reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

dziewczynki ............... Maluszki sa zdrowe kariotypy prawidlowe!!!!! I tak jak jak okreslone sa dziewczynka i chlopiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d

boshe dziewczynki nawet nie wiecie jak szczesliwa jestem.....w koncu bede mogla cieszyc sie z ciazy............. jeju jestem mega mega szczesliwa.....
zapraszam do mnie na soczek !!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Mamuśki jestem mega szczęśliwa po wizycie połówkowej !!!!!!!!!:-D:tak::-)
Dzidzia zdrowa wszystko super!!!
:-D
I lekarz potwierdził kolejny raz że to
CÓRCIA :-D:-D:-D:-D:-D!!!!
Takze bedziemy mieli parke !!!!:tak::-D


Najcudowniejsza wiadomość jaką dzisiaj słyszałam, cuuuuuudnie, radośnie, szczęśliwie .Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff! :-D
I ogromne gratulacje parki, to jest dopiero spełnienie marzeń, WOW!!! :-)
Ciesz się Karolinko ciążą, teraz druga połowa i niech Ci przynosi dużo, całe mnóstwo radości i pozytywnych wzruszeń. Pałczez radości i cieszę się jak dziecko. Bóg nas kocha i wysłuchał modlitw. Życie jest piękne!
 
reklama
Jezu świetne masz dla nas wiadomości Karolinkare, jednakże sprawdziło sie ponownie że kciuki trzymane prze kobiety ciężarne mogę zdziałać cuda. Super super bardzo się cieszę!!:tak::-)


Teraz ja potrzebuję waszych zaciśniętych kciuków,jestem po wizycie i wcale nie jest tak dobrze..:-:)-:)-:)-:)-(
Lekarz był bardzo zdziwiony tym co zobaczył, urósł mi mięśniak na macicy - lekarz powiedzial że bardzo rzadko się to zdarza w ciąży, tym bardziej że na ostatniej wizycie wszystko było w porządku, wszystko było o.k a tu nagle skąd on się wziął??????
Także stąd te bóle.... mieśniak bardzo szybko urósł i mnie tam uciska, co promieniuje na kręgosłup. Boże czy zawsze musi być coś nie tak??
G. powiedział że praktycznie sam mięśniak nie zagraża dziecku, niepokoi go jednak to że aż tak mnie on boli. Kazał mi przyjechać do kontroli w sobotę, jeśli będzie nadal bolał to trzeba będzie cos z nim zrobić - a więc mogę mieć go wycinanego. Powiedział że najważniejsze jest to, aby mnie przestał boleć...Wtedy będzie można go usunać podczas cesarki, a tak..... to niebawem.. Boże jak się boję!!!
Trzymal mnie chyba z godzinę i przebadał mnie na wszelkie sposoby, widziałam po jego minie że sam jest w szoku..
Smutno mi :-:)-:)-:)-:)-(

Jednak mam tez dobrą wiadomość - z mojego Oskarka zrobiła się córunia :tak:;-)G. powiedział że widocznie pępowina ostatnio tak się zawineła, teraz dopatrzył się nawet warg sromowych. Moje marzenie się spełniło, bo bardzo marzyłam o dziewczynce... teraz marzę jeszcze aby wszystko dobrze się skńczyło!!!
Trzymajcie zatem te magiczne kciuki, bardzo ich teraz potrzebuję..
 
Teraz ja potrzebuję waszych zaciśniętych kciuków,jestem po wizycie i wcale nie jest tak dobrze..:-:)-:)-:)-:)-(
Lekarz był bardzo zdziwiony tym co zobaczył, urósł mi mięśniak na macicy - lekarz powiedzial że bardzo rzadko się to zdarza w ciąży, tym bardziej że na ostatniej wizycie wszystko było w porządku, wszystko było o.k a tu nagle skąd on się wziął??????
Także stąd te bóle.... mieśniak bardzo szybko urósł i mnie tam uciska, co promieniuje na kręgosłup. Boże czy zawsze musi być coś nie tak??
G. powiedział że praktycznie sam mięśniak nie zagraża dziecku, niepokoi go jednak to że aż tak mnie on boli. Kazał mi przyjechać do kontroli w sobotę, jeśli będzie nadal bolał to trzeba będzie cos z nim zrobić - a więc mogę mieć go wycinanego. Powiedział że najważniejsze jest to, aby mnie przestał boleć...Wtedy będzie można go usunać podczas cesarki, a tak..... to niebawem.. Boże jak się boję!!!
Trzymal mnie chyba z godzinę i przebadał mnie na wszelkie sposoby, widziałam po jego minie że sam jest w szoku..
Smutno mi :-:)-:)-:)-:)-(

Jednak mam tez dobrą wiadomość - z mojego Oskarka zrobiła się córunia :tak:;-)G. powiedział że widocznie pępowina ostatnio tak się zawineła, teraz dopatrzył się nawet warg sromowych. Moje marzenie się spełniło, bo bardzo marzyłam o dziewczynce... teraz marzę jeszcze aby wszystko dobrze się skńczyło!!!
Trzymajcie zatem te magiczne kciuki, bardzo ich teraz potrzebuję..

