reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witajcie laseczki:)
melduję że żyję
ale od neta odcięta bo mój laptop w serwisie:(
teraz nadaje od syna
ale tutaj niczego sie doszukac nie moge
zadnych hasel----nic nie ma:(

raczej nie ma szans na zebym nadrobiła,
tyle napisałyscie
choć spróbuję przebrnąć chociaz ostatnie 50 stron

ja mam połówkowe 24 maja
doczekac się nie mogę
choc równiez sie denerwuję
żeby wszystko ok było

pozdrawiam Was i Wasze brzuszki
 
reklama
Ja tylko na chwilkę, bo tak mnie rwa kulszowa doskwiera że siedzę na lewym półdupku:sorry2::sorry2::sorry2:
Zapytałam jeszcze adminów czy tkai wątek ze sprzedażą jest wporządku i mozemy go zostawić:tak:
Beti nie martw się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wczoraj może jednego kopniaczka poczułam i wsio..za to dzisiaj nadrobił:tak:
Z Michałem nie raz 2-3 dni nie czułam a lekarz móił że do 28tc mam prawo nie czuć:tak:
A, że słabiutkie...moja Niunia nie wpycha mi nogi do gardła:rofl2::rofl2::rofl2:
 
ja tez czuje ruchy najczesciej wieczorem albo rano bo podejrzewam ze przez moja aktywnosc w ciagu dnia synus sobie spi hehe..

zrobilam bulki na parze czy inaczej pampuchy i zjadlam ze smietana i jagodami..pycha:)) dopchalam sie lodami i ide sie polozyc..dalej mnie boli z lewej strony pod zebrami i zaczynam sie denerwowac;/

milej nocy zycze mamusie:*
 
Młoda już w łóżeczku, więc mogę poklikać w spokoju chwilke :sorry2:... Popołudnie minęła nam bardzo miło i szybko i mam nadzieję, że Oliwka szybko zaśnie!


Ja miałam z Małą okropną zgagę a urodziła się mało owłosiona, więc to raczej nie regóła albo trafił się wyjątek ;-)! Teraz też mnie męczy zgaga, ciekawe jak będzie tym razem :-)


Widzę, że macie zdrowe zachcianki :blink: a mi się chce chipsów i frytek :zawstydzona/y::-:)szok:... Aha, no i winogron! Muszę uważać ze spełnianiem tych swoich zachcianek, bo dobrze się to nie skończy :dry:


Lecę na kolacyjkę...
 
Ja tylko na chwilkę, bo tak mnie rwa kulszowa doskwiera że siedzę na lewym półdupku:sorry2::sorry2::sorry2:
Zapytałam jeszcze adminów czy tkai wątek ze sprzedażą jest wporządku i mozemy go zostawić:tak:
Beti nie martw się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wczoraj może jednego kopniaczka poczułam i wsio..za to dzisiaj nadrobił:tak:
Z Michałem nie raz 2-3 dni nie czułam a lekarz móił że do 28tc mam prawo nie czuć:tak:
A, że słabiutkie...moja Niunia nie wpycha mi nogi do gardła:rofl2::rofl2::rofl2:

dziekuję kochana :) czekam se na godzine maluszka powinien tak przed 22 zacząć sie ruszać jak narazie cisza ... no ja panikara jestem że heja ale mam nadzieję że jeszcze taki maluszek wiec ma duzo miejsca i nie zawsze muszę go czuć ;)

najważniejsze ze moja siostrzenica już wróciła z włoch cała i zdrowa i szczęsliwa jak nigdy :) już tak się stęskniliśmy wszyscy za nią ... dobrze że już w domu :)
 
