reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Kerna tulam ....
Kasiona co u Ciebie jak chlopaki ???
Madzik gratuluje cöreczki !!!

Wczoraj moja najmlodsza skonczyla 3 miesiace -dziewczyny ja mam w domu KRASNOLUDKA !!!!!:szok: wazy zaledwie 5KG i ma tylko 56 cm.... Jej siostry byly w tym wieku o 1,5kg ciezsze i o6-7 cm wieksze....Do jedzenia to trzeba ksiezniczne budzic bo najchetniej to jadlaby 2 razy dziennie jedyny plus to ze juz od ponad miesiaca przesypia nocki .... Pozdrowka!!!

Mary.jpg
 

Załączniki

  • Mary.jpg
    Mary.jpg
    66,1 KB · Wyświetleń: 85
Ostatnia edycja:
Część dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Co u was? U mnie dużo zmian oczywiście na lepsze!:-) jak wasze skarby? Całuje was!:-*
 
Hej Mamusie...chyba mnie pamiętacie?...u nas wiele zmian....
Kerna bardzo mi przykro nawet nie wiedziałam.... :(...tulę,bo cóż mogę powiedzieć:(
A my wyemigrowaliśmy...mieszkamy w Niemczech,synek-Michas chodzi od marca do przedszkola tutaj i nie było problemów z aklimatyzacją:-)
Uczy się chłopak języka i lepiej mu to idzie niż tatusiowi....ja to już w miarę szprecham:-),pracuję,mąż też i jakoś do przodu....staramy się o rodzeństwo dla Michasia....:-) latka uciekają a moje dziecko coraz starsze....Michas jest bardzo aktywny-wszędzie go pelno...zawsze jak on to mówi "buba"jest każdego dnia...jak nie siniaki,to rozwalona glowa,ucho,ręka,noga itp. :p
Nie odzywałam się bo emgracja wcale do łatwych nie należy....pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
hej dziewczyny:)) a mnie ktoś pamięta?? :D u nas też jakoś się kręci. Dawidek chodzi do przedszkola i jest zadowolony, ja siedzę w domu i pilnuję spraw remontowych bo zaczęliśmy ogromną przeróbkę tzw remont kapitalny i trochę się dzieje.
 
Witam
Nasz Michaś też zacząl przygode przedszkolną.
Na razie jest w miarę chociaż rano łezki czasami są

Poza tym trochę nam choruje
Na szczęscie ta jedna nerka którą ma rozwija się prawidłowo

Obecnie przechodzi jakis bunt 4 latka bo sie po prostu zwyczaje nie słucha. na szczęscie tylko w domu bo w przedszkolu ok

Z jedzeniem ......... można raczej mowic , że więcej nie lubi niż chce jeść
 
hej

Małgoś, Calineczka ale fajnie Was znów "usłyszeć":-)

Małgoś to szybkiego remontu życzę. Moja sis też robiła kapitalny remont łącznie z dobudową poddasza, efekt super.

U nas jakoś leci, Antek juz do przedszkola drugi rok więc tym razem obyło sie bez płaczu. Ale rok temu też zdarzało mu sie płakać, czasami z domu wyjsc nie chciał, ale przetrwaliśmy. Calineczko i u Was tak pewnie będzie.

nam powiększy sie rodzinka, juz całkiem niedługo. Termin mam na 8 listopada, ale pewnie tyle nie wytrzymam. Ciąża przebiega z komplikacjami, ciągle plamiłam, duzo muszę leżec, we wtorek wróciłam ze szpitala bo na ktg skurcze sie pojawiły i szyjka nie za bogata. Teraz na szczescie w domku, ale nakaz leżenia...więc leże i fisia dostaje

pozdrawiam
 
Dobry wieczór
KasikN82 gratuluję kolejnej ciązy i życzę aby do końca było juz bez niespodzianek

My nie planujemy drugiego

Ten tydzien z przedszkolem już calkiem calkiem
 
Trixi i jak waga małej ruszyła? Bo u mnie też krasnal rośnie
Mysia618 opowiadaj co tam u Ciebie? ;-)
Gizela powodzenia w staraniach :-) super że się wam układa ;-)
KasikN i jak się czujesz? ;-)
Calineczka27 mój też łobuz w ogóle się nie słucha :-/

U nas cały wrzesień chorobowo, Patrycja cały czas łapie infekcje od brata i wychodzi na to że non stop całą rodziną smarkamy , ach ta jesień ;-)
 
reklama
hej hej mamusie :)
Wiktorek też zaczął chodzić do przedszkola u nas na szczęście obyło się bez łez i krzyków. Trochę się tego przedszkola obawiałam ale jest naprawdę super. Chodzimy do grupy integracyjnej w której na 19 osób jest tylko kilku czterolatków a reszta to dzieci starsze.
U mnie też wielkie zmiany... od czerwca spełniam się zawodowo, pracuję pełną parą i muszę powiedzieć że moja praca mnie bardzo dowartościowała zwłaszcza że u nas w firmie pracują 4 kobiety na ok. 70 facetów;)
Kasik mam nadzieję że spokojnie donosisz ciążę :)
 
Do góry