reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Dziś w nocy wzięłam małą do siebie do łóżka na karmienie i usnęłyśmy i obudziła się dopiero koło 9. Zamierzam być jednak konsekwentna i nauczyć ją spania w łóżeczku tylko wczoraj nie miałam już siły i padałam na nos.
Wyprawiłam dziś mojego najstarszego syna na basen bo dałabym sobie głowę uciąć że dziś mieli jechać (choć on coś wspominał że to chyba w czwartek) i dobrze, że mamy szkołę zaraz obok to zdążył przybiec po książki - bo to jednak jutro, a mamusia ma zaniki pamięci chyba i w dodatku jest uparta.
Od jutra zaczyna mi się taki tygodniowy maraton po lekarzach i nie tylko, muszę to jakoś logistycznie zorganizować. Jutro zapis Józka do kółka tanecznego - mała zostanie z tatusiem bo to o 16, w piątek wizyta u dermatologa z synkiem, na szczęście późnym popołudniem więc podobnie. W poniedziałek (mam nadzieję na dobrą pogodę) z Antosią do pediatry rano, we wtorek laryngolog Józka (mąż biegiem z pracy może zdąży z nim pójść) i w środę rano alergolog Wawrzka niestety rano i chyba będę musiała mamę ściągnąć albo zrezygnować z tej wizyty. Nie wiem jak to się stało, że się tak poskładały te wszystkie terminy dzień po dniu.
Beniaminko już niedługo będziesz tuliła Julcię w domu. Jesteś dzielna.
Maluszki uparciuszki w brzuszkach szykować się do wyjścia bo mamusie stęsknione czekają.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
reklama
Witam,
wysłałam małża po zakupy, niby nie pada ale wieje i na razie się z domu nie ruszamy :/
Maks śpi jak zając pod miedzą dziś ale wczoraj prawie cały dzień przespał :) W nocy jakis niespokojny był i do piersi trudno go przystawic było :( I chyba ten kryzys 3 tygodnia mam, bo w nocy cyce miękkawe a tak zawsze twarde jak głazy, no byle te 48 godzin przetrwać i powinno się ustabilizowac te karmienie :)
 
hej kochane, ale tu ciiiisza
mój mały nerusek dal mi dziś poaplic, cała noc płakał- udało sie 3 godziny przespac...ufff
dzis pogoda troszkę lepsza niz wczoraj więc idziemy na spacer, wczoraj cały dzień w domu, więc nie mam zamiaru dzis się kisic, małego ciepło ubiore, opatule i lecim:)

onionku tą herbatkę na 100 ml dajesz 1 łyzecke- tam pisze na opakowaniu, ja robie tak ze leje zimną przegotowana wode, do tego gorąca z termosu jak mam, a jak nie to gotuje i daje granulu i gotowe, nie muszę studzic ani grzac

diewczyny w dwupakach trzymam kciuki za to żeby dzidzie wkońcu postanowiły wyjsc na ten świat :)
 
Witajcie dziewczyny

Dzis moje kochanie poszlo juz do pracy buuu,a tak bylo fajnie:)

Oj pomogl mi moj B bardzo i przez to te hormony mnie nie dobily,bo pierwszy tydz to chodzilam jak nacpana,i plakac sie chcialo:(
Juz czuje sie o niebo lepiej,a dzis to mialam speeda:)pierwszy raz ,wybrac sie z besiem do szkoly z mala i jeszcze przed tym wyjsc z psem,ale zaliczylismy-bez spoznienia i krzykow z mojej strony:)

Nasza niunia zostala na butli,i teraz ucze sie tego(co pewnie juz zauwazylyscie) ,oj wszystko nowe...
Niunia jest przesloska,ssak maly ciumka wszystko ,mleczko,wode smoka i nas jak popadnie,smieje sie ze malinek nam narobi:)w nocy budzi sie co 4 godz w dzien upomina sie czesciej,i chyba bede dawac jej czesciej ale mniejsze porcje.

Dziewczyny w dwupaku-zycze szybkich porodow,i jak najlzejszych:)
Myslami jestem z wami,przepraszam ze tak malo was wspieram w pismie

Beniaminko,Kerna-duzo zdrowka dla dzidziusiow

A moj Beniaminek to jest siostra zachwycony,ciagle mi pomaga,caluje ja mowi do niej i spiewa:)i non stop powtarza do niej :"Amelka ja tak dluugo na ciebie czekalem":0 no mowie wam rozbrarajace:)

Milego dzionka
 
hej kochane, ale tu ciiiisza
mój mały nerusek dal mi dziś poaplic, cała noc płakał- udało sie 3 godziny przespac...ufff
dzis pogoda troszkę lepsza niz wczoraj więc idziemy na spacer, wczoraj cały dzień w domu, więc nie mam zamiaru dzis się kisic, małego ciepło ubiore, opatule i lecim:)

onionku tą herbatkę na 100 ml dajesz 1 łyzecke- tam pisze na opakowaniu, ja robie tak ze leje zimną przegotowana wode, do tego gorąca z termosu jak mam, a jak nie to gotuje i daje granulu i gotowe, nie muszę studzic ani grzac

diewczyny w dwupakach trzymam kciuki za to żeby dzidzie wkońcu postanowiły wyjsc na ten świat :)

dzieki :-)

wlasnie ją kupilam. rzeczywiscie wszystko ladnie rozpisane na opakowaniu :-)

Gaja - moj tez cos w nocy marudzil.. najchetniej to przespalby cala noc przy cycku.
 
onionku może obydwie ten kryzys laktacyjny przechodzimy??? Niby max 48 h i wraca wsio do normy - oby.

Acha a miałam się pytac czy wy też w nocy tak się pocicie??? Ja masakrycznie, najlepsze jest to, że jest mi zimno ale mokra cała jestem, dziś to między cyckami to jakby kto mnie wodą zlał :/
 
onionku może obydwie ten kryzys laktacyjny przechodzimy??? Niby max 48 h i wraca wsio do normy - oby.

Acha a miałam się pytac czy wy też w nocy tak się pocicie??? Ja masakrycznie, najlepsze jest to, że jest mi zimno ale mokra cała jestem, dziś to między cyckami to jakby kto mnie wodą zlał :/


Wiesz co? Ja mam dokladnie to samo!! hehe... ale czytalam, ze to gospodarka hormonalna w ten sposob wraca po porodzie do normy.. jest mi zimno a spocona jestem na maxa :-)
 
ja tez sie poce jak szalona...


kurcze mala dzisiaj jest bardzo niespokojna, spi tak z 1,5h pozniej budzi sie z placzem wiec dajej jej butle wypija z 30ml i znow zasypia i tak w kółko, nie wiem o co chodzi :((

MAMUSIE mam pytanko od kiedy moge podawac ta herbatke koperkowa??
 
hej laseczki!!! JA was bardzo przepraszam że nie mam dla was czasu i nie mogę porządnie nadrobić tego co piszecie!!!
Ogólnie jakaś zła jestem ostatnio i jakąś bezbronną babcię bym z chęcią skopała na ulicy może by mi przeszło! Małej zaczęły się kolki, ja nie wiem co zrobić..kombinuję z mlekiem..jak młoda wisi na cycu to też jej mało więc dołączyłam modyfikowane ...wiem wiem to źle...ale idę na łatwiznę. Tym sposobem z pewnością będę miała jeszcze mniej tego mleka:/ nie mam czasu na picie nawet, nie wiem co mam jeść bo teraz przez te kolki to strach!! Mimo tego, że jem mało to mnie dużo i tak, i nawet nie mam radości z tego, że mi waga spada!! Chyba już do końca życie będę wielorybem! Stary mnie wkurza, wywaliłabym go na zbity pysk, babcie też!! zresztą wszystko ostatnio!! to chyba przez tą pogodę do du.. a przecież idzie jesień i zima i lepiej nie będzie! nie smęcę już bo macie własne problemy !!!
Buziaki , zdrówka dla was i dzieciaków a wam mamuśki w dwupaku szybkich rozwiązań(macie dwa dni-niecałe)!!!!!
 
reklama
ja tez sie poce jak szalona...


kurcze mala dzisiaj jest bardzo niespokojna, spi tak z 1,5h pozniej budzi sie z placzem wiec dajej jej butle wypija z 30ml i znow zasypia i tak w kółko, nie wiem o co chodzi :((

MAMUSIE mam pytanko od kiedy moge podawac ta herbatke koperkowa??

Na tej Hipp, ktora dzis kupilam napisane jest ze od 1 tyg zycia :-)
 
Do góry