reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziewczyny czy ktoras z was miala masaż szyjki i czy pomoglo to wam wywolac porod? Bo jesli mnie nie ruszy to juz po dzisiejszej wizycie u poloznej wiem ze czeka mnie wywolanie porodu w przyszly piatek czyli 8.10.
 
reklama
Irka! A będziesz dziś miała ten masaż?
Słyszałam, że to bolesne, ale nie straszę, bo sama nigdy nie miałam, więc nie wiem.
Strasznie długo musisz czekać z tym wywoływaniem! Bo przecież już jesteś po terminie!

A gdzie się podziały inne mamusie w dwupaku? Czyżby już na porodówce?
 
Witam!

Od wyjscia ze szpitala, czyli przez 2 tygodnie 500 g. A diagnoza postawiona na podstawie dwoch ostatnich wizyt. W przeciagu czterech dni mala przytyla 150 g. Powiedziala, ze to za duzo, ze inne dzieci tyle to w tydzien przybieraja:-p
A mam jeszcze do was prosbe. Rzuccie jakies pomysly na obiad, bo ja juz nie wiem co sobie gotowac. Niby mowia, ze moge wszystko, tylko w rozsadnych ilosciach, ale ja tam wole powoli wprowadzac rozne produkty.
Troszke przesadza położna. Ciesz sie że mała przybiera i karm ją jak sie domaga. Powiedz co masz pod ręką a ja ci napisze co z tego machnąć na obiad.

DZIEWCZYNY MAM PYTANIE CZY WASZE MALUSZKI TEZ MIEWAJA CZESTO CZKAWKI I PRAWIE PRZY KAZDYM KARMIENIU MOJA MALA ULEWA NIE WSPOMNE JUZ O KSZTUSZENIU SIE PODCZAS KARMIENIA :szok:STRASZNE DOSLOWNIE NIE CIERPIE TEGO.:no:
A moja to na drugie imie ma czkawka. Nie ma sie czym przejmować. A co do karmienia to kochana może źle ustawiasz dziecko lub butle do karmienia.


My po wizycie u pediatry. Mała ładnie przytyła, waży 3450 i dostała następne szczepienia.
Wczoraj byłam u gina i znalazł mi kupe płynu w macicy i kazał brać antybiotyk no i za tydzień kontrola oraz pomysły na antykoncepcje dla mnie.
Im bliżej tego zabiegu tym ze mną gorzej. Boje sie jak cholera. Niby nic sie powinno dziać a ja sie boje że coś pójdzie nie tak. Jak znam siebie to całą noc będą mi sie śniły czarne scenariusze.

Karolina ja swoją ubieram w jakiegoś śpiocha i w taki zamszowy cieńki kombinezon no i czapa obowiązkowo.

Dziewczyny w dwupaczku oby Wam sie skurczybyczki rozkręciły dziś.
 
Ostatnia edycja:
Juz mialam i sie zastanawiam czy mnie ruszy,czy tez nie. Nie bylo wcale tak strasznie.

Trzymam kciuki za ruszenie!
Dobrze wiedzieć, że ten masaż nie jest aż taki tragiczny, bo zastanawiam się czym mnie mogą raczyć w szpitalu!

Dagna, Maria, Magdah - proszę się odezwać i nie zostawiać tak koleżanek w samotności!:-):-):-):-):-):-):-)

Chyba mi zaczyna odbijać!
A co, jeśli faktycznie zostawią mnie jutro w szpitalu, tak jak mówił gin?
Boję się! Mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia w domu! Mała ma w poniedziałek duży sprawdzian - kto ją nauczy??????:szok:
Jak mąż z córką sami sobie poradzą?

Chyba zaraz ugotuję obiad na jutro i ubranka dla małej na pozostałe dwa dni do szkoły!

NIE CHCĘ DO SZPITALA!!!!!:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Ritka w ogole sie nie dziwie, ze nie chcesz isc do szpitala - ja tez czekalam do ostatniej chwili. 2 h dluzej a urodzilabym w domu, albo kolesiowi w taxowce :-)

No właśnie siedzę i kombinuję!
Pojadę jutro na to ktg i jeśli nic nie będzie się działo, a gin zaproponuje zostanie, to powiem mu, że przyjadę w piątek rano! Będzie mi też łatwiej pożegnać się z małą. Bo dziś tak mało czasu zostało - przyjedzie ze szkoły muzycznej ok. 20, potem lekcje i spać!
No bo wątpię, że już jutro - dzień po terminie będą wywoływać mi poród!
 
Dzięks dziewczyny:-dprawdą jest ze człowiek całe żtcie sie uczy!!!
Czy któraś z was bo nie pamietam miała robione cc ze względu na ułozenie miednicowe dziecka? Pytam bo moja siostra tak jak wam wspominałam jest 37 tygodniu była wczoraj na usg i okazało sie ze mały jest tak właśnie ułożony,waży 3400 i lekarka powiedziała ze sa marne szanse no to zeby sie obrócił,siostra moja strasznie sie denerwuje bo nie wie co ma zrobić czy takie ułozenie dziecka jest wskazaniem do cc u pierworódki??? Ona strasznie sie boi ze ją będa meczyć i małego bedą próbować obracać-ja jestem kompletnie nie w temacie wiec proszę o pomoc co bym mogła siostre uspokoic.
 
reklama
Do góry