reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Czesc dziewczyny))
Troche mnie nie bylo, bo mialam kilka spraw do zalatwienia, najwazniejsze ze zaliczylam okuliste, no i oczywiscie okularki)))
I stad te moje bole glowy, a byly bardzo czeste.
Ja juz obrobiona w domku, obiad prawie gotowy, dzisiaj spagetti, mufinki w piecu a ryba po grecku juz w zalewie dochodzi, hmhmhm juz czuje jak ja jem
Witam nowe mamusie i super ze Kerna wracasz ,teraz juz na pewno bedzie z gorki
 
reklama
A co do bolu w pachwinach to tez tak mam, najczesciej jak za szybko wstane lub chce zmienic pozycje w nocy.
Mam jeszcze pytanko, czy ciagle czujecie bol piersi? bo ja juz w dzien juz tak nie, za to w nocy moje piersi daja znac o sobie za cala stanowczoscia
 
Bardzo dziekuje wszytskim za odpowiedzi, uspokoilyscie mnie bardzo. No coz sprobuje sie poryszac troche wolniej hehe :)

Karolinkare ja od lutego za rok jak blizniki beda mialy pol roku ( dalekie plany) zmierzam skonczyc moje studia, ostatni rok. Tylko ze mieszkajac we Wloszech a dojezdzajac do Krakowa na egzmainy :) Jest to moj ambitny plan zobaczymy jak sie uda, ale jestem dobrej mysli przy pomocy babc jednej i drugiej moze sie jakos uda :) Poza tym jestem zdania ze jak czlowiek chce cos zrobic, a ma nawet mniej czasu to jak sie dobrze zorganizuje to wszytsko moze sie udac, wiadomo potrzeba poswiecen itd ale cos za cos :)
 
Saraa pewność jest bo na usg widać siusiaka, bardzo go mały wyeksponował :)
Czytam o tych bólach i też takie miewałam przy Oliwku, teraz na szczęście czuję się o niebo lepiej i wszystko zapowiada sie jakoś pozytywniej.
 
Kasiona co do tych kłuć i rwania macicy ja też tak mam i też sie zaczęłam martwić ale skoro wszystkie tak mamy to chyba ok :-)
Kerna super że już wracasz...:-)
Asia... gratulkuje udanej wizyty....
hmm ja dzisiaj mam w planie zrobic Kebab Knora z frytami już wcześniej robiłam go i wyszedł super polecam :-D:-D
 
Bardzo dziekuje wszytskim za odpowiedzi, uspokoilyscie mnie bardzo. No coz sprobuje sie poryszac troche wolniej hehe :)

Karolinkare ja od lutego za rok jak blizniki beda mialy pol roku ( dalekie plany) zmierzam skonczyc moje studia, ostatni rok. Tylko ze mieszkajac we Wloszech a dojezdzajac do Krakowa na egzmainy :) Jest to moj ambitny plan zobaczymy jak sie uda, ale jestem dobrej mysli przy pomocy babc jednej i drugiej moze sie jakos uda :) Poza tym jestem zdania ze jak czlowiek chce cos zrobic, a ma nawet mniej czasu to jak sie dobrze zorganizuje to wszytsko moze sie udac, wiadomo potrzeba poswiecen itd ale cos za cos :)
oj święte słowa Kasia święte... ja też do osób ambitnych należę i mam nadzieję że dam rade no pomocy to zaoferowanej mam sporo już ( 2 mamy, babcia, matka chrzestna i jesczez koleżanki).. pozdrawiam
 
reklama
Saraa pewność jest bo na usg widać siusiaka, bardzo go mały wyeksponował :)
Czytam o tych bólach i też takie miewałam przy Oliwku, teraz na szczęście czuję się o niebo lepiej i wszystko zapowiada sie jakoś pozytywniej.
Czy lekarz powiedział Ci to z duzym prawdopodobieństwem?
Bo wiesz we wtorek będąc na badaniach prenatalnych rozmawiałam z lekarką prowadzącą badanie USG, i pytałam o ustalenie , chociaz malutkie płci dziecka- wyraźnie powiedziała mi że na tamten dzien 12 tyg 3 dni- i tak do 16 tygodnia ustalenie płci ma się jak 50/50 ponieważ zarówno płód żeński i męski mają w tym okresie jeszcze tzw wyrostek płciowy wyglądający jak małe prącie. U dziewczynek zmniejsza się dopiero około 16-20 tygodnia, więc wcześniejsze ustalenia to na dwoje babka wróżyła. To samo mówią artykuły dostępne w necie na ten temat, więc podziel się wiedzą , jak udało Wam się to ustalić. Bo przyznam , że i mnie ciekawość zżera :-)
 
Do góry