reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

U nas jak nie zatwardzenie to sraczka!
Chyba jednak 3 idą...stąd te wiercenie w nocy!
Chyba wyjdę z siebie i stanę obok. Spać mi się chce jak nie wiem, więc chyba kawę prosto w żyłę sobie wpuszczę...
 
reklama
Witam
POstanowiłam po długiej przerwie napisać:tak:

Na początek dla wszystkich nowych ciężarówek gratulacje
U nas nadal brak samodzielnego chodzenia tzn chodzimy przy meblach ścianie pchaczu i pchając matkę za nogi ale nie samemu
:sorry:

Własnie wyszlismy z choroby :eek::eek:odciąganie katarkiem to masakra :szok::szok:trzy osoby muszą trzymać

Dzisiaj zakupilam zimową kurteczkę i czapkę z szalikiem


 
witam :-)
Joasiu nie wpuszczaj, bo Cię cała przyjemność z picia kawy ominie ;-)
Calineczka, witaj :-) super, ze jesteś :-) mi lekarz powiedział, ze z tym odciąganiem to nie zawsze to taie konieczne...więc..mam o połowe mniej stresu :-) moja aż tak strasznie nie wydziwia, pozawala..oczywiście jak ma humorek dobry :-)
My tez mieliśmy jechac na zakupy ubraniowe, ale zimno , mokro, szaro i M maluje, więc nawet spożywki na razie nie robimy..pewnie potem sam pojedzie, bo nie chce Małej ciągnąć na taka dupną pogodę..
Dorotka, Mąż spi czy wybył? brrrrrrrrr....na ciągły sen proponuję zakupić Dziewczynkom zestaw instrumentów..One będa miały radoche a szanowny małżonek już nie tak kolorowe sny..o ile zdązy zasnić..zakładam, ze śni, bo tak częste spanie musi mieć jakąś przyczyne..:-)
padam..moja wczoraj wygrała i wylądowała w łóżku...:-)
Miłego weekendu
 
Czesc Anja ,strasznie cieplo mi sie zrobilo jak napisalas
pisze juz jakis czas i powoli dolacza coraz wiecej bliskich mi osob-milusio
co do groupona to chcialam depilacje,scalingi,,wybielanie ze wzgledu na zawod kolezanka z pracy mi robi,ale dzieki za rade,moze masz racje za mala kasa do zaplacenia i moze byc lipa
najpierw i tak implant 5 musze zrobic
j

a jak znajoma to co inego:tak: nie uzyje szczoty klozetowej zamiast piaskarki:-D
 
Dorotko dziekuje za odpowiedz, wczoraj juz nie mialam sily napisac. A to kanalowe mialam okolo miesiaca temu.
U nas dzis slonecznie, ale chlodno. Wybralismy sie na zakupy zimowe i nic nie kupilam:angry: Znalazlam 2 albo 3 fajne kurtki, ale typowo dla chlopcow (z rysunkami autek lub rycerzy). Dla dziewczynek wszystko biale lub rozowe i do tego jeszcze w kratke, albo kwiatki. Czy ci producenci poglupieli?
Calineczko witaj. U nas mloda zrobi pare kroczkow i sie przewraca:-pZa jedna raczke, a nawet za jednego paluszka chodzila juz majac 10 miesiecy i tak jest caly czas. Nie wiem, czy sie zrazila, czy ma za malo sily, a moze jej szybciej i wygodniej na czterech;-)
Tosia super pomysl!!!
Moje szczescie dzis przespalo pierwsza noc bez cycusia. Obudzila sie na chwile dotknela cycusia raczka i poszla dalej spac:rofl2: W ten sposob nastapil koniec ery karmienia. Ciekawa jestem co bedzie dzis w nocy:-p.
Udanego i pogodnego weekendu.
 
kurcze ja do fb sie przekonac nie moge jakos , moze kiedys

u nas dzien leniwy bo popsrzatane mialam wczoraj, obiad z wczoraj, polegiwanie w domu i spacer z małym, który niedawno obudził sie z drzemki i teraz do 22 bedzie nam grandzil, tym bardziej ze juz 2 kanapke wcina wiec wkrótce węglowodany zaczną w krwiobiegu sie uwalniać ,a wtedy hulaj dusza piekła nie ma:szok::szok::szok:
 
witam :-)
Joasiu nie wpuszczaj, bo Cię cała przyjemność z picia kawy ominie ;-)
Calineczka, witaj :-) super, ze jesteś :-) mi lekarz powiedział, ze z tym odciąganiem to nie zawsze to taie konieczne...więc..mam o połowe mniej stresu :-) moja aż tak strasznie nie wydziwia, pozawala..oczywiście jak ma humorek dobry :-)
My tez mieliśmy jechac na zakupy ubraniowe, ale zimno , mokro, szaro i M maluje, więc nawet spożywki na razie nie robimy..pewnie potem sam pojedzie, bo nie chce Małej ciągnąć na taka dupną pogodę..
Dorotka, Mąż spi czy wybył? brrrrrrrrr....na ciągły sen proponuję zakupić Dziewczynkom zestaw instrumentów..One będa miały radoche a szanowny małżonek już nie tak kolorowe sny..o ile zdązy zasnić..zakładam, ze śni, bo tak częste spanie musi mieć jakąś przyczyne..:-)
padam..moja wczoraj wygrała i wylądowała w łóżku...:-)
Miłego weekendu

Tosia rozbawilas mnie do lez
co do kompletu instrumentow to nie dzialaja.naprawde
a co do malza to w pracy do rana,wiec same znowu siedzimy:-),przez to nie gledzi ze neta okupuje,jak nie spi oczywiscie:rofl2::rofl2:

Calineczka witaj

Akardek to buzka wielka dla buszującego Franusia:-)

moje juz ledwo zywe,ale jeszcze wsciekają sie na koldrze na podlodze:tak::tak:daje im jeszcze z godz i powinny isc spac
 
reklama
hej hej witam wieczornie :-)
Jestem padnięta, wykończona i wogóle czuję się jakby mnie walec drogowy przejechał... masakra... już teraz nie mam czasu żeby sobie spokojnie lekturę na kibelku poczytać a co będzie jak pójdę do pracy?? Jestem przerażona!!! mamuśki powiedzcie jak sobie radzicie...
a pozatym chyba wyprałam w mojej nowiutkiej pralce wszystko co było do wyprania :-)
Miłej nocki życzę- idę spać
 
Do góry