reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

dobry Mamuski:)

jakos latam ostatnio po innych tematach a na wątek główny weny brak:)
upał daje mi nieżle popalić
puchne tak ze maskara
lekarz rozkłada ręce a ja wymiękam
Marbus..-najlepszego dla solenizantki

gaja...ja takze bym olała takich teściów
co to za dziadkowie skoro nie wiedzą co się u ich wnuków dzieje
kij im w oko!

Dagna co do depilacji cipuchowych okolic to ja właśnie projektując swoją łazienkę o tym myślałam i mam wieeeelkie lustra dookoła żeby całe swoje cielsko móc oglądać z każdej strony:sorry2:ale i tak pociachana jestem niemiłosiernie bo mi jakoś niewygodnie i golę na oślep byle jak!!:-p:-D\
zeby uniknąć ciachania najlepiej zlecic golenie mężowi:)

u mnie juz przygotowania do wyjazdu na wczasy
pranko,prasowanko itd..
cała rodzinka mega sczęśliwa i doczekać się nie możemy:)))
 
reklama
dzien dobry:)

Normalnie cud, wyspalam sie!wstalam tylko 2 razy do toalety i zaraz potem zasnelam ponownie:))))

Marbus -100 lat Sloneczko i szybko wracajdo nas!

Taka_ja - moja pierwsza mysl rano to bylo, ze nie odezwalas sie wczoraj caly dzien.:)..ale i tak dobrze, ze masz mozliwosc cos skrobnac:)na pewno Ci sie tam nudzi ale czekaj cierpliwie!i wiesz irlandzka sluzba zdrowia duzo gorsza od polskiej...

Wstretna_malpko - na plazy akceptuja wszystko, wiec korzystaj:)niejedna z nas CI zazdrosci, ze do plazy mozesz miejskim dojechac:)))

czyzby zadnych wizyt dzisiaj?dzien spokoju?:)

milego dnia!!!!!
 
No to widzę nie jestem sama z tymi moimi problemami ;)
Co do teściów i porodu to przy Miłku teściowa wpadła na chwile jak po ogień akurat małego kąpali to nawet nie poczekała aby go zobaczyć bo do kościoła się spieszyła :/ Przy drugim porodzie to w ogóle nie przyszła i nie zadzwoniła bo na wesele jechali (rodziłam w piątek jechali w sobotę) i musiała się uszykować :/ Teraz dlatego nawet ja nie poinformuję że już urodziłam dopiero jak wyjde i to szwagierkę - ona przekaże dalej bo mnie to lotto.
A co do mojego spokoju to mój charakter ratuje mnie przed rozpętaniem wojny i dlatego tez między innymi wytrwałam w pracy gdzie jak się okazało w ciągu 2 m-cy 3 dziewczyny uciekły (nie maja już zastępstwa żadnego)

małpko ja kocham np morze dlatego że tam nikt oporów nie ma przed pokazywaniem swojego ciała i jest bardzo dużo kobiet z dużą nadwagą w bikini :) To od razu człowiekowi tak jakoś lżej się rozebrać hehe ;) I w sukience też poparadować jakos swobodniej :) Gorzej tu u nas nad jeziorem bo to wszyscy lokalni to sie gapią jak na zjawisko :/
 
Ostatnia edycja:
Witam was kobitki....ja miałam ciężką noc-krzyż dawał wznaki,mało co spałam,bez niczego nie spałam a i tak mokra byłam....mały całą noc się wiercił a teraz odsypia....
Ja już wstałam o 4.30 bo mężus do pracy....ale wreszcie u nas leje....:-)-jest czym oddychać....Wczoraj przerobiłam sobie koszule do szpitala bo nie mam kasy by kupić...ale wyszły rewelacja......
Marbus WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I WRACAJ DO NAS JAK NAJSZYBCIEJ!
Ach jak mi sie marzy morze....może kiedyś....
Życze wam dobrego dzionka kochane i trzymam kciuki za wizyty!....
 
Witam porannie :-) u nas niestety zaduch od samego rana... dobrze że chociaż temperatura na zewnątrz troszeczkę spadła

Taka_Ja trzymaj się jeszcze troszeczkę w dwupaku... mam nadzieję że niedługo już Cię wypuszczą ze szpitala
Marbus jak trzeba iść do szpitala to trzeba sprawdzą czy wszystko jest oki i wypuszczą a Ty będziesz spokojniejsza... Wszystkiego Naj... z okazji urodzinek ;-)

Tak się ostatnio zastanawiałam jak to jest ze sprawami formalnymi w służbie zdrowia... już wyjaśniam o co mi chodzi może któraś mi doradzi albo podeśle jakiś link żebym się doedukowała...
po 1 to że ciężarnej przysługuje darmowa opieka medyczna i to że może rodzić gdzie chce to wiem tylko czy muszę to jakoś wcześniej zgłaszać czy muszą mnie przyjąć jak pojadę do porodu czy mogą mi odmówić??
po 2 czy jeżeli dziecko jest zameldowane w jednym miejscu a mieszka w drugim (to samo województwo inny powiat) to mogę liczyć na bezpłatną opiekę medyczną w miejscu zamieszkania nie chodzi mi o opiekę doraźną tylko stałą czy na szczepienia i bilanse będę musiała jeździć tam gdzie mały będzie zameldowany...
POMOCY!!!
 
Dziewczyny juz z tata dobrze i pozwolili zabrac go do domku..zrobili jemu wyniki i ma sie oszczedzac..on juz ma swoje lata(73) i w dodatku Parkinsona dlatego tak sie nim martwie bo bardzo go kocham i nie chce go za szybko stracic..

jutro Was poczytam bo dzisiejszy dzien chce juz zakonczyc i klade sie spac..milej nocy:*
Super , ze jest juz lepiej i masz takie dobre relacje z tata.

Hej dziewczyny! Ja tylko na krótko wstąpiłam, żeby powiedzieć Wam do zobaczenia (albo do usłyszenia), bo nie będzie mnie przez kolejnych kilka dni... Dzisiaj miałam rutynową kontrolę i jutro muszę się zgłosić do szpitala, a nie wiem, jak długo tam pobędę... Pisałam Wam jakiś czas temu, że coś mnie kłuje z prawej strony pod brzuchem, i okazało się, że mała ułożyła się główką w dół, a ja mogę mieć jakieś skurcze, o których nawet nie wiem...! No i lekarz mi powiedział, że nie podoba mu się moja macica... :baffled: i chce mnie :-)

Szpital nie taki straszny , przynajmniej odpoczniesz i wszystkiego NAJ na jutro zycze.

kerna dokładnie decyzji sama nie podejmę ale myślę że mój jakby co się nie obrazi ;) Zresztą mnie ich same towarzystwo będzie drażnić, no i będzie szwagierka ze swymi dziećmi to teściówka bedzie się nimi zachwycać itp bo w końcu sie nimi zajmuje :/ A wtedy to na komunijnym obiedzie byśmy sie pożarli i z teściową i zapewne ze szwagierką. Wolałabym uniknąć takiej sytuacji.
A cos czuję że do komunii sie obrazi jak jej powiem po co przyszła jak mały będzie już na świecie. Bo na bank sie już nie opanuję tak mnie drażni.

I tak trzymaj, olej ich.

przykre:-(
Ja też zastanawiam siejak kiedys Michałowi wytłumaczę dlaczego ani jeden wujek, ani drugi do niego nie przyjdzie. Ale oni też mają w tyle co siez nim dzieje.A to chrzestny jeszcze...
:-D

Chrzesna mojego synka widziala go tylko na chrzcie- tak , wiec ta sama sytuacja

Saraa - a dlaczego na lezaco?moja na lezaco prawie zawsze jest ok, ale jak wstaje, zwlaszcza po dluzszym lezeniu, to juz nie jest za przyjemne uczucie


Tak mi mowiono w szpitalu , ze chodzac czy stojac miesnie napinaja sie mimowolnie i to nie ma nic wspolnego ze skurczami. Prawdziwy skurcz poznaje sie lezac bo wtedy macica nie robi sie miekka tylko dalej jest twarda.
Dlatego nas badano na lezaco.
No, takie aukcje są najlepsze. Ja też wygrałam kilka aukcji na ebay i za małe pieniądze mam już pełne szafy ... ale jak nie zuzyję to nie będzie mi żal, że wydałam majątek na same nówki.

Właśnie dzwoniła moja położna do domu i przyjedzie na wizytę domową w przyszły poniedziałek :-)

Wklejam Wam też stronkę mojego szpitala, gdzie można oglądać narodzone Bejbiśki: Storchentafel | St. Marien-Krankenhaus Siegen gem. GmbH & GSS Gesundheits-Service gem. GmbH
Super ta stronka musze popatrzec w moim szpitalu. A zauwazylyscie , ze dzieci w Niemczech sa inaczej mierzone tutaj osiagaja najwyzej 55 cm . W Polsce mierzy sie noworodka po krzywiznach i zdarzaja sie 60 cm. A tu klada bejbika na miarke i mierza od glowki do stopki. Dlatego niemieckie rozmiary 56 posluza ze 2 m-ce-
 
Ja teściów nie mam (nie żyją) i nie raz myślałm sobie, że biedna jestem bo mogłabym liczyć z ich strony na jakąś pomoc czy radę (moi rodzice mieszkają daleko od nas) ale jak czytam te opowieści o teściach to włos mi się na głowie jeży.
Wczoraj miałam wieczorem taki zły nastrój, ze szukałam tylko pretekstów do kłótni. Dziś na szczęście lepiej, posprzatałam sobie w szafie, zrobiłam prani i chyba się wyżyłam na tym.
Życze miłego dnia
 
czesc brzuszki
troche mnie nie bylo przez te upaly ktore mnie dobijaly.....
i tak sobie mysslam ze lepiej napisze bo jeszcze pomyslicie ze sie rozpakowalam albo cos.... nie nie jeszcze nie i oby jeszcze dlugo nie .... poprostu leniuch mi w tylek wszedl...i nic mi sie nei chce :)) pozdrawiam brzuszki i mamusie
 
reklama
Hausfrau super stronka aż już sie chce swoje tulić...
dziekuje dziewczyny odnalazłam te stronki o pieluchach wielorazowych :) ale sie naszukałam ojejj...
jest upalnie i parno aż sie nic nie chce nogi puchna ach..
sto lat dla solenizantki :)
 
Do góry