reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Justyna jak coś daj znać,że wybywasz na porodówkę...

Coś dziś owocny dzionek ze hey...
Dzieciaczków nam przybędzie w tym tygodniu sporo i fajnie nowe słodziaki do oglądania na wątku zdjątkowym będą.

Ja trochę porobiłam i się zmęczyłam tak więc chwilunia przerwy co by nadrobić BB i dalej do boju.

Kerna- no to szwa sciągną a ty już teraz na zapas masuj cycorki co skurcze ruszą z kopyta i się tam ostaniesz i raz dwa urodzisz....
 
reklama
Wolfheart - gratulacje:-)
Saraa - trzymam kciuki:-)

Mnie przestało się śpieszyć do porodu, zmęczona już jestem codziennymi obowiązkami, najchętniej rzuciłabym wszystko w diabły.. Jak większość mam wrześniowych mam zapracowanego męża, wsio przygotowuje sama, ogarniam co moge i jak moge, do tego 3,5 letnie dziecko które domaga się uwagi a wiadomo że dziecku trudno odmówić..
Oj słabiutki dzień dziś mam:-(

Co do rozwiązań sierpniowych naszych "wrześniówek" to teraz pewnie poleci..
 
Ritka jedyne co mi zostało w głowie to to że pomysł wiaderek przybył z holandii i kąpiąc dziecko we wiadrze czuje się ono zrelaksowane jak stwierdziła pani z wywiadu wnioskując po tym że zdarza sie przy kąpieli że dziecko oddaje stolec... natomiast wanienki zostaly troszke skrytykowane "że dziecko może sie wyślizgnąc i zachłysnąć" pomimo ze matki uzywaja ich od lat i nigdy nie slyszalam zeby cos zlego sie stalo ,,, nie wiem czy nie zamotałam echh

Dzięki Marietta! Właśnie kiedyś widziałam takie wiaderka na allegro. Ciekawy wynalazek! Ale z tym stolcem w trakcie kąpieli - to nie za bardzo!:tak: Chyba pozostanę przy starym sposobie kąpania w wanience!

Spora córeczka była :D A rodziłaś SN?
Tak, rodziłam SN! Nie było łatwo! Przy tej ciąży lekarz się dziwił, jak ja to zrobiłam? Teraz nie wiem, jak będzie? Mam nadzieję, że jak synuś będzie równie pokaźny, to może lekarze zlitują się nade mną?

Dziewczyny no to mamy kolejnego chłopca...wiadomosc od Wolfheart na odpowiednim watku:-D:-):tak:
Wolfheart - wielkie gratulację!

akderk mi wyhodowali jakieś dwa stwory i jutro dopiero będę wiedzieć co i jak..cholera a w poniedz. do szpitala. Nie zdążę zaleczyć pewnie:angry:
do tego mam mega stresa bo przygotowuję się na mega wojnę ze szpitalem bo nie chce szczepić małej na bcg i wzw no i wit. k jeśli dają rutynowo..łooooo aż skurcze mam i na no spie jadę ostatnie dni z nerwów:wściekła/y:
Kerna - nie denerwuj się tak! Może ta wojna nie będzie aż tak duża!

jejku Dziewczyny..tak mnie boli glowa!!!czy WAm tez sie zdarza?i twarz mam spuchnieta, tak wokol oczu...sama nie wiem?zdarzalo mi sie tak czuc jak mnie zatoki dopadaly..a wczoraj wietrzycho bylo,a ja sobie przeciag w domu zrobilam...ale te bole glowy to juz od paru dni mnie mecza, takie jak w pierwszym trymestrze i znowu mnie dopadl slinotok i mdlosci...boje sie zatrucia ciazowego, ale cisnienie mialam mierzone w niedziele i bylo ok, jak zawsze?nogi w pporzadku, tyle rece lekko obrzmiale i cierpna..i badz tu czlowieku madry..wizyte mam w czwartek , chyba, ze bedzie gorzej to przyspiesze..jejku - koncowka ciazy , a ja kolejny raz panikuje!!!a juz myslalam, ze wszytsko o ciazy wiem:(i maly sie nie rusza..ale wczoraj wieczorem dawal czadu i dzisiaj rano tez byly jakies pojedyncze kopniaki....jak ja nie lubie sie martwic!!!!i znowu Wam marudze, chyba sie czyms zajme , to przestane sie zastanawiac...

