam przed porodem:-p

olcia mi się coś wydaje że ci ten brzuch opadł bo dzidzia ci się obróciła...nie jest tak????

korba słuchaj koleżanek i pędź do innego lekarza...i nie zamartwiaj sie!!!!!!!!!

u mnie dzisiaj kończą ostatni pokój malować, posprzątam i mogę czekać na dzidziusia :-D

wiesz tego nie wiem,bo dopiero we wtorek zobacze sie z polozna-ale czkawke czuje u gory:)hmmm pojecia nie mam
 
no tylko akt notarialny to zazwyczaj koszt procentowy od ceny mieszkania, a mieszkanie 40 km.od Poznania na pewno tańsze niż w Warszawce;)my garażu nie mamy, tarasu też nie;)
narzekać, nie narzekam, tylko część kasy, którą liczyliśmy, że będzie już na wykańczanie pójdzie na akt, bo pani z biura nieruchomości początkowo podawała koszty bliżej 1000, no ale coż trzeba dać radę...;)
No fakt przy kupnie każdy grosz się liczy...Moja rada nie oszczędzajcie na podłodze,żadne tam panele-srele,prawdziwy drewniany parkiet lub decha a nawet deska barlinecka , panele to gó...
Sory to powinno być na wątku remontowym



dzis bylam na wizycie o i o to wszystko mnie pytal gin, mnie zalaewaja tylko poty,ni z tego ni z zowego jestem spocona jak swinia na wybiegu...ktotki prysznic i jest git:tak:

a jak powiedzial gino,ze wszystkie takie objawy z 1szego trysemestru w ostatnich 2-3tyg ciazy moga powrocic-nawet wymioty:baffled:
obserwuj wiec, staraj sie odpoczywac z nogami do gory,jakby cos sie nasililo,pojedz na IP;-)
ŚWINIA NA WYBIEGU podoba mi się to określenie kłyk, kłyk...
 
reklama
Faktycznie się dzieje... co zaglądnę to coś nowego ;))

yupi yupi!!!:tak::-):-):-)
Superaśnie dziewczynkom poszło, napewno są szczęśliwe, ja też już bym chciała!!!!:tak:
Jezu jak mi nogi puchną, mam takie dwa wielgachne kartofle i palcami niemogę ruszac. Tak sobie myślę że za tydzień może mnie już brac ;) Jeszcze tylko Hubcia chcę zaprowadzic -01.09 na rozpoczęcie roku do nowego przedszkola i potem niech mnie już bierze ;)))))

Jestem strasznie podekcytowana tym co się tu dzieje, normalnie tak się cieszę że w końcu i ja zobaczę moją kruszynkę :tak::-):-):-)

ollga ja też się tak pocę i też mi się co chwilkę slabo robi -- ale to już końcówka - damy rady!!
 
Do góry