reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

beti ja uważam że to małżeństwo i tak długo by nie pociągneło. Skoro ona go zdradzała to co to za związek? Jak macie dowody na jej zdrade ale takie twarde to rozwód może być z orzeczeniem o jej winie i za to co robiła może wam jeszcze bulić siano co oczywiście sie wam przyda przy dzidziusiu. A tak na marginesie to teraz ja sie troszku orientuje w rozwodach bo moi rodzice właśnie sie rozwodzą.



ale to już za póżno bo mój jest po rozwodze 4 lata prawie :)
 
reklama
Czesc dziewczynki

Po wczorajszej wizycie troche uspokojona choć polipa niestety nie udało mi sie pozbyc :( Ale serducho bije- dzidzia sie rusza ( lekarka nie mogła na dłuzej złapać tętna :p ) choc ja jeszcze raczej nic nie czuje. I za 2 tygodnie na USG z męzusiem

Dorotka Cieszę sie ze masz juz To za sobą i podziwiam cie za odwage, kurcze ja bym sie bała :(

Onionek Wszystkiego naj...naj..najlepszego i udanej imprezy :)
 
A my wlasnie wrocilismy ze spaceru w parku i na placu zabaw z Besiem i pieskiem-wzielam go bo w nocy nam wymiotowal nie wiem czy cos mu zaszkodzilo czy jakis wirus,i z rana taki bladziutki ale bez temp,wiec poszlismy na pol godz sie dotlenic (ja mam palc zabaw 1 min od domu) u nas dzis takie slonce jak latem

a na 14:30 mam wizyte ale dzis bez usg moze chociaz uda nam sie serduszka posluchac
 
reklama
monia a ja w weekendy, jak nie idę do pracy, ubieram się szybciutko, makijaż, kawka z rana, to taki rytuał. Jak tego nie zrobię od razu po wstaniu to później dzień mi tak szybko mija że nie obejrzę się a tu już wieczór i czuję taki niedosyt że weekend tak szybko zleciał i praktycznie nic nie zrobilam. Także wolę aktywnie spędzic dzionek. Może gdybym miała całe tygodnie wolne to by mi się zmieniło ale tak te 2 dni w tygodniu wolę jakoś porzytecznie spędzic.
 
Do góry