reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Olgadom moja bratanica też ma fenyloketonurię:-( też nie miała szczepień i jakoś nie zauważyłam żeby częściej chorowała albo coś groźnego jej się przyplątało:tak:a ile lat ma twoja siostra? Bo ostatnio bratowa mówiła, że w okresie dojrzewania będzie musiała zaostrzyć dietę córce a ja myślałam, że okres dojrzewania to już będzie większy luz....
Moja siostra też nie chorowała częściej niż inne przeciętne dziecko.. A ona ma juz 33 lata. Kiedys mówiło się że ostra dieta tylko do pełnioletności, teraz badania wskazują zupełnie inne działania, czyli ostra dieta zawsze. Jakieś 2 lata temu siostra przestała stosować dietę i skutki były niezbyt miłe, teraz znalazła bardzo dobrego lekarza w Lublinie i tam cały czas się leczy. Teraz ma wyniki bardzo dobre, ale jej dieta jest wyliczona co do grama, kazdy kawałek jedzenia który zjada jest ważony i zapisywany :-(
Dorotka, a czemu jestes przeciwna szczepienion przeciwko sezonowej grypie? Masz jakies zle doswiadczenie, albo ktos z bliskich...? Ja czytalam, ze jednak warto szczepic, ale jednoczesnie duzo znajomych odradza.
Dokładnie Dorotka ma rację, moja mama pracuje w Instytucie Weterynarii i zajmuje się właśnie szczepieniami p-ko grypie i wściekliźnie i mówi, że szcze[ienia na grype są bez sensu, bo ten wirus ciągle się mutuje i nigdy nie ma skutecznej w danej chwili szczepionki.
 
reklama
Jestem z powrotem:-)
Wtrace tylko o tych szczepionkach. Każdy ma wolny wybór i jak chce szczepić to niech szczepi, ale warto być świadomym:tak:
Mnie też te artykuły zszokowały, nie spałam po nocach:zawstydzona/y:
Teraz na porodówkę wezmę sobie oswiadczenie, że sięnie zgadzam i takie tam:tak::tak::tak::tak:
No a teraz niusy od gina.
Mała ma 650g, ginka teraz robiła jej połówkowe, posprawdzała wsio, oczka, podniebienie i wszsytko gra. NAdal dziewczynka. Mała wyglada na zadowoloną i jak tak będzie rosła to ponad 3500g do urodzenia będzie:-)
cukier w normie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
na czczo 82
po 1h 135
po2h 123:-):-):-):-)
Szew super trzyma, ale mam zasadowy mocz i musze go zakwasić bo będę łapać infekcje.
anemii nie ma..normalnie jestem uradowana:-):-):-)
Mam super fotkę jej buzi i filmik jak sobie fika:-):-):-)
ale uwaga..dostałam zakaz orgazmowania:sorry2::sorry2::sorry2:czyli jednak nie chodzi tu o sam sex tylko o orgazm, bo wtedy wytwarza się pro...coś tam co moze powodować skurcze.
no to taki szybki skrót, bo jeszcze nalepiłam pierogów i idę wszamać:-):-):-)
 
Wtrace tylko o tych szczepionkach. Każdy ma wolny wybór i jak chce szczepić to niech szczepi, ale warto być świadomym:tak:
Mnie też te artykuły zszokowały, nie spałam po nocach:zawstydzona/y:
A mi się wydaje, że co do tych szczepień to, co lekarz to opinia, jak ze wszystkim...
 
laski jestem w szoku z tymi szczepieniami
dało mi to teraz nieżle do myślenia
sama szczepiłam Marcelka na te obowiązkowe ale Infanrixem,żeby tyle nie kłuć + rota wirusy
ech...
kerna...gratuluję udanej wizyty:-)
 
ja wróciłam właśnie do pracy od diabetologa i niestety mam obciążenie glukozą 75g jutro przeprowadzic, mam nadzieję że wyniki będą ok choć mam jakieś takie pesymistyczne myśli :-(

Trzyma mocno zaciśniete kciuki! Musi być dobrze!

Ja piore wszystko bez wyjatku od razu po przyniesieniu do domu.czytajac was przejzalam ubranka ktore uzbieralam do tej pory i zaczynaja sie od rozmiaru 56 (kilka sztuk) wiekszosc 62 :) Jutro o 8 rano mam wizyte ,trzymajcie prosze kciukasy.:)

Powodzenia na wizycie! Samych dobrych wiadomości życze!

Gratuluje udanych wizyt!
Kerna - sporą masz córeczke! Super!

A ja życze wszystkim dobranoc! Miłych snów!
 
Trixi kciukasy zaciśnięte:tak::tak::tak: czekamy na wieści po wizycie:-D
kerna no tylko gratulować:-D fajnie, ze cukier masz dobry,a córeczka fakt już spora....takich emocji po wizycie też chcę:tak:
Co do szczepień możesz mi napisać jak będzie wyglądało oświadczenie które chcesz zabrać do szpitala:confused: mój B. właśnie wrócił i zaraz z nim poruszę ten temat...ale nie powiem siedzi mi to wszystko w głowie jakoś nieporadna w tej sytuacji się czuję...
No nic spadam koleżanki spać chociaż już w łóżku siedzę chwilkę to nie chce mi się zasypiać...poczekam aż sen sam przyjdzie:tak:
DOBRANOC!!!!!!!
 
to i Dobranocki ode mnie:)


ojej, mialam miec ladnego suwaczka, a tu tylko link sie pokazal:)ups, jutro nad tym popracuje!
 
reklama
Alcia, nie przejmuj sie suwaczkiem, ja wstawiałam kilka razy i pudło było, w koncu sie uda i cytowanie też wyjdzie :-)
Kerna-super wieści, ale Ci maleństwo podrosło...Super. Tylko ten zakaz, buuuu. Pewnie i nie to samo powie, az wolę nie pytać ;-)
Z cukrem widze dobrze, ufff :)
Zatem dobrej nocy Mamuski, do jutra, kolorowych snów!!!
 
Do góry