reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Beata może ma blokadę, Maks mi 4 dni kupy nie robił na nocnik a chodził i pierdział tak, że muchy padały:-p No i w końcu przycisło tak, że musiał zrobić:-D. A do mamy jedź jak najbardziej, nawet jak się zsika to w ciepłym hehe
 
reklama
Beti my długo chodziliśmy wszędzie z ciuszkami na zmianę w torbie (przeważnie nie były potrzebne) nawet teraz zabieram bo zawsze wolę być ubezpieczona. Dziś w nocy mały zlał całe łóżko i nawet się nie obudził. Nie zdziwiły mnie te siuski bo mały ma chore gardło i bardzo dużo przez to pije i dlatego.
 
ale jestem dumna z małej :-)
poszłam sobie na papierosa na balkon,słyszę za chwilę tup tup biegnie i woła mamooooo choś zobiłam duziegooo bobka :-D idę patrzę a tam wielka kupa w nocniku :tak: oczywiście braw i pochwał poszła masa sama sobie klaskała chyba z 5 minut jeszcze :tak: dziś 2 razy do kupy się przymierzała to robiła małe bobki a na koniec wielką kupę :-) 2 razy miała wpadkę z siusiami bo widzę że nie zawsze wie kiedy jej się chce,a kupa to kupa jak ciśnie to czuje :-D ale jestem zadowolona :-D
 
Marta nic wielkiego samsung DV90.Mały ale fajny ma dużo funkcji ale jeszcze większości nie rozgryzłam Ma możliwość robienia serii zdjęć za jednym zamachem :) Jakiś czas żyłam bez aparatu bo mały popsuł nam starego nikona ale teraz sobie odbije :)
 
justyna sobota a ty już przed 7 nie śpisz? ;-)

witajcie mamy :-)
no to moje dziecię dziś znowu z rana po wstaniu zdjęła piżamkę pieluche i siuisiu na nocnik poszło :-) cieszę się i teraz co chwile woła kupa kupa siada na nocnik myśli że chce a tam same bąki idą :-D pielucha po nocy nie wiem hmmmm może raz siknęła bo inna była w dotyku niż wczoraj ;-) ale teraz o noce nie walcze tylko o to zeby normalnie robiła na nocnik w ciągu dnia :-) i wiedziała kiedy chce :tak:
 
Beti ogromna brawa dla Julci:-) Wycałuj ją od forumowej ciotki:-) Poszło wam ekspresowo:-D Co do spacerów to ja mialam łatwiej bo zaczynaliśmy jak bylo ciepło więc gdy mówił, że chce siku to doylenialiśmy dupke i było po sprawie. Ciuszki na zmiane zawsze miałam przy sobie tak na wszelki wypadek. Początki były śmiechowe zwłaszcza podczas jazdy. jak sie małemu dłużyła droga to zaśmiewał się i wołał siku. Początkowo robił nas tak w trąbę kilka razy i chociaż podejżewaliśmy, że to nie prawda to i tak zawsze istniało ryzyko, że a moze tym razem naprawde mu sie chce.

A teraz chwalę mojego synka: Już drugą noc śpimy bez pieluchy:-):-):-) Póki co jest sucho. jestem mega dumna i ogromnie zaskoczona, że sam zdecydował o pożegnaniu pieluch.
 
Dziewczyny nie dołujcie mnie :no::angry::-D:szok::happy2::baffled::confused::dry::-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Brawa dla dzielnych maluchów i mam :)

justyna - odbijaj ile wlezie. Mój też ma tą opcję zdjęć seryjnych, robi 20, 15 odrzuca automat, a 5 najlepszych ja mam do wyboru. Fajna rzecz przy dziecku :tak:
 
reklama
marta nie przejmuj sie ;-) moja dziś miała mały kryzys :tak: najpierw w ciągu dnia bawiła się koło łóżka w sypialni od strony taty i tak bawi się bawi zraz wstaje i mówi tato ziobać bobek :-p ja akurat leżałam sobie po drugiej stronie więc mówię do mojego wez zobacz co tam zrobiła patrzy a tam faktycznie bobek ( zobiła go dosłownie bezwiednie bez żadnego parcia ot tak jaby sam wypadł :szok:) tatuś bułka przez bibułkę z zatkanym nosem mówi tak zrobiła bobka wez go(wielki panicz bo kupa na podłodze :wściekła/y:) nie zdąrzyłam zejść z łóżka Julka go wzięła i rzuciła prosto na tate :-D( jednym słowem kara hahahha ) po jakimś czasie zlała się na podłogę ale to nic nie wymagam od niej przecież żeby nie było wpadek hehe bo to nie realne...ale po kąpaniu przed położeniem spać widzę przysiaduje sobie pręży więc mówie chodż zrobimy kupkę na nocnik bo widzaiaam że ja kupa zbiera ale ona że nieee nie chce,no więc dałam spokój wiedziała że ma pieluchę to może zrobić w kącie :-D zrobiła i woła "juuuuśśśśśśśśśss ziobiłam psiebieś :-p i co miałam zrobic heheh przebrałam i olałam że zrobiła ją w pieluche a nie na nocnik :-) także jeszcze długa droga przed nami nooo ale w ciągu dnia jest w miarę dobrze jak na początki :-)
 
Do góry