reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam :-)
Jejku ostatni raz tu byłam 11.01 ale mam opóźnienie, a to wszystko dlatego , że strrasznie źle sie czuje(nudności ,wymioty) w pierwszej ciąży czułam sie fantastycznie a teraz druga daje mi popalić.help.........
Mam termin na 14-go września (w moje urodziny) zobaczymy czy będzie prezent czy nie:-)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie wrześnióweczki :-)
 
reklama
:-Djak narazie dziewczyny wychodzi ze same dziewczynki sie mają urodzić:-D
a co do apetytów to najchętniej zajadałabym sie słodyczami,kiszonki za mną chodziły na samym początku ciąży,teraz sie troszkę pozmieniało
 
35% chłopiec
65% dziewczynka ... oby się sprawdziło:-) wtedy będzie parka:-)

Mnie od słodkiego też odrzuca, ostatnio kupiłam swoje ulubione ciastka owsiane i za nic nie mogłam ich przełknąć. Wczoraj M. kupił ciasto hiszpańskie i sernik, też nic z tego. A przed ciążą to wręcz objadałam się słodyczami aż to ukrywałam bo było mi wstyd. Robiłam badanie glukozy i wyszło 115. Nie wiem jakie są normy ale ponoć za dużo i mam powtórzyć badanie jutro. Nie wiem jak to znów wytrzymam bo po 18 już mam nic nie jeść. ok 23 jem ostatni raz a w nocy budzę się z głodu:zawstydzona/y:
 
dorotka smyranie?? o matko czyżby rekordowo wcześnie fasolinka z Tobą sieporozumiewała??? Kurcze co by to nie było na pewno myśl, ze fasolka dodaje skrzydeł!!!
to mysl ze to fasolka normalnie skrzydel mi dodaje:-)
ale myslac racjonalnie na fasolke jeszcze troszke poczekam:tak:

Witam przy kawce u nas dzisiaj tez mroz jak chole..... ale humor mam od rana wysmienity bo wyglada na to ze mi sie plamienie skonczylo !!! MIlego dnia i jak najmniej zmartwien :)

super strasznie sie ciesze:tak::tak::-):-):-):-)


Dołączam również do wrześniówek :) termin 13-tego, oby był szczęśliwy.

Witam :-)
Jejku ostatni raz tu byłam 11.01 ale mam opóźnienie, a to wszystko dlatego , że strrasznie źle sie czuje(nudności ,wymioty) w pierwszej ciąży czułam sie fantastycznie a teraz druga daje mi popalić.help.........
Mam termin na 14-go września (w moje urodziny) zobaczymy czy będzie prezent czy nie:-)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie wrześnióweczki :-)
wielkie gratki dziewczynki i rozgoscie sie:tak:

dzien dobry wrzesniowki:-);-)
 
heh mi wyszło ,że
Na 35% będzie to chłopczyk.
Na 65% będzie to dziewczynka.
a ja i tak mam przeczucie ,że będzie dziewczynka chociaż pierwszego chcieliśmy synka by się później młodszą siostrą opiekował :) Ale mam znajomego lekarza ,który mówi ,że najważniejsze jest przeczucie przyszłej mamy gdzie miał sytuacje ,że miała być dziewczynka a kobieta mowila " eee panie doktorze ja czuje ze bedzie chlopiec" i urodzil sie chlopiec :) A co do jedzenia to ja ostatnimi czasy pochlaniam makarony w roznej formie :) Co do ogorkow to zjem jednego czy dwa i mam dosc :) a przed ciaza uwielbialam pic wode od ogorkow :) wiec troszke mi sie pozmieniało aa no i np odpycha mnie juz z daleka pomidor a uwielbialam jesc z sola.
 
DZień dobry dziewczyny!!! U nas dzisiaj cały dzień brak prądu okropnie, strasznie.
Zrobiłam teścik:
Na 27% będzie to chłopczyk.
Na 73% będzie to dziewczynka.
Oby się sprawdziło....
 
:-) ja własnie skończyłam konsumować sałatkę z kebabem,która sama przygotowałam i musze sie pochwalić ze wyszła mi pyszna poprostu palce lizać;-)
 
reklama
:-) ja własnie skończyłam konsumować sałatkę z kebabem,która sama przygotowałam i musze sie pochwalić ze wyszła mi pyszna poprostu palce lizać;-)
Jak znajdziesz chwilkę to wrzuć przepis na kątku kulinarnym co?
Też bym zjadła taka sałatkę.
Mam wprawdzie jeden przepis, ale już mi się przejadła sałatka-gyros z mojej wersji.:-D
 
Do góry