reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Właśnie zadzwoniłam do mojej lekarki bo szef chce zaświadczenie o ciązy i okazało się, że muszę za nie zapłacić... 5 euro to wprawdzie nieduzo ale żeby to było płatne :confused:
 
No ale w Żarach....także ten kurczak to super sprawa na szybki obiadzik.....:-D
A ja o dziwo wypiłam kawunię.....bo tak od 2tyg.nie piłam bo zawsze zrobiłam i wypiłam 2 łyki i dalej juz nie mogłam a dziś moja cała filiżanka:-D-ta moja niunia to się bawi z mamusią....
 
Witam sie kochane kobietki.
ja właśnie popijam sobie kawkę i czytam co naskrobałyście:)
życze miłego dnia i SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI NASZEGO ŚWIETA KOBIETKI :)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie zadzwoniłam do mojej lekarki bo szef chce zaświadczenie o ciązy i okazało się, że muszę za nie zapłacić... 5 euro to wprawdzie nieduzo ale żeby to było płatne :confused:

O kurka Hausfrau a ja to myślałam ,że w Niemczech to jest lżej....pracowałam jako opiekunka:tak: a zaczynałam z końmi....
To na to wychodzi ,że za każde zwolnienie musisz płacić-szok.....:szok:
 
reklama
Witam mamusie:)
Kerna i Dorotka zycze powodzenia dzisiaj:) Musi byc dobrze:)

Ja niedawno zasiadlam do laptopa..jakiegos lenia dzisiaj mam;/ na szczescie pogoda sie rozjasnia i sloneczko swieci:)
Przy okazji zycze wszystkiego naj naj naj kobietki:)

Poczytalam Wasze "rozmowy" i postaram sie nadrobic..jak narazie nie przytylam (42kg) mimo ze duzo jem:)..nie kupowalam jeszcze nic dla dzidzi bo teraz remontujemy pokoj i musimy kupic materialy poczynajac od podlogi po okno..

dla siebie mam juz 2 koszule z gumeczka pod biustem i rozkloszowaniem na brzuszku:) cudne:) te getry tez mam i sa rewelacyjne!

Na obiadek gotuje sie barszcz czerwony:)mniam:)

a jutro wkoncu usg:) juz nie moge sie doczekac..mam nadzieje ze dzidzia zdrowa:)
 
Do góry