reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Witam sie smutno!
Wielka tragedia...brak słów!
Tez w pierwszym momencie pomyslałam ze to jakis straszny prima aprilis....nie moge dojsc do siebie...

[*]
[*]
[*]
 
reklama
dziweczynki dziekuje za namiary na NK- wysłałam Wam zaproszenia...
przez ta całą tragedia w ogóle nie umiem sie zorganizować- az wszystko sie odechciewa :((
 
Hej dziewczyny !
Sorry ,ze zmeinei temat ale mam do Was pytanie - mam straszna ochote na poledwice lososiowa - powiedzcie czy mozna ja jesc?
 
Coś okropnego tyle rodzin przeżywa tragedie,przeżyłam coś podobnego i wiem co rodziny czują.Światełko pamięci*****Kondolencje dla wszystkich rodzin(((
 
A ja wam napiszę, iż dziwię się że dali im akurat ten samolot TU bo to stare i awaryjne samoloty, chyba w zeszłym roku gdzieś taka katastrofa była i potem następna. Dziwię się że one w ogóle latają :/
 
reklama
Do góry