reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

a mojej starszej ropialo oczko do 6miesiecy,pomimo masazu nie uniknelismy udrozniania kanalika
mlodsza ma podobnie ,oko rowniez ropieje,narazie masuje ale mysle ze udroznianie kanalika bedzie nieuniknione
 
reklama
hej mamusie!!! Ja jestem chora:-(czuje się gorzej niż po porodzie:no:i najgorsze jest to że dziewczynki też coś łapie:-(mam nadzieję że im przejdzie szybciutko! Mnie chyba przewiało, mam zapalenie piersi,całe ciało mnie boli głowa uszy i gardło mam dreszcze i temperaturę..nie mogę z bólu nawet małej wziąść na ręce!!:szok::-:)-(`
mam nadzieje że u was wszystko oki!! buziaki paa
 
Ostatnia edycja:
Dorotko własnie to zrobilam...odciagnełam 70ml, mały zjadł 60ml i zasnał i kurcze spi smacznie co wczesniej bywało róznie bo sie czesto denerwował przy cycku ze np nie moze złapac, no i pewnie moja reakcja na ból tez go w pewien sposób zniechcecała.
 
Cześć dziewczyny!

Miło mi znowu was powitać!:-)

Dziś z Franiem wróciliśmy do domu!:-)

Jestem jeszcze mocno zmęczona i musimy się zaklimatyzować w nowych warunkach!

Dziękuję wam serdecznie za wsparcie!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Myślę, że niedługo odezwę się na dłużej!
 
Dzieki Dorotko :-)

Magi
- tak, jak Dorotka pisze - dobrze, ze sciagasz laktatorem.. suteczki wyleczysz i bedziesz znowu mogla maluszka przystawic :-)

Wstretnamalpko
- zycze zdrowia!

A ja mam taki apetyt laski po kazdym karmieniu piersia, jakbym znowu w ciazy byla.. dzizas, ile ja potrafie wciagnac a wody to juz nie licze nawet, ile litrow :-D Jakbym na kacu wiecznie byla, mala pirania wysysa ze mnie wszystko :-)
 
A ja mam taki apetyt laski po kazdym karmieniu piersia, jakbym znowu w ciazy byla.. dzizas, ile ja potrafie wciagnac a wody to juz nie licze nawet, ile litrow :-D Jakbym na kacu wiecznie byla, mala pirania wysysa ze mnie wszystko :-)


to tak jak ja :)

A mój mały wyssał cyce i na rękach sobie śpi :) Trzeba by do kąpieli ale małża nie ma i nie mam czym w centralnym rozpalić i zimnawo więc czekamy aż wróci bo Maks bez kąpieli jęczący
 
Magii - to dawaj w butle:)nie mecz sie:)ktoras z Was napisala zdanie , ktore mi bardzo utkwilo w pamieci "lepsza butelka podana z miloscia, niz piers ze zloscia", czy jakos tak:)mysle, ze to bardzo madre zdanie

u mnie tez pragnienie ogromne, tylko z apetytem nie bardzo....ale mam zapasy, wiec sie nie martwie:)

Ritka - witaj w domu:)

Wstretna_malpko - duzo zdrowka:)

Dagna - na pewno Ci smutno Bidulko, jestesmy z Toba!
 
Ostatnia edycja:
A ja mam pytanko do butelkowych mam,czy wam sie udaje karmić maleństwo co 3 godziny? kurcze bo ja nie daje rady,mała zjada mi na poczekaniu 60-70 ml,ładnie sie jej odbija ,po czym mija jakieś 20-30 minut i ona płacze w niebogłosy bo jest nadal głodna,woda z glukoza lub herbatka zdaje egzamin tylko na chwile i jak tu sie trzyamć tych"3 godzin":baffled: jak sobie z tym radzicie?
 
reklama
A ja mam pytanko do butelkowych mam,czy wam sie udaje karmić maleństwo co 3 godziny? kurcze bo ja nie daje rady,mała zjada mi na poczekaniu 60-70 ml,ładnie sie jej odbija ,po czym mija jakieś 20-30 minut i ona płacze w niebogłosy bo jest nadal głodna,woda z glukoza lub herbatka zdaje egzamin tylko na chwile i jak tu sie trzyamć tych"3 godzin":baffled: jak sobie z tym radzicie?

Dawaj jej wieksze porcje na raz. Moj w dzien zjada z kazdego cycka i zaraz po tym butelke 60-90 ml a czasem nawet 120 ml łyknie :-)

Ritka - witaj :-)
 
Do góry