reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dzieki kochane za miłe ponowne przywitanie ;-)

Marja - jak dla mnie laktator Aventu jest rewelacyjny.

malgos - ja i tak podziwiam Cię, że dałaś radę tyle czasu ściągać. Gratuluję samozaparcia i determinacji!

Beniaminko - nie ma za co. Cieszę się, że na coś się przydałam! :)

Trixi - ogromnie gratuluję i zazdroszczę! Sama bym już drugie chciała, ale poczekać musimy... :(
 
reklama
Kerna, Angelus dzisiaj same dobre wiesci, cieszę się, że wasze kruszynki są zdrowe! :D

Angelus, jejku jak ten czas szybko zlecial, juz do pracy...i ja sie kropnie tego boje :(
Obyś znalazla jak najlepsze rozwiazanie, mysle wspolnie dacie rade, do tego jeszcze chlopcy na pewno pomoga :)
Marja ja tez chwale sobie bardzo laktator reczny z aventu, tylko trzeba dobrze zaworek i membranke zalozyc, bo ja na poczatku myslalam ze uszkodzony kupilam :)

Mamusie dzieci z anemią tutaj fajne artykuly na ten temat.

http://www.czytelniamedyczna.pl/2088,niedokrwistosci-niedoborowe-w-pierwszym-kwartale-zycia.html

http://babyonline.pl/niemowle_zdrowie_niemowlaka_chore_niemowle_artykul,1978.html?print=1
 
Ostatnia edycja:
Angelus i Kerna ciesze się że wyniki ok!

Nie zazdroszcze Wam że wracacie do pracy. Ja sobie nie wyobrażam żeby Anielke zostawić. Na szczęście mam komfortową sytuacje i moge być kurą domową. Ale Wam kochane życze dużo siły.
 
czesc dziewczynki:)

Na poczatku szczesliwego nowego roku duzo sczeslia i milosci!!!! :)
tak takl wiem ze wpadam tutaj rzadko ale ja poprostu nie mam czasu kiedy one spia to ja robie tysiac innych rzeczy dzisiaj poswiecilam obiad dla M zeby do was napisac bo inaczej to chyba nigdy bym nie znalazla czasu....
Trixi serdeczne gratulacje dla Ciebie !!!!!!napewno jestes przeszcesliwa:)))
u mnie wszytsko dobrze dziewczynki maluszki od 1 stycznia na nowym jedzonku daje im marchewke i jabluszka na poczatku zeby nie bylo rewolucji od niedzieli sprobuje brzoskwinki i banaki zobaczymy jak zareaguja......
postaram sie dodac nowe zdjecia mam nadzieje ze moze jutro znajde chwile.....

buziaki dla was i do nastepnego :))))
 
TRIXI - WIELKIE GRATKI!!!!!!!!!


Kerna, Angelus - dobrze,ze wyniki ok!

Angelus - ja tez wracam do pracy 6 marca, a pod koniec stycznia ide na rozmowe...i tez nie wiem co bede robila, wg. prawa tutaj musza mi zapewnic to samo stanowisko i ta sama stawke, ale jak to bedzie?no i jak beda chcieli to mnie potem szybko zdegraduja, bo zawsze cos sie znajdzie...zobaczymy....ja bede musiala Filipa zostawiac z niania na 13 godzin 3 dni w tygodniu, serce mi peknie....ale nie ja pierwsza...
 
Kerna, angelus rewelacyjna wiadomość!!! tak się cieszę że wyniki OK a i Kernus mam nadzieję że Laura faktycznie przybrała!!!

No to pięknie 2 mamusie będą miały dzidziusie :-D super
A i ja wam polecam stronę gdzie opisują wiele zabaw z dzieciaczkami jak dla mnie rewelacja Hanie z niektórych tak się słodko cieszy aż w szoku jestem Zabawy Fisher-Price bawią i uczą całą rodzinę

Lecę ogarnąć troszkę dom bo masakra jakaś tajfun chybaq przeszedł
 
reklama
Trixi gratuluję :-D
Angelus i Kerna super że wyniki ok :-)
Witam
Mała dziś coś marudna chyba przez kupkę (jeszcze dziś nie robiła) Cyca w dzień ani razu nie ciągnęła ale odciągnęłam i wypijała zmieszane z mm Oj idę do małej bo krzyczy no ale chociaż was poczytałam i nadrobiłam zaległości
Miłego wieczorku
 
Do góry