Anja 78 hop hop odezwij sie

:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


melduje sie:tak: czasami was podczutuje ale nie mam czasu i chyba weny by pisac, wykanczamy dom i remont powoli wykancza nas.:baffled:

brzuch mi urosl do rozmiarow kosmicznych i tylko brzuch wiec wygladam smiesznie:sorry2: jak na 7/8msc,ludzie sie pytaja czy zaraz rodze, czy aby nie walnelam sie w obliczeniech:szok::szok::szok:

ciekawe jak bede wygladac we wrzesniu, moglaby mi bardziej dupka urosnac by troche przewazyc ten globus z przodu,bo inaczej bede sie przewracac jak wanka wstanka:-D

oprocz tego lykam prochy na niedoczynnosc tarczycy i paskudne zylaki:crazy:
ale Gabi zdrowiutka raczej bo bardzo ruchliwa,sadzac po rozmiarach mojego arbuza rosnie sobie spokojnie i jest bardzo aktywna:tak:

pozdr was i kazda z osobna:happy:
 
Lilu, dobrze, że z Twoją Małą już ok.
Co do termometrów to ja mam jak Dorotka, microlife i jestem zadowolona.
 
To jestes szczesciara. Ja wlasnie wymienia plombki w szóstkach, juz 3 ząbek robię i sporo czyszczenia bylo i o znieczuleniu nie chcieli slyszec, nawet za dopłatą. Nie daja, proponuja zrobic to tuz po porodzie, jesli bedzie potrzeba np kanałówki, z mala dziurka tożto nic nie boli ;-) Dodam ze lecze i przegladam ząbki w Akademii Medycznej , zreszta chodze tam od dziecka, bo mialam dystrofie szkliwa i mam do nich duze zaufanie.Pytalam stomatologa z ojej poradni o znieczulenie, takze powiedzial ze sie nie podejmie....wiec juz sama nie wiem, niby mozna jakies specjalne. ?
mnie niedawno bez pytania stomatolog zrobił znieczulenie, które według mnie nie musiało być...potem bardzo sie bałam czy przypadkiem nie zaszkodziło to dziecko ale jestem dobrej myśli bo co mam zrobić:-(

dziewczynki jak u was z piciem soku marchwiowego?????? ja piję codziennie marwit a od wczoraj swieży wyciśnięty z sokowirówki :) i nie wiem ile go można pić bo ponoc nie za dużo......

sylwia super gratuluje :) no nasz tez nie chce ujawnić co ma między nóżkami :)

Dopiero teraz pomyślałam,że WCALE nie myślę o piciu soku....STOKROTNE DZIĘKI ZA PRZYPOMNIENIE:-D

WITAM DZIEWCZYNY,W KONCU JESTEM UŚMIECHNIĘTA I ZADOWOLON PO WIZYCIE, TAK WIEC NA 100% DZIEWCZYNKA-CZYLI JULIA POZOSTAJE :-):-):-)
LEKARKA OKREŚLIŁA MAŁĄ JAKO WZORCOWĄ ,JEST IDEALNIE PROPORCJONALNA,SERDUSZKO OK( 4 PRACUJĄCE KOMORY WIDOCZNE) ŻOŁĄDECZEK JEST PĘCHERZ MOCZOWY OK,MÓZG OK ,MOŻNA BY BYŁO DŁUGO PISAC ALE NAJWAŻNIEJSZA ZE ANATOMIA ZOSTAŁA OKREŚLONA NA PRAWIDŁOWĄ ,MOJA KRUSZYNKA JUŻ MAIŁA TAKIE POZYCJE :-DTRZYMAŁA RĄCZKE POD BRODĄ,SSAŁA KCIUK,COŚ WSPANIAŁEGO MIERZY OD GŁÓWKI DO PUPKI 17 CM I WAZY 498gr:-D:-D:-D
NO JEST POPROSTU BOSKA,LEKARKA POWIEDZIAŁA ZE PRAWDZIWA MAŁA MODELKA TAK SIE USTAWIAŁA,NORMALNIE JAKBY WIEDZIAŁA ZE JEST PODGLADANA:tak:

DZIEWCZYNY WKLEJE FOTKI NA WĄTEK.

PRAGNĘ WAM PODZIEKOWAC ZA TRZYMANIE KCIUKÓW I PODNIESIENIE MNIE NA DUCHU,:tak:JESTESCIE KOCHANE
Gratulacje kochana!!! Po twojej przygodzie na poprzednim usg należało ci się porządne badanie i super wiadomości. Gratki!!!

