reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Toshi gratulacje!!! kolejna dobra wiadomość

Mycha bardzo mi przykro, mam nadzieję, że przestanie boleć i nie trzeba będzie teraz usuwać dziadostwa. Trzymamy wszystkie kciuki, a sama wiesz, że nasze kciuki działają cuda :-) głowa do góry ;-)



 
reklama
Magi tej marchewki i jabłka nie radzę próbowac, bo to raczej odwrotnie działa, ale tak jak dziewczyny już pisały, najlepiej czekolada, banany i coca cola ( nawet lekarze zalecają ;-)) mam nadzieję, że szybko przejdzie.



to teraz ja poproszę skromnie o kciuki za mnie na jutrzejszym polówkowym :zawstydzona/y:

Dzieki, smecta juz robi swoje, mam nadzieje ze mi po niej przejdzie ;)

Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte...;))
 
gratulacje!!! super że wszystko w porządku, teraz spokojnie można imię wybrać ;-)



:-):-):-):-):-):-):-):-) super wiadomość!!!! gratulacje!!!! już sobie wyobrażam waszą radość :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D tyle osób kciuki trzymało, że musiało być dobrze ;-)

Magi tej marchewki i jabłka nie radzę próbowac, bo to raczej odwrotnie działa, ale tak jak dziewczyny już pisały, najlepiej czekolada, banany i coca cola ( nawet lekarze zalecają ;-)) mam nadzieję, że szybko przejdzie.



to teraz ja poproszę skromnie o kciuki za mnie na jutrzejszym polówkowym :zawstydzona/y:

kciuki zacisniete :) oj działaja działają więc napewno będzie dobrze :)


mycha bidulko jak nie jedna to druga musi przechodzić przez złe rzeczy no ale kciuki trzymamy i miejmy nadzieje że przestanie boleć


ja juz wykąpana i po przytulaskach z menem :) obejrzę seriale i jakąs kolację zrobie ale nie wiem kompletnie co .... no i muszę wysłać mojego do sklepu bo chce mi sie pepsi :)
 
Mycha - ja również trzymam kciuki
Marta - tak mnie podkusiło jak czytałam co zjadlaś że sama opróżniłam szafkę ze słodyczami:zawstydzona/y: No ale co... w końcu po porodzie wielu rzeczy trzeba bedzie sobie odmówić więc trza się najeść na zapas:-)

Dziewczyny a zastanawiałyście się czy chcecie rodzić ze znieczuleniem? Ja ostatnio zaczęłam coraz częściej się zastanawiać nad porodem i ogarnął mnie olbrzymi cykor. M. chce być przy porodzie za to ja nie wiem czy chce by był. A jak z tym jest u Was?
 
mycha...przede wszystkim gartuluję wymarzonej Córeńki:-))
oczywiście kciuki mocno zaciśnięte Kochana,będzie dobrze_MUSI BYC!

Mamuśki jestem mega szczęśliwa po wizycie połówkowej !!!!!!!!!:-D:tak::-)
Dzidzia zdrowa wszystko super!!!
:-D
I lekarz potwierdził kolejny raz że to
CÓRCIA :-D:-D:-D:-D:-D!!!!
Takze bedziemy mieli parke !!!!:tak::-D
gratuluje serdecznie;))

gosia211..ja jestem zdecydowana na ZZO
przy porodzie z Marcelem również byłam ale dzięki mojej cudownej położnej nie zdążyłam wziąć
teraz położna również ta sama ale w razie "w" znieczulenie w pogotowiu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mycha - ja również trzymam kciuki
Marta - tak mnie podkusiło jak czytałam co zjadlaś że sama opróżniłam szafkę ze słodyczami:zawstydzona/y: No ale co... w końcu po porodzie wielu rzeczy trzeba bedzie sobie odmówić więc trza się najeść na zapas:-)

Dziewczyny a zastanawiałyście się czy chcecie rodzić ze znieczuleniem? Ja ostatnio zaczęłam coraz częściej się zastanawiać nad porodem i ogarnął mnie olbrzymi cykor. M. chce być przy porodzie za to ja nie wiem czy chce by był. A jak z tym jest u Was?


no u nas będzie poród rodzinny mój bardzo tego chce i ja tez to zawsze lżej jak najbliższa osoba jest z Tobą w najtrudniejszy czas :) ostatnio znajomy opowiadał jakie to cudowne przeżycie byc przy narodzinach...ale co do znieczulenia to nie mam pojecia to moja pierwsza ciąża więc nie zastanawiałam się nad tym bo nie znam bólu porodu hehe :)

no z tym że po porodzie będzie trzeba se odmawiać dużo rzeczy to fakt dlatego teraz se jemy heh...ja własnie smażę frytki :) najlepsza pora na jedzenie w moim przypadku to noc :)
 
Do góry