reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam. Widzę że forum troszkę ożywia,
Michaś też przygoda z przedszkolem w sumie super nie wiem czy dlatego że prywatne zupełnie bez łez wręcz nie może się doczekać kiedy pójdzie, Teraz tydzień w domku i płacz że nie może chodzić. Troszkę chorób przeszedł i szpitala ale trafiliśmy do sanatorium więc zobaczymy czy to coś pomogło, Pozdrowienia i miło usłyszeć co się u której dzieje
 
reklama
Witam
My w sumie przez 4 lata bylismy w szpitalu 3 razy
pierwszy raz jak mial dwa miesiące na zakażenie ukladu moczowego
drugi jak miał niecale dwa lata , operacja rozdzielenia paluszków( urodził się ze zrosnietymi dwoma na szczęścietylko skórką

trzeci jak mial 2,5 zapalenie pluc

walczymy z objawami astmy co jakis czas
zwykle wszystkie choroby zaczynaly sie okropnym kaszlem
wiele nocy nie przespanych
od pól roku pod opieką pulmonologa mamy leki wziewne i przy pierwszych objawach jedziemy z inhalacjami
na razie astmy nie ma stwierdzonej na 100 procent
latem jest wszystko ok ale tylko przyszedl wrzesień to co chwila pojawia sie kaszel
na szczęscie radzimy sobie dzieki lekom

na razie testów nie miał robionych ale podejrzewań pleśn i wilgoć

poza tym waży 15 kg i ma 100 cm więc raczej z tych malutkich no ale ja tez niska więc nie ma co szalec
jest na 10 centylu
bilans 4 latka za nami:-)

pozdrawiam
miłego wieczoru
 
hej

Małgoś, Calineczka ale fajnie Was znów "usłyszeć":-)

Małgoś to szybkiego remontu życzę. Moja sis też robiła kapitalny remont łącznie z dobudową poddasza, efekt super

pozdrawiam

Kasik jeśli o nasz remont chodzi pociągnie się pewnie kilka lat..w tym roku zrobiliśmy wszystko z zewnątrz..ocieplenie itd..jak się odbijemy finansowo ruszymy w wewnątrz a jest trochę do zrobienia..mieszkać mamy gdzie więc nam się nie spieszy:)

a ja dziewczynki wylądowałam w czerwcówkach 2015:) udało się znów za pierwszym podejściem i już nie mogę doczekać się naszego kolejnego dziecka:) Dawidek przejęty ale widać, że ucieszony, że będzie miał rodzeństwo:) wiadomo, że woli brata ale ja liczę tym razem na słodką córeczkę:D
 
Witajcie ,KasikN i Malgos83 gratulacje i ......do 9 miecha macie wytrzymac chocby nie wiem co . Moja Kaska juz drugi rok w przedszkolu i od poczatku chodzi bardzo chetnie, w tym roku dolaczyla do niej moja srednia -Ania i teraz nic tylko skargi ......ze takie rozrabiaki.Bilans 4 latka tez mamy juz za soba 102 cm i 14 kg - z jedzeniem roznie jednego dnia kochamy marchewke nastepnego dnia jest beeeee. W maju Kasia byla operowana na uszy (wczesniej miala non stop zapalenie ucha srodkowego i coraz gorzej slyszala) teraz slyszy super i mam nadzieje ze juz tak zostanie. Madzik20 najmlodsza nadal krasnal z waga troche lepeiej ( ma 11 miesiecy i 68 cm) od paru tygodni raczkuje i wszystko co sie da to pcha do dzioba - za wyjatkiem jedzenia.I ma okropnie ustawione godziny urzedowania budzi sie miedzy 4 a 6 rano i za cholere nie chce ponownie zasnac, potrafi dotrzymac do 12-13 potem laskawie pospi godzinke albo dwie i to by bylo na tyle....nie wiem po kim ona to ma :(
Ciesze sie ze forum troche odzylo - bede sie odzywac jak .... dzieci pozwola :) Buziole !!!
 
Oj Calineczko ......... posadzilam 2 starsze przed telewizorem a maluka na dywanie ( wszystkie panny w jednym pokoju) najmniejsza miala jakies 7-8 miesiecy i siedziala juz w miare stabilnie.Musialam pojsc do toalety wiec nie bylo mnie w pokoju max.3 min.Wracam a wszystkie 3 panny siedza na wesalce i wcinaja czekolade. KTO WSADZIL MARYSIE NA LOZKO !?!?!?!?!?! - mamo ona sama weszla i jeszcze nam czekolade przyniosla :) .............oj przybywa mi siwych wlosow ......
 
Witam w tę piękną sobotę
U nas znowu katar:angry::angry: a dopiero tydzień jak pozbyliśmy się zupełnie tego paskudztwa
Ale taki urok przedszkolaka
Lekki stan podgorączkowy
Wstał o 6.15 -cudownie przecież jest sobota po co spać:szok:
a teraz chyba zmęczony ogolnym samopoczuciem poszedł spać.......
niech spi

miłego weekendu
 
reklama
my z katarem i kaszlem walczymy od połowy września, właściwie to co roku jest powtórka z rozrywki- jak tylko na dworze robi się chłodniej mały ma zatkany nos.
 
Do góry