reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hihihihi... wiem coś o tym, rano jak wstaje niby nie chce się jeść, ale jak już zaczne to uhuhuhuuuuuu... bez końca:)
Wiesz, moja koleżanka też była taka szczuplutka jak ty i w czasie ciąży przytyła jakieś 15 kg, a brzucho wielki ja piłka plażowa:) ale dzidzia już od pół roku na świecie i wszystko jest dobrze, co prawda pod koniec już raczej nie chodziła zbyt wiele, bo było jej bardzo cięzko.
 
reklama
hihihihi... wiem coś o tym, rano jak wstaje niby nie chce się jeść, ale jak już zaczne to uhuhuhuuuuuu... bez końca:)
Wiesz, moja koleżanka też była taka szczuplutka jak ty i w czasie ciąży przytyła jakieś 15 kg, a brzucho wielki ja piłka plażowa:) ale dzidzia już od pół roku na świecie i wszystko jest dobrze, co prawda pod koniec już raczej nie chodziła zbyt wiele, bo było jej bardzo cięzko.
jedyna przyjemnosc mam z jedzenia heh..bo niestety siedze w domu i nic nie robie..
nio domyslam sie jak musiala wygladac z takim brzucholkiem hehe..i mnie chyba to samo czeka bo to dopiero 10tc a ja juz mam brzuszek..
 
U mnie też 10 tydzień i 1 dzionek:) i też już mi brzucho troszkę urósł:) również siedzę w domu, ale to bardziej z przymusu przez krwiaka, bo chętnie wyszłabym na jakiś spacerek, albo do przyjaciółki na ploty:) cóż, muszę troszkę odczekać aż mi to okropieństwo zniknie.
A koleżanka o której wspomniałam wcześniej, heh rzeczywiście w ósmym i dziewiątym miesiącu ciąży wyglądała dość zabawnie, jest niewielkiego wzrostu więc ten brzusio w którym była jej córcia ochhhhhhhh... ogromny:) ale pozytywnie śmieszny i uroczy:)
 
Ja siedze w domu bo niedawno zakonczylam edukacje i zanim dowiedzialam sie ze jestem w ciazy mialam isc na pol roku na staz do nadlesnictwa ale urzad pracy oczywiscie nie ma kasy do tej pory i staz przeszedl kolo nosa bo nawet jak kasa sie znajdzie to juz raczej nie mam szans:( Mysle ze w Twoim przypadku wszystko bedzie dobrze i to paskudztwo szybko sie wchlonie..tego Ci zycze:)
Wiesz ja tez jestem niziutka bo tylko 158 wiec prawdopodobnie bede wygladac jak Twoja kolezanka:)
 
maludaa no ja mam nadzieje ,ze jak teraz w czwartek pojde to mi powie "ooo nie ma " albo cos w tym stylu :) bardzo bym chciala no ale zobaczymy :) no i chce zrobic niespodzianke mojemu narzeczonemu i poprosic by wszedl do gabinetu i zobaczyl pierwszy raz nasze malenstwo , bo tak to tylko na zdjeciach z usg. Wiec musi byc dobrze szczegolnie ze poza niska hemoglobina (zawsze mialam niska) to wszystkie inne wyniki sa "ksiazkowe" :) Ja wlasnie posprzatalam domek ,zlozylam pranie i puscilam kolejne i tak jakos mam ochote jeszcze cos porobic , a jeszcze przed sprzataniem musialam sie do niego zmusic hehe :)
 
reklama
witam!!
ja to zjadlam pol kilo winogrona i wywwalilo mi przucha ze juz nic nie pomieszcze!!!
wazylam sie dzisaj to waze 60kg tez narazie waga stoi w miejscu ale brzucha to juz kazdy zauwazy...zrobie fotke i pokarze wam he
milego wieczoru!!!



 
Do góry