reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Cześć dziewczyny!

Muszę się pochwalić. Od tygodnia zasuwamy na czworaka :-) Teraz każdy kąt w mieszkaniu nie jest obcy Adasiowi ;) Ale i tak stać lubimy i chodzić trzymając się czegoś ;-)

kasik
- to będę mieć do sprzedania kombinezon dwu częściowy w rozmiarze 86 Cocodrillo :-p:sorry2::tak: Kupiony na wyprzedaży. Nam się chyba nie przyda, a może... jakiś cud się zdarzy bo widzę że on taki większy! :) Hihihi :)

ropucha - strasznie mi przykro, trzymaj się dzielnie!

gaja - jedyne co mi się nasunęło na myśl to małe dzieci mały kłopot, duże - duży. I odrazu przypomniała mi się historia moich rodziców, którzy z moim bratem który nie miał 3 lat poszli na autobus, stoją na przystanku a tam jakieś menele i ku*wy szły jedna po drugiej. Nie wiele myśląc poszli na następny. Zachodzą tam, a mój braciszek z całym impetem KU*WA wszystkim na dzień dobry sprzedał :D Rodzice głowy spuścili i myśleli, że ze wstydu się spalą! Hehehe :) Dzieciaki szybko łapią - co nie powinny.

gosiunia
- patrz wyżej :p

justyna - kciuki mocno zaciśnięte, powodzenia!

Udanego dnia kochane. Ja bym już na spacer poszła ale na kuriera muszę czekać :-:)dry:
 
Witam!!
u NAS OD 3 DNI MLYN!!
Maly to od 3 tyg ma katar,pozniej oko mu ropialo(juz nie ropieje)a teraz nie wiem co sie dzieje(domyslam sie ze zabki,choc 2 dolne juz wyszly i nie marudzil,(a reszty nie widac)w dzien placze cigle,apetytu nie ma (tylko cyc)strasznie marudny,z nosa mu cieknie,a dzisaj nocka 23 pobodka i cigly placz nic nie pomaga,kolysanie,chodzenie NIC po godzinie padl i zasna,pozniej 2 godzina to samo pobudka z placzem i tak do 3 az sansa z tego placzu,ja to razem z nim plakalam z tej bezsilnosci ze nie wiem co go boli i nie moge mu pomuc:(((.Tez ma czasami goraczke ale to z 2 razy mi goraczkowal,dostaje od bolu cal pol,i samruje mu dziasla bo co to moze byc innego????A wczoraj od rana jakis krostek dostal na rekach i nozkach(pomidory jadlam to moze od pomidorow???))takie drobniuykie i kolo ust ,i tez dawalam mu kaszki na sniadanie z NESTLE a maz kupil z bobovita i dalam mu moze te od tych kszek z bobovita te krosty??ale i tak mu raz dalam bo mu nie smakuja,musze kupic z nestle,rano to mi zjadl 2 lyzczeki niecale.JESTEM PADNIETA.Jak bylam niecaly tydzien z tym okniem niunia to lekarka sprawdzala uszy plucka i wszytko okey,ale pewnei dziasaj znowu wybiore sie do lekarza bo te krostki mnie neipokoja moze to rozyczka???
Uciekam zjesc spokojnie sniadanie poki malutki spi milego dnia!!!!



 
Hej DZIEWCZYNY!!!!

Jej zbieram sie zeby cos napisac iciagle czasu brak. Ropucha bardzo Ci wspolczuje- trzymaj sie dzielnie !!!
Maluch powoli probuje przybierac postawe do raczkowania - jzu w ogole jest taki kumaty -ladnie robi papa , pokazuje gdzie jest bimbam , no i robi przekorna cudna mine.
Za tydzien wybieramy sie z nim nad morze - i wlasnie chce nabyc nosidelko - czy na nasze szkraby nosidelko takie do 13kg i 2 lat to jest wplasciwe? mysle nad firma Womar - ma ktos z Was poze takie?
Postaram sie czesciej do Was zagladac , bo teskno mi jak grom.
Buziaki dla wszystkich!!!
 
Hejka!
Max załapał katar na grupie dla dzieci na którą wybrałam się w zeszły czwartek na próbę.
Ja załapałam katar od Maxa i tak oboje siedzimy i łby nam pekają, nosy zatkane, marudni jesteśmy ale staramy się jakoś dogadać :-D
 
Marja: ja mam nosidełko WOmar, sama jestem przeciwniczką tego typu urządzen i bym go sobie nie kupiła, ale dostałam więc jest i szczerze mówiąc korzystałam tylko kilka razy, ale nie w tym rzecz, zależy na jaki model patrzysz, zwróć uwage żeby te 'ramiona' nosidełka, które zapinasz na swoich były szerokie bo ja mam wąskie i bardzo wbijają sie w skórę ;/ A tak to nosidełko nie jest złe :)

a co u mnie: Maja od jakiegoś czasu już próbuje startować do raczkowania, ale nie umie jeszcze rączek podnosić do przodu :p siedzi juz troche, ale jeszcze nie za długo i stoi przy łóżku, ale sama siadać i wstawać nie umie :p

kupiłyśmy dzisiaj kubek niekapek do picia mleka i kaszek z tommee tippee, mała nawet sobie radzi z nim :D

spacer poranny tez zaliczony, teraz dziecie spi a ja zajadam sie ogórkami małosolnymi :D
 
Ja mam nosidełko firmy BabyBjorn. Kupiłam go na bazarze za śmieszne pieniądze bo nie miałam ochoty na targanie w tłumie Maxa po bazarach w foteliku samochodowym.
Przydaje się np. w sklepie albo ot tak jak chce się dziecko trochę zająć np. zwiedzając mieszkanie albo ogródek.
Ale jak widzę ceny nowego to bym w tej chwili już nie kupiła. Lada moment i już nasze pociechy będą na to za cięzkie.
 
No te Baby Bjorn sa super ale niestety cena jest przerazajaca .

Marta Karol wazy ok 9-9,5 kg teraz:-)
Misiuunia ,a jaki model masz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry