reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

nie wiem czy dziś coś z tego będzie... narazie jestem sama w domu i nie wiem czy robić panikę i dzwonić po mamę... skurczę co 12 min. możę pójdę się wykąpać bo boli jak *******
 
reklama
justa oj chyba będziemy krzyczeć znowu hurra!!!
Skurcze regularne i bolesne to dobry znak:tak::tak::tak:

A w ogóle to robię kotlety ryżowe...nie dosć ze stopy spuchnięte to jeszcze przy patelni sieostoję..Kasiona te zdjecia pasuje przenieść !!!!! :))))))))cudne maluchy!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Kasiona- Jeja rozpływam się jakie dwa słodziaki przystojniaki jenyyyyyyyyyyyyyyyy

Justyna mykaj do wanny, potem poleż łyknij nospę jak nie przejdzie to siej panikę i dawaj na IP.
 
ja wczoraj sobie poszalałam z mężem i mam za swoje... od jakiegoś czasu mam skurcze co 15 min takie po 30sek... mam nadzieję że rozkręci się porządnie... jak będą co 5 min. to jadę do szpitala...


justynko jakby co masz mój nr tel :)
Fajnie ci ja męża mogę 2 x dziennie molestować i nic. Spacery, sprzątanie to mit przy moim organiźmie ;) Pozostaje czekanie. A jeśli chodzi o masaż sutków to jak wy go robicie? Bo ja mam je bardzo wrażliwe i nic przyjemnego przy tym nie ma :/
 
kurcze zawsze się zastanawiałam jak to wygląda i nie jestem do końca przekonana że już się zaczeło... zastanawiam się czy to normalne że między skurczami mały strasznie się rusza
 
reklama
kasiona śliczne maluszki :)
kerna mi dziś gin. powiedział że jak będę miała skurcze to zaraz mam brać nospe i też se tak myślę czy brać czy nie ... w końcu to lekarz ale podejście do tabl. mam podobne chyba :) skoro pomaga zmiana pozycji to po co tabl..
 
Do góry