reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam,
jestem nie do życia - zapewne dlatego że pada i dlatego że jestem niewyspana po nocy :/ Do tego co zjem leży mi na żołądku jak cegła :/
Dziewczyny jedno pytanie - czy Was też boli krocze? Bo mnie od 2 dni zaczęło przy chodzeniu i wstawaniu, podejrzewam, że mały już może gdzieś uciska ale cholernie nieprzyjemne uczucie :/
 
Witam,
jestem nie do życia - zapewne dlatego że pada i dlatego że jestem niewyspana po nocy :/ Do tego co zjem leży mi na żołądku jak cegła :/
Dziewczyny jedno pytanie - czy Was też boli krocze? Bo mnie od 2 dni zaczęło przy chodzeniu i wstawaniu, podejrzewam, że mały już może gdzieś uciska ale cholernie nieprzyjemne uczucie :/

mnie boli juz od dawna nie jest to przyjemne...szczegolnie w nocy i nad ranem
 
Witam popołudniowo...
u nas za oknem szaro, buro i pada :-( wczoraj na brzuchu i mi się zrobiły rozstępy :-( a myślałam że obędzie się bez nich w tej ciąży
Widzę że dzisiaj same dobre wieści u lekarzy a wrześniowe dzieciaczki rosną jak na drożdżach :-)

Dzisiaj na urlop przyjechała do nas siostra ze swoją 5-msc córeczką i mamy trochę rozrywki, szkoda tylko że ja jestem dziś wypompowana i nie do życia :-(

Miłego popołudnia brzuchatki :-)
 
Gaja-Ja mam to samo ucisk na krocze i pachwiny.
Może maluszki schodzą niżej i uciskają oraz rozciągają to i owo?
Ku mojej uciesze mała miała czkawkę i tym razem znów na dole więc się przekręciła na właściwa pozycję...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejka
nie mam za dobrych wiadomosci

ale mysle ze to dotyczy jednej z nas,naszej wrzesniowki,bo nick ten sam

dziewczyny, przynosze bardzo smutną wiadomosć.
Część z Was pewnie kojarzy Pati26 , która pisała z nami na otwartych staraczkach.
Otrzymałam dzisiaj informację ,że zginęła w wypadku samochodowym 2 dni temu.
Osierociła 2 synków .
Mąż przeżył wypadek.
Była w 8 miesiącu ciąży. Miała mieć córeczkę.
 
reklama
O Boze, wiecie mam gesia skorke i czuje sie jakbymi ktos umarl z rodziny. Nie wiem co napisac. Dorotklo a skad masz te wiadomosc?

udzielam sie na watku zamknietym staraczek i tam napisala o tym,to jest dokladnie cytat jednej z moderatorek
przeczytalam i przekopiowalam do Was

lzy mi ciurkiem leca i uwierzyc nie moge
 
Do góry