Hej kobitki!

Na początek musze podzielić sie z Wami nowiną.:happy::happy::happy: Moja siostra bliźniaczka, o której pisałam Wam w zeszłym tygodniu, urodziła dzisiaj niespodzianke-córeczką (tzn. miała cesarkę). :happy2::happy2::happy2: Szwagier przysłał już nam fotke, ma czarne włoski i takie fajne pucki. Juz sie nie moge doczekać jak zobacze ta małą ślicznotkę:tak::tak:

Ja dopiero po sniadanku, bo rano byłam na pobraniu krwi. I jak zwykle był problem, żyły pochowane, ale na szczescie juz po. I korzystając z okazji zrobiłam małe zakupy, nie obeszło sie oczywiscie bez ogórków małosolnych, uwielbiam je:no:. Musiałam juz wszamać w aucie.
Co do pogody to kobitki w przychodni mówiły, że i czerwiec ma być taki jak i maj, czyli nieciekawy. Oby to nie była prawda:baffled:

Wszystkim gratuluje udanych wizyt, i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-)
No to gratuluję siostrzenicy!!!

Witam wszystkie w ten cieplutki dzionek:-):-)

Wczorajsza wizyta przebiegła pomyślnie, szyjka się trzyma, maleństwo zdrowe, lekarz twierdzi że na 100% dziewczyna:-):-):-):-)
Mała waży 544g:tak::tak:
28 maja wybieram się na usg połówkowe, zbadamy ją od stóp do głów:tak::tak:
Wszystkim brzuchatkom gratuluję udanych wizyt a tym które trzymały kciuki ogromne dzięki:-):-)
GARTULACJE!!! Ale fajnie, ze tych dziewczynek we wrześniu tyle:tak:

DZIEWCZYNKI DZIĘKUJĘ ZA KCIUKASY- SĄ MAGICZNE
jestem po usg , Lenka zdrowiutka,śliczna....wszystkie pomiary ok.(swoją drogą bardzo dużo tych parametrów- też tak macie?)
Odetchnęłam, jestem bardzo szczęśliwa...
moje usg również trwało ok. 20 minut, ale ufam mojemu lekarzowi,bo to jeden z lepszych specjalistów w Wa-wie.
W klinice otrzymałam też ogromną reklamówkę"bezpłatny zestaw dla kobiet w ciąży-usg połówkowe"- masa próbek dla mamy i dzidziusia, książek, poradników, proszki do prania itp.a najbardziej rozśmieszyła mnie paczka maszynek jednorazowych
wilkinsona z napisem"chłopiec czy dziewczynka?-bez względu na wynik przygotuj się na walkę o pocałunki"-prezent dla tatusia.
mam też śliczną płytkę jak mąż wróci to mi ją wgra to wam pkażę moją córeczkę...

BIORĘ się za sprzątanie, bo przecież samym szczęściem żyć nie można, choć z obiadu mąż mnie dziś zwolnił- przeszedł na dietę
życzę wam miłego dnia
Super, ze wszystko ok!!! Gratki udanej wizyty!!! No kciukasy są faktycznie magiczne:-D

Witam się tak późno bo cały dzień poza domem w firmowych sprawach.
Ale przebrnęłam przez wszystkie posty a nawet zahaczyłam o styczniówki 2011 i wiecie co?....jak wróciłam na nasze forum to poczułam się, wspaniale, bo znam tu was wszystkie!!!!!!!poczułam się jak w gronie dobrych znajomych:-D:-D:-D

BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE JESTEŚCIE....:tak:
Dobranoc kobietki, spokojnej nocki i miłego jutrzejszego poranka!!!
Pa!
 
reklama
Co do znieczulenia...ponoć znieczulenie miejscowe nie jest niebezpieczne dla ciązy. Co innego ogólne.

Ja na kolację objadłam się golonką więc teraz idę nynać
DOBRANOC BRZUCHATKI
SPOKOJNEJ I PRZESPANEJ NOCY WAM ŻYCZĘ
 
Do góry