reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Alcia nie wiem dlaczego jestem taka do d... ale chyba to moje samopoczucie tak daje mi w kosc.. wykancza mnie ten twardy brzuch bo naprawde czy leze czy siedze ciagle twardnieje..co chwile..przewroce sie z boku na bok to juz wogole..a to takie dziwne uczucie i na dodatek dyskomfort dla mnie i pewnie dla malego;/ czasami dochodzi bol podbrzusza;/ ehh..

Korba wspolczuje Ci..nie dosc ze problemy ze zdrowkiem to jeszcze idac do lekarza z nadzieja ze pomoze tak naprawde Cie dobija i ni jak nie jest kompetentny..bo rownie dobrze ja bez specjalizacji moglabym to samo komus powiedziec! Boze dlaczego Ci lekarze mijaja sie z powolaniem;/ moze faktycznie sprobuj isc do innego.

przyszla mamo to juz wiesz kiedy zobaczysz synka..:) tak a propo to moja data porodu i ciekawe czy dotrwam:)


akderk o zesz..wiem co czujesz..nic nie wyprowadza tak z rownowagi jak wciety dluuugi post;///
 
reklama
Telefon wciąż głuchy. Ani Sara ani Oliwka nie dały znaku , co u nich. Pewnie Sara wymęczona i odsypia, trzymajmy jeszcze mocniej kciuki!

Korba- to trafiłas na lekarz asekuranta, ale tak sie to nie konczy. Jesli poszlas na konsultacje do niego ze skierowaniem, a nanim bylo napisane " czy moze rodzic SN" Pan doktor powinien takze pisemnie odpowiedziec Twojej lekarce, a nie jakies "niech pani powie" Nie ma tak!
Jesli nie widzi wskazan do CC- to ma napisac" NA PODSTAWIE ZEBRANEJ DOKLUMENTACJI ( TEJ CO MU PRZYNIOSLAS) brak przecwiskazan do porodu SN" a nie gdybac, wazy tyle dziecko czy mniej. To niech to napisze, ze w razie dziecka z przewidywana waga powyzej 3.5 kg wskazania bezwzgledne do pordu CC, jesli nie to mozna rodzic SN I niech sie pod tym podbije. daje glowe ze sie bal tak napisac, jak by dal na papierze napisalby ze nie mozesz rodzic SN.
Albo do niego wroc z tym skierowaniem, albo idz do innego- tyle ze nie tak latwo teraz isc do specjalisty bez terminu, ale poddawaj sie Kochana, ja bym nie popuscila, bo jakby tak tfu, tfu cos Ci peklo - to wszyscy beda miec rece czyste, bo brak papierka , mimo ze sie zwracalas o to.
Ale sie zezłościlam- no spychoterpia i brak odpowiedzialnosci szanownego doktora. :(
Szkoda ,ze nie mieszkasz blizej mnie, poszukalybysmy odpowiedniego ortopedę.
 
Ostatnia edycja:
kroba zmień lekarza cholender skąd się tacy biora!!!! wrr faktycznie zterminem może być krucho ale może warto zainwestować w jakiegoś prywatnie.

Ja juz po USG i pan doktor stwierdził że mam się zbierać do porodu... Malutka juz gotowa waży 3125 i ma 50 cm i czeka grzecznie główką w dól aż ją wypuszczę na świat :) Ale ja jestem twarda jeszcze nie dziś pomimo że skurcze męczą ale nie regularne dziś jeszcze musimy jechać po rzeczy bo kuzynka się pozbywa nawet nam się sterylizator i monitor oddechu dostanie. Więc teraz szybki obiadek i na 16 do kuzynki.|

No czekam i czekam na te nasze rozpakowywujące się dziewczyny na jakieś wieśći a beniaminki telefon milczy a szkoda jestem taka ciekawa Trzymam nadal kciuki za dziewczyny!!
 
Witam mamusie!
A ja juz po wizycie,wszytko okey i termin cesarki na 23 wrzesnia!!!!wiec juz niecaly miesiac:)))
Ide obiadek szykowac
Milego dnia!!!

super teraz tylko czekać :-)

Skrzacie to miłe wiadomości , niech malutka rośnie jak na drożdżach:tak:

a to mój odtworzony zjedzony poprzedni post , ale wierzcie już w mniej zjadliwym tonie:angry::angry::angry:


korba ten twój ortopeda to z du..y konował , może uda sie do innego dostac na konsultację?
Hydraulik był obejrzał nasza bube w łazience, jutro o 10 będą reperować.

Stopy troche odpuchły, prawa ciagle jeszcze obrzeknięta, ale mnie ciagnie w prawym pośladku coś i moze to bobo mi uciska na coś?? w każdym bądź razie dziś na 18.30 idę do lekarza także ma nadzieję że wyjaśni co i jak.

a tak poza tym to miałam dziś nerwa, przez szwagra - powiem tyle debila bym udusiła:angry::angry::angry: jak tylko bym go zobaczyła, więc lepiej dla niego że sie dziś nie pojawił - miał pomagac w remoncie ale sie wypiął- hymmmm niech no tylko czegos bedzie potrzebował to ja mu "pomogę" aż mu w du..ę pójdzie!!!!
To jest początek wojny:growl::growl::growl::growl::growl:
 
witam dziewczyny dopiero teraz:-D
cały dzień na nogach jeszcze firmowe sprawy załatwiam przed porodem:-p
Beniaminko-na pewno ci zgaga minie mi jak reka odjol od kiedy brzuch opadl
olcia mi się coś wydaje że ci ten brzuch opadł bo dzidzia ci się obróciła...nie jest tak????

