reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
cześć dziewczyny zazdroszczę Wam tej kawusi bo kiedyś uwielbiałam i kilka dziennie piłam a teraz NIE SMAKUJE , nie to żeby było mi nie dobrze po prostu nie smakuje :-(
Taki mam dzisiaj dziwny nastrój i myślę o mojej dzidzi że przewróciła moje życie do góry nogami jeszcze zanim się urodziła:-). Wszystko co robię robię dla niej , oszczędzam się dla niej a kiedyś byłam osobą jak to się znajomi śmieli z ADHD:tak: a od kiedy wiem że jestem w ciąży wyciszyłam się siedzę spokojnie w domu w pracy pracuje w zwolnionym tempie - to jakoś nie podobne do mnie bo ja mogłam pracować 7 dni w tygodniu po 12 godz - wiem jestem pracoholikiem ale lubię swoją pracę a teraz urlopy no i pierwsze w życiu zwolnienie lekarskie wzięłam jak byłam przeziębiona :tak:a mam 28 lat
Kiedyś nie myślałam że dzidziuś tak mnie zmieni i to od momentu poczęcia :-). Ja nie narzekam po prostu zastanawiam co się ze mną dzieje :-)
 
właśnie sie umówiłam do lekarza dzisiaj na 16.20.aby wykonać to badanie ,tak sie cieszcze ze mi sie udało tak szybko załatwic ta sprawe.
ale nie ukrywam ze zaczynam sie denerwować czy wszystko jest oki z dzidziusiem,ale za razem cieszę sie ze zobacze mojego szkraba.
jeszcze raz wielkie dzieki dziewczyny:)
 
Marja, ja biorę 2xdziennie duphaston. Luteiny mi nie przepisali, nie wiem dlaczego, ale widocznie co lekarz to obyczaj inny. Dzisiaj mnie już nawet brzusio nie pobolewa, to chyba dobrze:-) a jak już boli to raczej takie po prostu lekuchne ukłucie z jednej strony i nic po za tym. Cieszę się, że już w poniedziałek idę do gina, chociaż znając siebie samą to przed wejściem tam i podczas badania będę tak zestresowana, że lepiej nie mówić. Oby nasze dzidzie zdrowo rosły, a krwiaki: A KYSZ!!!! NIECH IDĄ SOBIE GDZIE PIEPRZ ROŚNIE!!!
 
jakas plaga zlych wiadomosci ostatnio:no:

kerna szwy sa bezpiczne i na prawde pomagaja, tylko pewnie bedzie zero stosunkowo:-pale czort byle dziecko donosic do terminu:tak:
a szef to chyba inna nazwa na pessar, tak mi ie wydaje,ze to jedno i to samo, czy sie myle??
:no::no::no: pessar to taka obrączka, zakłąda się na szyjkę i bezboleśnie i szybko. A szew zakłada się pod znieczuleniem ogólnym:-( pessary są lepsze przez nieinwazyjnosć, ale moja doktorka jest nakręcona na szew i wyboru nie mam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Kerna nie stresuj sie, moje trzy kolezanki mialy taki szew i wszystko bylo ok. Tak bedzie tez u Ciebie.
serio???? takie wiadomości lubię...... boję sie i zneiczulenia i tego jak maluch to przetrwa, boję się czy to w ogóle zda egzamin i dam rade...a dodatkowo NIE WYOBRAŻAM SOBIE ZOSTAWIĆ SYNKA NA TRZY DNI!!!!!!!!!!!! NIE WIEM JAK BEZ NIEGO TYLE WYTRZYMAM:no::no::no::no::no::no::no::no:

Kerna jestes jeszcze
a ja tak jestem, znikam ..czytam i nie chce mi sie pisać..mały mi wisi na nodze i tak doskakuję...a co jest kochana??????????????????

no i zapomniałam podziękować za wsparcie jesteście kochane!!!
Powodzenia na badaniach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
A ten Duphoston to co ma za zadanie? chyba podobnie dziala jak nospa? jeszcze tez sie dowiedzialam , ze witamina c przyspiesza wchlanianie krwiaka . A kiedy ostatnio bylas u lekarza ?
 
Witajcie dzis :-)
Maluda to jest nas dwie:-) . Ja dzis poscielilam wyrko i siedze poprostu oparta i nogi polozylam , bo ja lezec tak dlugo to nie potrafia, a moja doktor powiedziala zebym w domu funkcjonowala normalnie tylko oszczednie i wszystko tak jak mowi mi organizm - wczoraj czulam sie jakas slaba , dzis juz duzo silniejsza . Mam nadzieje , ze ten krwiak sie wchlania , nie biore innej mozliwosci pod uwage . Trzymajmy sie:-)
mam nadzieje ze sie wchlania

karolina badanie do 13+6 tc
dokladnie do 13,6
:no::no::no: pessar to taka obrączka, zakłąda się na szyjkę i bezboleśnie i szybko. A szew zakłada się pod znieczuleniem ogólnym:-( pessary są lepsze przez nieinwazyjnosć, ale moja doktorka jest nakręcona na szew i wyboru nie mam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

serio???? takie wiadomości lubię...... boję sie i zneiczulenia i tego jak maluch to przetrwa, boję się czy to w ogóle zda egzamin i dam rade...a dodatkowo NIE WYOBRAŻAM SOBIE ZOSTAWIĆ SYNKA NA TRZY DNI!!!!!!!!!!!! NIE WIEM JAK BEZ NIEGO TYLE WYTRZYMAM:no::no::no::no::no::no::no::no:

a ja tak jestem, znikam ..czytam i nie chce mi sie pisać..mały mi wisi na nodze i tak doskakuję...a co jest kochana??????????????????

podejrzewam ,ja w piatek po serii wiadomosci o toxo ktore sobie dodatkowo zafundowalam w internecie plus moja ogolna wiedza medyczna===lepszej mieszanki nie moglam sobie zafundowac--nawet mi sie z lozka wstac nie chcialo

dlama Ci kiedys na pw moj numer,jakby co to pisz kochana,trzymam za ciebie kciuki i poglaskaj brzunio oki
 
A ten Duphoston to co ma za zadanie? chyba podobnie dziala jak nospa??
Marija duphostan jest lekiem hormonalnym. Uzupelnia niedobor progesteronu.

Powoli czuje sie glodna. Zjadlam juz banana i czekam do poludnia, zeby sobie zrobic przerwe na obiadek.
Dzisiaj przyszla mi wielka ochota na swiezy chlebek z maselkiem, pomidorem i cebula. Mmmm zjem na pewno, ale dopiero jak dotre do domu :)
Dziewczyny jak robicie teraz emotikony? Bo ja w tej nowej szacie nie moge ich znalezc :/
 
Witam wszystkie mamunie!
Powodzenia na badaniach, ja mam w nastepna srode i gin mi oznajmił ze to bedzie przeziernosc karkowa badana bez pytania czy ktos w rodzinie rodził dzieci z jakąs wadą. No ale ja mysle ze dlatego ze juz jestem po 30stce.
 
reklama
Do góry