reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
nie no, teraz to już jest oki i da się żyć :-) wysłałam mojego do biedronki po ten proszek i zaginął... a mnie nachodzi na wieśmaca i rękami i nogami się bronię żeby nie zadzwonić i nie kazać Mu kupić.. :-)
 
czesc!
ale sobie poczytalam:)nadrabialam od rana:)

Wszystkim gratuluje wizyt!no i powodzenia na kolejnych:)

kiepska ze mnie kolezanka - deszcz mial isc do Was, a tutaj u mnie dzisiaj jeszcze bardziej pada i do tego bardzo zimno ( 12- 13 stopni)!nie moge odniesc sie do kazdej bo za duzo bylo informacji bylo od rana:)jednak te smutne przytulam i wotam urlopowiczki po powrocie:)

u mnie wszystko okaze sie jutro!czy jest cukier w moczu i jesli tak, to co dalej?i czy szyjka trzyma i moge leciec na urlop, czy nie?boje sie jutra jak cholera...jak sie okaze, ze musze tutaj sama pzrez tydzien zostac, to sie zaplacze... a najgorsze, ze nie moge tego okazywac, bo Kochanie sie bedzie martwil i tez zostanie...a tam syn na niego czeka i cala rodzina...poniewaz to wesele jego siostrzenicy, maja okazje spotkac sie cala rodzina, a ze wszyscy sa "porozrzucani po swiecie" i ojciec jest juz staruszek bardzo schorowany, wiec to dla nich wazne..no coz - bede sie martwic jutro:)moze jeszcze i ja polece!juz tyle razy w tej ciazy panikowalam, ze sama sobie nie ufam:)

milego wieczoru Kobietki:)
 
Alcia, mocno, mocno trzymam kciuki oby wszystko poszło po Twojej myśli!!! będzie good, zobaczysz.. :-) Mój kupił ten proszek dla dzidzi i dzwoni taki dumny.. wiesz.. bo ja wziąłem dwa.. bo jeden był do kolorów a drugi do białego.. no stara się facet, stara.. ;-)
 
Tosiu dzieki za dobre slowo :)

Polezalam cale popoludnie, teraz rozgladne sie za czyms do jedzenia :)

Moje maluszki mi juz ciaza dosyc konkretnie, razem to juz pod 4 kg beda wazyc mysle, nie sadzilam ze dozyje chwil ze bedzie mi ciezko z lozka sie podniesc..
 
Ja już nie wiem co mam z siebie zdjąć, paruję , zaraz wskoczę pod kolejny już dziś prysznic. Żar tropików to nie dla mnie . Następnym razem spróbujemy wycyrklować dzidziulka na inny mniej gorący termin :-)
 
Lilu i Pati Gratulacje udanych wizyt!

Justynko jaki piękny ciążowy awatarek. Śliczny brzusio!

dziękuję bardzo :-) w całej okazałości widać go na wątku z brzuszkami ;-)

Alcia, mocno, mocno trzymam kciuki oby wszystko poszło po Twojej myśli!!! będzie good, zobaczysz.. :-) Mój kupił ten proszek dla dzidzi i dzwoni taki dumny.. wiesz.. bo ja wziąłem dwa.. bo jeden był do kolorów a drugi do białego.. no stara się facet, stara.. ;-)

ja kupuję tylko do kolorów bo białych rzeczy to tak naprawdę niewiele mam a w "kolorowym"
też można wyprać... a facet rzeczywiście się stara :-)

Ja już nie wiem co mam z siebie zdjąć, paruję , zaraz wskoczę pod kolejny już dziś prysznic. Żar tropików to nie dla mnie . Następnym razem spróbujemy wycyrklować dzidziulka na inny mniej gorący termin :-)

też mnie nachodzą takie myśli że następne bobo (jak takowe będzie) będziemy kombinować żeby się urodziło w maju-czerwcu
 
reklama
Ja chyba też swoje 2 dziecko kombinować będe tak żeby sie na wiosne rodziło.
U mnie zanosi sie na burze. Ale pewnie to będzie taka burza jak zwykle czyli odrobina deszczu, zero ulgi w tej duchocie. Zobaczymy czy sie rozkręci.

 
Do góry