reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Wow trixi gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super wiadomość!!!!! I najwazniejsze że cało i zdrowo objechaliście!!! mam nadzieję że jestes zadowolona z wyprawy!!

U nas nocka w sumie ok pobudka o 4 rano na jedzonko i serenade ;-)
i poźniej spała z mamusią do 8.30 i oczywiście kupke strzeliła i wyskoczyła z pieluszaka na mamy prześcieradło ehh zdaża sie
 
JA nie dosc ze po cesarce to jeszcze po operacji powlok brzusznych ,ale bylam u swego gina ,zrobil mi usg obejrzal szwy i powiedzial ze nie widzi przeciwwskazan :) wiec jezeli on nie widzi to ja tym bardziej :)
 
Trixi zwaliłaś mnie z nóg tą wiadomością. Super!!! Dużo zdrówka dla Was!!!
d040.gif



No to jak Mojemu powiem że jesteś w ciąży to już mi żyć nie da.
 
TRIXI
GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FANTASTYCZNA WIADOMOŚĆ:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

JEJU CO ZA RADOŚĆ :tak::tak::tak: STRASZNIE SIE CIESZE NORMALNIE ALE CZAD:-)
 
reklama
Jeryyy Trixi Wielgachne Gratulacje!!!!! całusy dla Was!
Witam tez reszte babeczek....
Ja nocka ok, ale mały jak sie wybudzi i tylko włozy paluchy do buzi to sie zaczyna mexyk ....normalnie chyba sie zaczyna zabkowanie pełna parą...bidulek, serce mi sie kraje jak sie meczy...ech zasnał po wielkich meczarniach przy relaksacyjnej muzyczce...ale sie przebudza co chwila i kwili wciskajac paluchy do buziuni.
Miłego dnia.
 
Do góry