reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Angelus kciuki zacisniete.
Monkami czy raczkuje czy nie to moze pozno zaczac chodzic. Na to nie ma reguly.
Przyszla mamo ja daje przed kapiela kaszke, a po kapieli cycolimy
Pochwalilam Laure ostatnio za jedzenie i co... skubaniec znow nie chce jesc. Tylko wieczorem kaszke zjada ladnie. Nie wiem, czy podawac jej cyca skoro nie chce jesc (cyca chce zawsze i wszedzie), czy ja przetrzymac??
 
reklama
hej hej:)

Angelus trzymam kciuki kochana:))

Gosiunia duzo zdrowka dla malutkiej:***

Przyszla mamo ja podaje kaszke na gesto lyzeczka bo mleka nie chce pic z butelki;/

Monkami nie ma reguly na to raczkowanie i chodzenie..moj to leniwiec..nie chce raczkowac bo woli sie polozyc i marudzic;/ ale za to jak trzymam go pod paszkami to chodzi slicznie:)

Kasik postaram sie czesciej zagladac:) buziaki
 
Angelus pewnie juz za pozno na kciuki, ale mam nadzieje, ze wszystko poszło po Twojej mysli

monkami chyba nie ma reguły z tym chodzeniem. Mojej kolezanki cora skonczyła roczek w kwietniu, i nie czworakuje, i jeszcze nie chodzi.. Jeszcze zapragniemy zeby troszke posiedziały w miejscu:tak:;-)

mb nie pomoge, bo juz nie cycolimy. Ale pewnie z jednej strony chciałabym dac cyca, a z drugie przetrzymac:baffled:, trudny wybor. Ale podobno dziecko nie da sie przegłodzic, wiec pewnie w koncu zacznie jesc.

agusska
to super sie Szymonek sprawował:-) A z ta pobudka o 5 to nie zazdoszcze:no:, bo ze mnie mega spioch:tak:


Pogoda do bani, i jeszcze małego chyba coś bierze:-(, pokasłuje mi coś i nosek tez zatkany, ale wyciagnac nic sie da. Oby tylko nic sie nie rozwineło. Apetytu tez cos dzisiaj nie ma, obiadku nie chciał jesc, podwieczorek tez tak sobie.

Miłego wieczorku
 
dziewczyny moge dac malemu kupczy kisiel??jak tak to czy wszytkie samki ??

maly ma drzemke moze z 15 min pospi a pozniej kapiel i pewnei po 21 mi dopiero zasnie,
zycze milego wieczorku

u nas tez pogoda do bani juz ponad tydzien leje wsciec sie mozna:/JA CHCE SLONAAAAAAAA



 
Monkami no niestety moje malenstwo uwielbia cycusia. Najgorsze jest to, ze ja ja chce odstawic, ale juz wiem, ze beda cyrki, dlateog zwlekam z nadzieja, ze sama sie odstawi:zawstydzona/y:
KasikN82 dzieki za odpowiedz. Postanowilam nie podawac cyca. Piers jest tylko rano, wieczorem i w nocy (ostatnio potrzebuje tylko raz;-)) Wczoraj juz ladnie zjadla. Mysle, ze to tez przez temperature na zewnatrz. Znow sie ochlodzilo, to mala ma wiekszy apetyt.
Przyszla mamo ja tez bym kupnego nie podawala. Lepiej zrobic samemu. Ja robie nawet nie na soczku tylko na kompocie, zostawiam w srodku kawalki owocow. Laurze bardzo smakuje
 
Hej dziewczyny.
My po 2 tyg znów w domu.
Mój mały nadal zębów nie ma za to jest chory i dziś idziemy do lekarza. Kaszle, gorączka i zatwardzenie. W nocy 4godz na rekach go trzymałam bo inaczej nie chciał spać. Odkładałam go a on w płacz. Mam nadzieje, że to nic poważnego.
Też sie zastanawiałam nad podaniem Bartkowi kupnego kisielku ale się boje. Wole sama ugotować.
 
reklama
Dzien dobry :)\
Nareszce cieplutko, zaraz śmigam z Julką na spacer, na jedynym juz byla do poludnia z Babcia, ale grzech nie isc znowu bo jest przepięknie.To juz ponad miesiac jak wrocilam do pracy, juz sie chba obie przyzwyczilysmy, ale i obie nadal tęsknimy, Julcia podnosi babci bluzke i chce cycusia ...co zrobic, czas na inne pokarmy, a z tym niestety gorzej.

Angelus, mam nadzieje ze wszystko ulozylo sie najlepiej dla Ciebie :tak:

Agusska, dzielny Szymus, ale wstawanie o 5 to nieludzkie, spróbuj z nim porozmawiać :-D ;)
Gosiunia, dzielna ta Twoja Igunia ! :)Dużo zdrówka, żeby szybciutko sie pogoiło ! :)

Gaja i Ksad i dla Was także, dużo zdrowia!!!

Anitas1 prosila by Wam przekazać pozdrowienia, od 2 tyg lezy z synusiem w szpitalu, poszukaja przyczyny słabego przyrostu, wyszedł niski poziom żelaza i ...ubocznie zlapali w szpitalu infekcje i teraz musza czekac na reszte badan i moze jutro pojutrze juz wyjda do domku :)

Nasza JUlka nie raczkuje, ale swoim sposobem lazi po pokoju, wszedzie za pieskiem gania, nazwalabym to pełzaniem pompkowym :) I próbuje wstawac, na szczescie nie w łózeczku, bo tam tylko spi w sumie.Jest wesola, uwielbia zabawe w towarzystwie, robi kosi kosi, pa pa, "baran buc" stukannie czółkami, noski noski i woła na psa głośno "Eeeeee" :)

Kisielu nie podaję, daje: soczki, przeciery i owoce z kaszka, owsem, ryzem, ciasteczkiem.
Malgos, Alcia pozdrawiam cieplutko :*

Miłego popoludnia!!!! :)
 
Do góry