reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Kinia Ja tez sie boje bo mam uraz i szczerze powiem za pierwszym razem byla masakra ale dzis to normalnie z usmiechem na twarzy wyszlam praktycznie nic nie bolalo tak jak pisalam przez chwile przy czyszczeniu korzeni. Lepiej isc za wczasu bo po pierwsze mniej pieniedzy a po drugie mniej bolu. Ja juz uciekam z kompa. Zycze kolorowych i spokojnych snow.
 
reklama
Hejka!
Witam nowe mamy!
Gratuluję udanych wizyt i poznania płci Maluchów :-)
Ja mam wizytę w piątek ale tym razem chyba nie dam sobie zrobić USG (płatne) bo teraz będą już częstsze wizyty.

Dzisiaj robię w pracy "good-bye" bo od przyszłego tygodnia mam urlop i chyba długo już mojego biurka nie zobaczę. Zrobiłam tort i spróbuję wklić Wam fotkę takiego samego z zeszłego roku na osłodę :-)

Miłego dnia!
 

Załączniki

  • DSC_0001.jpg
    DSC_0001.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 45
cześć dziewuszki, oczywiście z pracy i z kubkiem kawy ;-) za chwilę jakieś śniadanko wciągnę i się biorę za robotę :tak: pogoda za oknem zapowiada się rewelacyjnie, szkoda że ja tylko okno mogę sobie otworzyć a nie pospacerować, no ale popołudniu nadrobię ;-)
miłego dnia wrześnióweczki
kerna ło matko co ta ciąża z ludzi robi hihi ;-)
korba dobrze że uraz zamazany teraz już będzie coraz lepiej z ząbkami
anitas kciuki zaciśnięte
hmmmm torcik wygląda na pyszny, zjadłabym kawałeczek :tak:
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie mamusie przy porannej kawusi

jeszcze troszke i do gina trzeba isc zaniesc wyniki, potem znowu ganianie po urzedach i jakos dzien zleci,kompletnie nie wiem co na obiadek zrobic ,zawsze mam z tym wielki problem ,zeby moj kochany jadl zupy to by bylo co innego a tak lipa i w kolko to samo.

a wy co dzis na obiadek moze cos podpowiecie?
 
mb_1 gratuluję córeczki
korba cieszę się, że wczoraj lepiej z tym dentystą wyszło, ja też powinnam iść bo jeszcze nie boli...
dagna nie martw się, popytaj lekarza co z tymi wynikami, na pewno da się to jakoś ogarnąć
dalka witaj serdecznie

A ja się witam znów po małej przerwie, bo net mi szaleje bezustannie. za to dziś chyba w ramach prezentu urodzinowego działa ładnie :)
Dostałam ostatnio trochę ciuszków dla małej od koleżanki Pana Kota, a wczoraj na urodziny kupiłam sobie dla niej parę szmatek i dziś się przytulam do nich...zostały mi tylko pieluszki, jakieś body do kupienia i kosmetyki, tylko nie mogę odnależć tego posta z magiczną listą :), pomoże mi ktoś?


A ja nie robię dziś obiadu, strajk i już. A poza tym mam spagetti z wczoraj:)
O matko, jak ja się dziś staro czuję...ech...

Miłego dnia dziewczynki, udanych wizyt i słoneczka
 
Cześć dziewczynki:)
Przepraszam, ze nie pisałam ale jakoś nie miałam weny. Czytałam za to systematycznie:-)
Ja jestem już po 75g glukozy i rzeczywiście badanie do najprzyjemniejszych nie należy. Nie dość, że to cholerstwo słodkie i ciepłe to jeszcze kłuli mnie trzy razy w tą samą żyłę i przy trzecim razie myślałam, że żyła mi eksploduje:wściekła/y:
Ale nic to najważniejsze jest zdrowie maluszka:-)
Wyniki odebrałam wczoraj i są ok.
Przed 73
po 1 h 124
po 2 100.

Byłam taka szczęśliwa, że po wizycie u mojej ginki zjadłam 500g ciastek a co:-)

Okazało się że znowu nic nie przytyłam:szok: i ja juz nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Znowu dostałam plik skierowań na badania w tym kolejny raz na tarczycę:-(.
Szymuś został okrzyknięty małym piłkarzem bo tak się wiercił i kopał, że lekarka nie mogła mu zmierzyć kości udowej:-). Słonko było ułożone poprzecznie i fikałao niemiosiernie.
Dostałam przykaz by przytyć 2 kg do następnej wizyty bo maluszek według wymiarów jest o tydzień młodszy:-(
Kurcze przed ciążą musiałam się pilnować by nie utyć a teraz jak chcę to nie mogę:-(

Kochane gratuluję Wam udanych wizyt i cieszę się że mb_1 poznałaś płeć dzidziusia.
Życzę Wam udanego dnia i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-)
 
anitas kciuki mam zaciśnięte, że aż ciężko mi pisac. Daj znac jak po wizycie. Ja dzisiaj muszę w końcu odebrac wyniki krzywej cukrowej, później napiszę jak wyszły.
Hausfrau jaki apetyczny ten torcik... mniam.... aż ślinka mi cieknie...
emilia ja też właśnie nie wiem co na obiadek mam zrobic. Wczoraj była rybka, a dziś nie wiem... A może kurczaczek pieczony? Ja chyba takowego zrobię...

Pogoda dzisiaj naprawdę pięknie się zapowiada, chyba wybiorę się z małżem na jakiś spacerek po południu, a później dam mu się wyspac przed pracą ;) Wczoraj miałam straszne problemy ze snem... Zasnęłam dopiero po 1.30 (ostatnia godzina jaką pamiętam), a wstałam o 4.39 ;/ Jak już byłam wyspana to pojechałam po małża do pracy, bo o 5 kończył, więc bardzo się ucieszył i mnie wyściskał na dzień dobry. Teraz on śpi, a ja buszuję po domku ;P
 
reklama
witam sie dziewczyny,mam takie szybkie pytanko, z ile musze kupić tej glukozy na to badanie? pytam sie was poniewaz moja ginka mi nie powiedziała ani nie napisała dodam tylko ze skierowanie dała mi z łaską prawie na mnie obrazona,właśnie sie szykuje zeby jechać ale nie wiem co z tą glukozą,pomóżcie
 
Do góry