reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
dziewczynki ............... Maluszki sa zdrowe kariotypy prawidlowe!!!!! I tak jak jak okreslone sa dziewczynka i chlopiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
:-d:-d:-d:-d:-d:-d


kochana ssssuuuuupppeeerrrrr :-) tak sie ciesze razem z Tobą :tak: wiedziałam,że będzie dobrze musiało być :tak: teraz ciesz się ciąża na całego :-) super ze będziesz miała parkę :-) jeszcze raz wielkie gratulacje :-)
 
KAROLINKARE-SUPER CIESZĘ SIĘ, ŻE PO TYLU DNIACH NIEPEWNOŚCI USŁYSZAŁAŚ MAXIMUM DOBRYCH WIEŚCI.
DZIECI ZDROWE DO TEGO PARKA CÓRUNIA I SYNUŚ CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ.
oBY RESZTA CIĄŻY PRZEBIEGŁA BEZPROBLEMOWO I WE WRZEŚNIU PRZYWITASZ SWOJE DWA SKARBY :)
Ja już się z wami żegnam.
Gratulacje dla mam, które miały dziś wizyty i poznały płeć swoich skarbeńków.
Tylko pozazdrościć.
Ja też bym chciała już wiedzieć, ale trochę się boje rozczarowania jak będzie 3 synuś.
Nie żebym kolejnego synka mniej kochała niż córcie, ale mamy które maja już 2 dzieci jednej płci tak marzą o odmiennej płci :)
Ja cicho marzę o córci...
 
Karolinkare suuuper wieści!!!!
Nie mogło być inaczej skoro tyle mam modliło się i trzymało za Was kciukasy:-D
Normalnie jestem ogromnie szczęśliwa!!

Teraz już spokojnie ciesz się ciążą.


Dziewczyny gratki z udanych wizyt. Ten tydzień przynosi same dobre wiadomości:-)
 
reklama
świętujcie Kochani:)
po tym wszystkim co przeszliście-należy Wam się!
ach...
jak to dobrze jak jest dobrze;-)

wolfheart...

laski dajcie przepis na botwinke...plis

Pati już się robi,przepis wklejam na wątek kulinarny

Mamuśki jestem mega szczęśliwa po wizycie połówkowej !!!!!!!!!:-D:tak::-)
Dzidzia zdrowa wszystko super!!!
:-D
I lekarz potwierdził kolejny raz że to
CÓRCIA :-D:-D:-D:-D:-D!!!!
Takze bedziemy mieli parke !!!!:tak::-D

Toshi gratuluje córuni. Chyba już większość z Was zna juz płeć. Ale macie fajnie:-).
 
Do góry