reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam
U nas ok rosniemy czujemy sie w miare dobrze tylko ostatnio czuję sie jakoś tak mało inteligentnie:-D:-D roztargniona sie zrobiłam jakas taka :cool2::cool2:
 
Hej,
Ja juz dzis od 7 intensywnie pracuje. Dzisiaj na szczescie tylko do poludnia, ale pewnie jak dotre do domu to padne:-(. Ten tydzien byl dla mnie bardzo dlugi i meczacy. Jak niedawno pisalam robi mi sie slabo. Do tego doszly zawroty glowy i zimny pot.
U mnie waga tez powoli ruszyla w gore. Moj maz stwierdzil ze moj zawsze wklesly brzuszek nabral troszke wypuklego ksztaltu, no i biust urosl (na to szczegolnie nie narzekam :-D ).
Wczoraj tak mnie naszlo na zupe jarzynowa, ze wracajac do domu weszlam po mrozonke. Taka zupka to pol godzinki i gotowa, wiec szybko spelnilam swoja zachcianke :-). Juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla ja gotowac ze swiezych warzyw.
No i ostatnio namietnie pozeram kanapki z salata i rzezucha.
A jeszcze zapytam cwiczycie? Ja przez tego mojego krwiaka z poczatku ciazy musialam ograniczyc sport. Teraz chodze na pilates i prawie codziennie pol godziny spaceruje. Na pierwszych zajeciach pilatesa prawie zasnelam :-D
 
Witam dziewczynki :)

Kerna trzymam kciukasy napewno wszystko będzie dobrze....
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt ....

Co do truskawek to wczoraj teściu przyniosł mi całe opakowanie truskaweczek- co prawda Greckie ale smak miały :) no i winogronka hmm jakie słodziutkie sam cukier

A my po wczorajszym USG :) z dzidzią ok... mały lokator ma 6,89 cm i jak ładnie sie na początku ułozyła do badania.. to później zaczeło sie obkręcać i na koniec odwróciło sie plecami i stwierdziło ze koniec badania :) Ale fikołki były i cały czas ręka przy nosie :p
Mojemu M. strasznie sie podobało ... po tym Usg jakos zaczało chyba do niego docierac ze jednak rośnie u mnie mały lokator :)
 
Hejka, dzień dobry :-) Na Śląsku także szaro-buro, a ja jakoś wstałam przed budzikiem.
Pewnie emocje i kłębiące się myśli, w poniedziałek podpisuję umowę u notariusza na zakup mieszkania. Jestem przeszczęśliwa , ale i zmęczona tymi formalnościami...i wciąż brakiem spłaty ze strony eksa, ale z pomocą rodzinki i przyjaciół dam radę, oddam im jak były zapłaci, ma jeszcze sądowe 3 tygodnie, więc zwleka.
U mnie na plusie około 3 kg, głównie w talię poszło czyli brzuszek, no...i piersi. Reszta bez zmian, a tak bym chciała żeby trochę w pupę poszło ;-)
Dzisiaj sprzątanie, pranie i nareszcie jakiś obiad na czas. Dobrego dnia dziewczyny ! :-)
Gaja, właśnie myślałam o Tobie. Mama już wie? Moja powoli się oswaja, pytała o wyniki moich badań prenatalnych, bez entuzjazmu ale już nie histeryzuje i nie poucza. Wraca do normy. Mój ojciec chyba nadal nie wie, ale to już decyzja mamy czy mu powie. Ze mną nie rozmawia, nie żeby się obraził...tak ma, mruk i tyle.
M_b1 ćwiczę leniwie brzuszki i delikatnie rozciąganie, oprócz tego regularne spacery z psem. Myślę o jodze dla ciężarnych, ale w okolicy...nie ma :| Czekam na wiosnę, wsiądę na rower, pojadę w góry. Na razie taki marazm.
Asia_vectra gratuluję udanej wizyty! :-) Ooo, widze dzidziuś duży, ja miałam w 12 tyg 3 dni- i moje bejbi miało 5.98 cm czyli prawie centymetr mniejszy- może będzie u nas mała panienka :-) Chłopcy bywają więksi jako płody, ciekawe czy to się sprawdzi ? :-)
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co, po prysznicu usiadłam przed tv i normalnie poczułam jak mi cos sie wywróciło w brzuszku az zalaskotalo, jeszcze nigdy takiego uczucia nie miałam...na kopmniaki za wczesnie he he ale chyba jakis fikołki poczułam...nie wiem , moze se wmawiam..ale miło było:))

Ja też od tygodnia już czuję... Z Hubciem było to znacznie pozniej ale tego uczucia nie można pomylić z ruchem jelit. Narazie delikatnie... ale jest!! To takie cudowne ...
Witam dziewczynki :)

Kerna trzymam kciukasy napewno wszystko będzie dobrze....
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt ....