Alcia81 - dużo wytrwałości! Wiem, nie jest łatwo być w ciąży! Ciągle coś!
Ja już też przestałam narzekać! Co z tego i tak nikt nie rozumie! Nawet małżonek uważa, że wymyślam i że powinnam być uszczęśliwiona, tym że już 2 mies. spędzam w łóżku, że mało co mogę zjeść z powodu cukrzycy, że nie mogę nigdzie wyjść i spotkać się z kimkolwiek. I że powinnam być wniebowzięta z faktu, że jestem w ciąży i jak najszybciej zajść w następną. A ja już serdecznie mam dość! Więc na pytania: Jak się czuję? Odpowiadam, że dobrze!
 
Witam popoludniowo!
Ja przyczlapalam sie z tesco i wiecie co jak szlam do tesco 10 min tak ide teraz 40 min tragedia wlecze sie jak zolw i jest mi strasznie ciezko!!Kupilam sobie zielone jablka bo ostatnio mam na nie wielki apetyt i wole jabkami sie zapychac niz co chwile do lodowki zagladac a pozniej w kibelku londowac!!!a mam nadzieje ze po jablkach mnie nie pogoni!!
Senna jestem jakas i pewnie zaraz sie poloze bo juz nawet siedziec mi zle.....
Gratuluje udanych wiyt i zycze milego popoludnia.
Wieczorkiem zajrze do was pewnie jeszcze,a jutro wizyta jestem ciekawa cy znowu 5 minutkowa he:))a w poczekalni naczekam sie 2h yhhhh co zrobie..obyz z dzidzia bylo wszytko okey to jest najwazniejsze!!!
BUZAKI MAMUSIE!!
 
Hej Brzuchatki widzę że u Was się na dobre akcja rozkręca, wątek powinien mieć nazwę sierpień/wrzesień bo na wrzesień to mało Was zostanie jak tak dalej pójdzie. Pozdrawiam

olis ja mam zamiar do wrzesnia wytrzymac:tak:. Bo jeszcze sporo do zrobienia i kupienia mi zostało. Ale masz racje, bo jeszcze tydzien sierpnia został wiec pewnie sporo dziciaczkow sie nam tu urodzi.


Justyna dawaj tylko znac czy sie cos u Ciebie rozkreca.
 
Fachowców należy brać siłą i wrzaskiem , jesteś w ciąży, nie masz co się hamować, tu dziewczyny wiedzą coś o tym bo same miały przejścia i tylko to skutkowało , także odwagi i panów porządnie op...yć
I nie myśl o kulturze, bo kultura nakazuje wywiązywać z się ze składanych obietnic a szczególnie już takich .


Maja mi też już coraz trudniej się poruszać, bobo tak mi ciśnie wszędzie że najlepiej jakbym się nie ruszała, wsio boli i kuje , ale już mamy bliżej końca więc jakoś trzeba to znieść.


no gratki w sumie udanej wizyty:tak:, tylko ładnie leżeć proszę jak pan dr kazał

Ja właśnie odebrałam wynik posiewu moczu i wyszło streptoccoccus agalactiae 0 kurcze czy to nie pacior??? z wymazu w pochwie mi go nie wyhodowali a w sikach tak - co za klops :-:)angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Akderk, ja miałam tego samego dziada w pierwszej ciąży, teraz czekam na wynik, ale wcale nie liczę na to ze go nie będzie..
 
Dorotko jak seks nie pomaga to zostało ci tylko sprzątanie:-p:-pja muszę umyć okna i ogólnie ogarnąć by się przydało ,dziś zrobiłam 3 pranka i leczo i już nic mi się nie chcę..chyba Anje zatrudnie do sprzątania bo ona na amfie jedzie!!!:-D:-D:-D:-D:rofl2::sorry2:

ta mieszkanio rano posprzatalam i co dalej nic

Justyna tylko napisz do nas jak bedziesz jechac
 
reklama
Do góry