korba słuchaj koleżanek i pędź do innego lekarza...i nie zamartwiaj sie!!!!!!!!!

u mnie dzisiaj kończą ostatni pokój malować, posprzątam i mogę czekać na dzidziusia :-D
 
Czekamy z niecierpliwością na wiadomości o rodzących

Ja dziś po KTG i zapis nic szczególnego, od dwóch tygodni tak samo, no dziś pojawiły się 3 skurcze ale czuć to ja ich nie czułam :-( także teraz w piątek i później jeszcze do wtorku a w środę na patologię, przecież się tam zanudzę bez neta i bez BB :wściekła/y:
 
Przyszla_mamo - fajnie, ze wszystko dobrze, teraz nic tylko czekac:0

Kalcha - bomba tyka:)))

Anja - nie denerwuj sie!zawsze to lepiej, niz uslyszec zle nowiny:)moze tym razem dzidzia wyskoczy dokladnie na czas...?

Akderk - ja bym na miejscu szwagra sie Ciebie bala:)))a swoja droga, zwykle tak bywa z rodzina..ladnie to tylko na zdjeciu

no i mi sie humor popsul...Kochanie zadzwonilo,ze dostal wiadomosc, ze przeniesienie internetu do nowego domu bedzie nas kosztowalo 100euro,, bo tutaj jest jakis "Hub" wewnetrzny, a tam tzreba zamontowac zewnetrzny...i mnie to juz wkurza, bo zawsze jakies dodatkowe koszty wymysla, a jak podpisujesz umowe, to wszytsko wyglada ladnie i kolorowo...za ta 100 to ja bym kupila super lezaczek dla dziecka...a i tak to zrobie!!!!taka glupia jestem, szczypie sie z niektorymi wydatkami, a pieniadze uciekaja na jakies inne gowna...i itak mniej na koncie i tak!!!
a poza tym na sr tez musze isc sama, bo w pracy sa bardzo zajeci i go wczesniej nie wypuszcza!!a jak znam zycie, to glownego szefa nawet nie zapytal, bo mial skrupuly, ze nie bedzie mial go kto zastapic!!!!!a facet ma akurat 2-miesiecznego bobasa wiec moze wczul by sie w temat::::::::(((((((((((i znowu bede jak sierota!a najgorsze, ze beda glownie cwiczenia i u nich wszystko robi sie w parach, a kto jest sam siedzi jak dupek na pilce!!!!!najchetniej by nie poszla, pilke to ja mam w domu!!!!ale z drugiej strony, zawsze lepiej wiedziec o co chodzi, moge z nim pozniej w domu potrenowac??????oj, mamhumorki jak baba w ciazy!!!!!!!!
 
Alcia nie wiem dlaczego jestem taka do d... ale chyba to moje samopoczucie tak daje mi w kosc.. wykancza mnie ten twardy brzuch bo naprawde czy leze czy siedze ciagle twardnieje..co chwile..przewroce sie z boku na bok to juz wogole..a to takie dziwne uczucie i na dodatek dyskomfort dla mnie i pewnie dla malego;/ czasami dochodzi bol podbrzusza;/ ehh..

Małgoś a może za mało odpoczywasz? Mi od czasu do czasu brzuszek się stawia i kłuje mnie w dole, ale jak odpocznę, to jest OK. Może lepiej skontaktuj się z lekarzem?

Cześć Mamusie!
Byliśmy dzisiaj na ważeniu i Anielka przytyła 40g od soboty. Położna zadowolona więc my laicy w tym temacie też sie cieszymy. Pozatym obserwujemy że malutka je coraz więcej i wydłużył jej sie czas karmienia. Wiec z 8 karmien ma juz 7 na dobe. Śpi jak suseł.

O rany, ale fajnie tak poczytać o maluchach! :-)

Witam mamusie!
A ja juz po wizycie,wszytko okey i termin cesarki na 23 wrzesnia!!!!wiec juz niecaly miesiac:)))
Ide obiadek szykowac
Milego dnia!!!

Super, to juz przynajmniej wiesz, kiedy dzieciak przyjdzie na świat! Jeśli oczywiście - odpukać - nie będzie chciał się pospieszyć ;-)

Korba
- Beniaminka napisała bardzo mądre rzeczy - jak zawsze zresztą! Lekarz faktycznie powinien Ci wszystko dać na piśmie, to za poważna sprawa, żeby przekazywać jakieś informacje ustnie - one nie są wiążące.

Alcia - musisz zainstalować internet! Jakby tak mogło być, że straciłabyś z nami łączność?! :szok:

Znów zeżarłam 1 kg śliwek, mniaaaaaaaaaaaam :-)



Właśnie odczytałam, że Saraa dała znak życia - ale fajnie, że wszystko u nich w porządku i, że mąż był z nimi. To takie wzruszające, że aż łezka się w oku kręci!
 
Ostatnia edycja:
no i juz mam lepszy humor:)
pomyslalam o Sarze, jaka jest szcesliwa juz z Maksiem i placzacym mezem:)i juz mi lepiej!!!!!mamy nastepnego dzidziolka!!!!!!!!!!


Dagna - no ja sobie tego nie wyobrazam!!!!!!!juz mu powiedzialam, najpierw internet, potem ja , a na samym koncu on:))))spoko jakby sie przeciagnelo,mam w domu taki przenosny internet, wystarczy doladowac konto i dziala:)jestem ubezpieczona;)


Skrzaciku - brawo dla Anielki!niech tak rosnie caly czas:)
 
reklama
Do góry