Co do truskawek to wczoraj teściu przyniosł mi całe opakowanie truskaweczek- co prawda Greckie ale smak miały :) no i winogronka hmm jakie słodziutkie sam cukier

A my po wczorajszym USG :) z dzidzią ok... mały lokator ma 6,89 cm i jak ładnie sie na początku ułozyła do badania.. to później zaczeło sie obkręcać i na koniec odwróciło sie plecami i stwierdziło ze koniec badania :) Ale fikołki były i cały czas ręka przy nosie :p
Mojemu M. strasznie sie podobało ... po tym Usg jakos zaczało chyba do niego docierac ze jednak rośnie u mnie mały lokator :)

Cieszę się że wizyta udana !! Ja niewiem kiedyś nie było żadnych USG, kobiety do końca nic nie wiedziały... alez one biedne były ;) Ja to mogłabym mieć co tydzień usg -takie dla mnie to przyjemne, oczywiście tak niedarady bo nikt niechce zaszkodzić dzidziusiowi ;)))
Następne mam za 3 tygodnie, kawał czasu jeszcze..
Byłam dzisiaj na pobraniu krwi, przy mnie dziewczyna męczyła się z wypiciem glukozy. Ahh szkoda że niema innego sposobu na to badanie.
 
I ja sie witam. Dopiero wstalam 3 kanaki wciagnelam, kawa zapilam i tak siedze i mysle od czego tu zaczac. Za oknem znow masakra, az sie zyc odechciewa.
Wczoraj mialam zjazd jakas deprecha mnie napadla i pol wieczoru przeryczalam w lazience. Wkurzylam sie na mojego D bo zauwazylam ze odkad jestem na zwolnieniu on palcem w domunie rusza, nawet talerza po sobie nie umyje. Wczoraj jak weszlam po nim do lazienki po jego kapieli podloga plywala i nie wytrzymalam i sie rozkleilam. Do jasnej cholery. Powiedzialam mu ze ja sama nie daje rady ze wszystkim, zakupy pranie sprzatanie gotowanie do tego robie takie tlumaczenia dodatkowa kasa zawsze sie przyda a to mi mnostwo czasu zajmuje no i meczace nie powiem. A on tylko z pracy wroci zje obiad i pilot + kanapa. Do tylka z takim czyms!!!
 
Witam
jestem mamą już 4-letniego Oliwka i czekam na drugiego synka, który zaplanował swoje przyjście na 5 września.
Chciałam się przywitać tak z rana i tak na powitanie.
 
cześć laski. dzis wychodzę, teraz czekam na wypis, recepty dostałam, wszytko juz jest ok. Skurcze przeszły i już humor mi sie poprawił uffff. W południe M przyjedzie po mnie i do domkuuuuuuuuuuu i co najlepsze!!! Wcale nie muszę leżeć:tak: mam żyć normalnie, a nawet ruch jest zalecany, ale oszczędnie i bez dźwigania! Czyli do auta małego nie wsadzę:sorry2: bo on jeszcze za mały..ale nic waże, że nei msuze w domu palckiem leżeć:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
witam nowe mamusie:-)
 
reklama
Witam się dziewczyny po dwudniowej nieobeności (delegacja).
kerna dobrze że już wszystko dobrze i te okropne skurcze odeszły, teraz już będzie tylko lepiej ;-)
witam nowe mamuśki.
ja dziś ostatni dzień, a od przyszłego tygodnia urlopik, cały tydzień :tak: ale na bb też mnie nie będzie bo lecimy z rodzinkom na wyspy, na urodzinki kuzynki, mam nadzieję że dzidźka dobrze zniesie podróż, lot samolotem i te wszystkie sprawy z tym związane!!
i wiecie co, wsłu****ę się w tą moją dzidźkę, a ona cicho siedzi od jakiegoś czasu, już coś czułam, mrówki takie, fikołki a teraz cisza :-( a już bym chciała czuc ją cały czas. Wy czujecie już wasze skarby??
 
Do góry