Mycha jejciu to bardzo dziwne ze urosl,ale trzymamy mocno zacisniete kciuki za to zeby bole przeszly,wsio oki do porodu bylo i potem podczas cesarki zeby byl usuniety

no i gratuluje coreczki

Toshi Tobie tez gratuluje coreczki
 
Teraz ja potrzebuję waszych zaciśniętych kciuków,jestem po wizycie i wcale nie jest tak dobrze..:-:)-:)-:)-:)-(
Lekarz był bardzo zdziwiony tym co zobaczył, urósł mi mięśniak na macicy - lekarz powiedzial że bardzo rzadko się to zdarza w ciąży, tym bardziej że na ostatniej wizycie wszystko było w porządku, wszystko było o.k a tu nagle skąd on się wziął??????
Także stąd te bóle.... mieśniak bardzo szybko urósł i mnie tam uciska, co promieniuje na kręgosłup. Boże czy zawsze musi być coś nie tak??
G. powiedział że praktycznie sam mięśniak nie zagraża dziecku, niepokoi go jednak to że aż tak mnie on boli. Kazał mi przyjechać do kontroli w sobotę, jeśli będzie nadal bolał to trzeba będzie cos z nim zrobić - a więc mogę mieć go wycinanego. Powiedział że najważniejsze jest to, aby mnie przestał boleć...Wtedy będzie można go usunać podczas cesarki, a tak..... to niebawem.. Boże jak się boję!!!
Trzymal mnie chyba z godzinę i przebadał mnie na wszelkie sposoby, widziałam po jego minie że sam jest w szoku..
Smutno mi :-:)-:)-:)-:)-(

Jednak mam tez dobrą wiadomość - z mojego Oskarka zrobiła się córunia :tak:;-)G. powiedział że widocznie pępowina ostatnio tak się zawineła, teraz dopatrzył się nawet warg sromowych. Moje marzenie się spełniło, bo bardzo marzyłam o dziewczynce... teraz marzę jeszcze aby wszystko dobrze się skńczyło!!!
Trzymajcie zatem te magiczne kciuki, bardzo ich teraz potrzebuję..

Mycha kciuki zaciśnięte. Oby przestało boleć. I gratuluję córuni.
 
Mycha no zaskoczona jestem tak samo:eek::eek::eek:
Szkoda, że musisz przez to przechodzić...a mówił, że są jakieś szanse, że po prostu sam zniknie??
 
Cześć mamusie :-)
No to ładnie... dopiero co niepewnie rozpoczynałam cały ten wątek... a wy już naskrobałyście ponad 1000 stron :-D jakbym miała policzyć, to może wyszłoby na to, że jakąś 1/10 z tego wszystkiego przeczytałam z ręką na sercu - co do reszty to absolutnie nie da się nadążyć :-p

Ja właśnie po badaniu połówkowym... nie patrzyłam na zegarek, ale mogło trwać i z pół godziny ;) dzidziuś spał i pani doktor kilka razy robiła podejście, żeby zobaczyć buźkę i zmierzyć kość nosową, ale w końcu zobaczyliśmy nawet coś, co chyba było ziewnięciem :) a potem usteczka rozszerzone w uśmiechu :-D
Wszystkie pomiary są w normie, maluch waży ok. 461g, serduszko zdrowe, kręgosłup "o prawidłowo zachowanej ciągłości", profil twarzy prawidłowy i wszystko co tam jeszcze było sprawdzane prawidłowe. Pępowina trójnaczyniowa, łożysko poza ryzykiem przodowania, położenie płodu podłużne główkowe...
...i wszystko wskazuje na to, że mamy chłopaka :-) tatuś już planuje wspólne wędkowanie :laugh2:

Kasiu88 ja też wymarzyłam sobie imię Jaś od daaawna (zanim jeszcze się staraliśmy), ale mój M powiedział, że nad imieniem będzie się zastanawiał dopiero jak pozna płeć, a więc dopiero niedługo poznam jego opinię, hehehe :-D

gratulacje!!! super że wszystko w porządku, teraz spokojnie można imię wybrać ;-)

dziewczynki ............... Maluszki sa zdrowe kariotypy prawidlowe!!!!! I tak jak jak okreslone sa dziewczynka i chlopiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d

:-):-):-):-):-):-):-):-) super wiadomość!!!! gratulacje!!!! już sobie wyobrażam waszą radość :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D tyle osób kciuki trzymało, że musiało być dobrze ;-)

Magi tej marchewki i jabłka nie radzę próbowac, bo to raczej odwrotnie działa, ale tak jak dziewczyny już pisały, najlepiej czekolada, banany i coca cola ( nawet lekarze zalecają ;-)) mam nadzieję, że szybko przejdzie.



to teraz ja poproszę skromnie o kciuki za mnie na jutrzejszym polówkowym :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry