reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

gosia, jak najbardziej zgadzam się z twoimi słowami. :tak:
Co do moderacji... ja jak najbardziej jestem chętna. ;-):-D
A tymczasem idę oglądać M jak miłość.

Pozdrawiam i miłego wieczoru. :))
 
reklama
A i dodam jeszcze ze tak do 26roku życia nie chciałam mieć dzieci bo mi z tym dobrze było, a teraz żałuje . Teraz przez ostatnie lata mielismy trudności z zajsciem . Teraz jestem szczęsliwa:-)ze sie udało i jest z nami fasolka:-)
 
ja tam jestem za zeby Kerna i JulkaS zostaly moderatorkami tego forum :) moze i nie udzielam sie za czesto ale czytam wszysciusienko co piszecie i mowie Wam kobitki ze te dwie dziewczyny na to zasluguja :)

U mnie nadal nic, zero jakichkolwiek innych objawow... Dzis nawet moja mama do mnie powiedziala zebym jeszcze raz test zrobila bo moze jednak nie jestem w ciazy... jestem troszke podlamana, ale daje rade :)
dzieki że tak myślisz o nas pozytywnie:tak: miło:tak:
Aco do testowania..to co Twoja mam taki niedowiarek???? JA moim jeszcze nie powiedziałam bo po co. Martwiliby sie i latali nade mną a mnie to denerwuje:dry: jak przjdę pierwszy trymestr i będzie bezpiecznie, to ogłoszę nowinę:tak: a co myślisz że jednak nie ejsteś w ciaży:confused::szok:

Czy któraś z was paliła przed ciążą. Ja tak. I dzisiaj strasznie zaczęło mnie kusić:-( A dawałam radę. Kawę też przestałam pić. Ale dziś normalnie zasypiam na stojąco więc jedna nie zaszkodzi;-)
ja paliłam prawie dwie paczki :no: masakra......ale jak zdecydowaliśmy się na dzidka to odstawliśmy fajki oboje:tak: nie raz mnie korci do teraz nawet i M też, ale wiem że mi nie wolno i zajmuję myśli czymś innym. Nie poddawaj sie babeczko;-)

Ja też jestem za... jeśli dziewczyny chcą to niema sprawy!!:tak:
Poradzcie mi bo już niewiem co mam ze sobą zrobić, mam od wczoraj mega okropny, duszący suchy kaszel i jak narazie piję tylko herbatę z cytryną i miodem, ssam dropsy hallsy bo przynoszą ulgę, rutinoscorbin, pozatym czosnek jeszcze wieczorem wciągnęłam. Kaszel męczy mnie ogromnie, już mnie boli brzuch od ciągłych wstrząsów. Dzwoniłam do mojego G. o kazał mi brać SUPREMIN, doczytałam jednak że nie należy brać go w 1 trymestrze. Co ja mam kurna robić???
słuchaj idź do apteki i kup sobie w rozpylaczu propolan:tak: Jest ohydny i okropnie piekący ale ja sie tylko na tym kuruję. Tylko fukaj małe ilości 3 razy dziennie bo to jednak alkohol. Ale wiesz taka dawka to nic. Naprawde polecam:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Moj M właśnie dzwonił i mnie wkurzył...nadal nic o fasolce nie chce wiedzieć..nic sie nie pyta:no::no::no::no:zero zainteresowania z jego strony:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a myslałam, że uwierzył:dry::dry:
Co do aborcji to jest hcyba najstraszliwsze rozwiazanie jakie istnieje.....dziecko nie jest winne...dlaczego ma być zabite. Jestem zdania że trzeba być konsekwentnym i już. A mimo, że strach i mieszane uczucia..to dużo dają hormony!! Zobaczysz że z każdym miesiacem będziesz szczęśliwsza a jak zobaczysz to miniaturowe maleńsstwo które kocha tylko ciebie i Tobie zawdzięcza to że jest....to ręce opadają....AHHHHHHHHHHHH
 
Dziewczyny byłam dziś u gina na kontroli, mamy cudowną kruszynkę i serduszko bije jak szalone :-) Ginek powiedział że wszystko w najlepszym porządku i rośnie "chłop jak dąb albo baba" ;-) Duphaston mam odstawić, gdyby pojawiły się plamienia (oby nie) mam od razu wrócić. Następna wizyta za miesiąc, oczywiście jeśli będzie wszystko ok.
A co do moderatorek, jeśli są chętne to ja również jestem za.
 
Każda pora jest dobra. Jak sie jest młodym to się mówi ze sie jest nie ustatkowanym, a to kasy brak, czy coś innego. Ale z biegiem lat dochądzą inne różne problemy. Jak ktoś bardzo chce to sobie poradzi w najtrudniejszych sytuacjach. Ja mam chore dziecko z porażeniem, z kasą bardzo ciężko, mam problemy z nerkami i kręgosłupem a muszę dużo cwiczyc z synkiem, z M. nam sie długi czas nie układało na 4 mies sie rozstalismy itd, po operacji zachorował, wyszło mu dodatnie HBs
 
Dziewczyny byłam dziś u gina na kontroli, mamy cudowną kruszynkę i serduszko bije jak szalone :-) Ginek powiedział że wszystko w najlepszym porządku i rośnie "chłop jak dąb albo baba" ;-) Duphaston mam odstawić, gdyby pojawiły się plamienia (oby nie) mam od razu wrócić. Następna wizyta za miesiąc, oczywiście jeśli będzie wszystko ok.
A co do moderatorek, jeśli są chętne to ja również jestem za.
no to gratulacje i ciesze sie baardzo:tak::tak::tak: bedzie dobrze:tak:

Każda pora jest dobra. Jak sie jest młodym to się mówi ze sie jest nie ustatkowanym, a to kasy brak, czy coś innego. Ale z biegiem lat dochądzą inne różne problemy. Jak ktoś bardzo chce to sobie poradzi w najtrudniejszych sytuacjach. Ja mam chore dziecko z porażeniem, z kasą bardzo ciężko, mam problemy z nerkami i kręgosłupem a muszę dużo cwiczyc z synkiem, z M. nam sie długi czas nie układało na 4 mies sie rozstalismy itd, po operacji zachorował, wyszło mu dodatnie HBs
a co to HBs??? Ale nieciekawie.....to fakt:zawstydzona/y:
 
Gosia 211 nie wszystko doczytałam w poprzednich postach, nie wiedziałam o twoich problemach, przepraszam. Rozumiem obawy rodziców.
 
reklama
Ja też jestem za... jeśli dziewczyny chcą to niema sprawy!!:tak:
Poradzcie mi bo już niewiem co mam ze sobą zrobić, mam od wczoraj mega okropny, duszący suchy kaszel i jak narazie piję tylko herbatę z cytryną i miodem, ssam dropsy hallsy bo przynoszą ulgę, rutinoscorbin, pozatym czosnek jeszcze wieczorem wciągnęłam. Kaszel męczy mnie ogromnie, już mnie boli brzuch od ciągłych wstrząsów. Dzwoniłam do mojego G. o kazał mi brać SUPREMIN, doczytałam jednak że nie należy brać go w 1 trymestrze. Co ja mam kurna robić???
Na ten kaszel sprobuj inhalacje robic z sola kuchenna albo jak masz z sola z morza czarnego ( jak nie masz inhalatora , to wez miske wrzatek i glowa pod recznik), oczywiscie czosnek na kolacje tez dobry, i przykladaj cos cieplego na oskrzela np termobutelke.
Co do kandydatur Kerny i JulkiS na moderatorki, jestem za .
 
Do góry