reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Dzięki dziewczyny za rady... ja jednak myślę że to chyba nie jest grzybica tylko jakieś wredne uczulenie (w sumie ostatnio zeczełam używać innego płynu do higieny intymnej). Już miałam raz grzybicę na początku ciąży i to wyglądało zupełnie inaczej... a teraz to nawet nie mam żadnej wydzieliny z pochwy która by mnie zaniepokoiła... no nic w czwartek się wyjaśni... wczoraj wróciłam do szarego mydła zobaczymy czy to coś da...
 
reklama
witam dziewczyny,
po wizycie u gina zniesmaczona, komentarze położnej na temat mojego dużego brzucha pozostawię bez komentarza!
małpko rozumiem Cię ale nie rozumiem chamstwa ludzkiego, szok!! ale już mi przeszło, wczoraj miałam doła z tego powodu ale dziś już jest lepiej...
a wyniki, no cóż, nienajlepsze, hemoglobina spadła, bakterie w moczu nadal są
ale najważniejsze cukier, po 1h 50g - 155
dorotko podobnie jak u Ciebie, to jest powyżej normy, dostałam skierowanie od gina do poradni diabetologicznej dla kobiet w ciąży i tam mnie mają dalej męczyc (75g albo co innego sama nie wiem :-()
także nie jest optymistycznie jeszcze na dodatek ta pogoda no i te komentarze o wielkości mojego brzucha, "może bliźniaki będą" żygac się chce!!
 
Czesc laski!:-)

Mam do was takie pytanie czy ktoras z was usowala zeba w ciazy bo ja mam do usuniecia jednego ,jednak dentysta zostawil mi go tylko rozwiercil i wyczyscil
kanaly i tak zostawil otwarty kurcze chyba lepiej jak by go usunal bo tak mnie czasem zaboli , do tego jedzenie wchodzi i musze co chwile czyscic zeby:no: dodam ze nie chcial usowac bo powiedzial ze znieczulenia mi mocnego nie moze dac:-( teraz nie wiem mam tak chodzic do porodu czy jak??:sorry2:
miala ktoras z was podobny problem??????????????????:confused:

milego dnia mamusie
 
Hej Dziewczyny :-)
Jeśli chodzi o drożdżaki to i ja miałam raz po antybiotykoterapii jak tępiłam helicobactera w żołądku, żołądek wyleczyli, ale to sedzenie żyć nie dawało. Ale kuracja globulkami i maściami pomogła i mycie tylko wodą i tantum rosa. Aha- nie wolno myć szarym mydłem! Jest silnie zasadowe i wybija skutecznie wszelkie bakterie ale także nasze dobrotliwe pałeczki kwasu mlekowego- strażników naszego zdrowia w pochwie i nie tylko. Bardzo skuteczne jest zakłądanie na noc podpaski nasączonej naturalnym jogurtem- tam są pałeczki kwasu mlekowego. dziewczyny to pomaga!- a poradziła mi to znajoma lekarka z mojej kliniki.
Czesc laski!:-)

Mam do was takie pytanie czy ktoras z was usowala zeba w ciazy bo ja mam do usuniecia jednego ,jednak dentysta zostawil mi go tylko rozwiercil i wyczyscil
kanaly i tak zostawil otwarty kurcze chyba lepiej jak by go usunal bo tak mnie czasem zaboli , do tego jedzenie wchodzi i musze co chwile czyscic zeby:no: dodam ze nie chcial usowac bo powiedzial ze znieczulenia mi mocnego nie moze dac:-( teraz nie wiem mam tak chodzic do porodu czy jak??:sorry2:
miala ktoras z was podobny problem??????????????????:confused:

milego dnia mamusie
Ma dokłądnie to samo. Nie chcą leczyć kanałowo- bo brak zdjęcia rtg i rozwiercili mi poczyscili, załozyli nawet jakieś lekarstwo w kolorze bieli i...wypadło po 4 dniach, a teraz żab jest przewrażliwony na zimno, gorąco- na wszystko ! Idę z tym żebem w piątek znowu na Akademię, niech mi coś z tym robia bo jeść normalnie nie mogę.

A tak w ogóle to życzę Wam Mamuśki pięknistego dnia!!! :-D
 
Witam przy kawci!
Wczoraj po wizycie nie miałam siły na kompa wleść tylko zawinełam sie w kołderke i spałam. Malutka ma sie dobrze. Jest zdrowa i ma, jak to powiedział pan doktor, duży brzusio:-D. Jak chciał włączy 3D to sie pozakrywała rączkami i twarzy już nie było widać więc przełożyliśmy to na wizyte 9 czerwca. Ale jesteśmy i tak zadowoleni bo jest zdrowa i cudownie sie rozwija. Ma ponad pół kilo i skierowana jest główka do dołu. Poprostu wszystko jest jak być powinno:-)

A mnie ta pogoda dobija. Głowa mnie od rana boli i nawet nie chce mi sie zejść na dół do kosmetyczki. Do 12 mam czas na spięcie sie i wyjście bo trzeba coś ze sobą zrobić żeby ładnie wyglądać. W końcu za tydzień urodziny Męża i jego siostrzenicy.

Justyna
czasem od nowego płynu do higieny można zaburzyć flore bakteryjną. Moja kumpela wystarczy że użyje raz Avonu i już ma problem. Do gina idź.

Toshi
mi też odwołali wyrywania na po porodzie. Chyba nie dałabyś rady bez porządnego znieczulenia.
 
Ostatnia edycja:
Witam się porannie ;-) choć z porankiem ta pogoda nie ma nic wspólnego wieczorem na dworze było dokładnie tak samo....ciemno, zimno i deszcz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jem śniadanie przed kompem cobym nie czuła się samotna:-D a tak właśnie czuć ...się powinnam mąż od 2 dni na wyjazdach wrócił w nocy ale taki zmęczony, że tylko się przytulił, a jak rano się obudziłam to właśnie dawał mi całusa na pożegnanie i tyle go widziałam...smutno mi :-( ale dzięki wam ten dzień jakoś upłynie;-)

Beniaminko ja często miałam infekcje, nie grzyby ale jakieś stany zapalne po antybiotykach( też zmęczyłam tego helicobaktera!!!) ale o podpasce z jogurtem nie słyszałam a pewnie pomogłoby mi nie raz....jeśli mnie dopadnie coś znowu nie omieszkam skorzystać z rady:tak::tak::tak:
Co do zęba...najlepiej zapytać dorotki ona jest specjalistką w tej dziedzinie;-)

Pomimo OKROPNEJ pogody miłego dnia kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hejo, ja tez przy pysznej kawie z mlekiem

Skrzacie super, ze z mala wszystko ok :-)

Moj synus tak sie wierci wieczorem i nad ranem, ze az boje sie ze przebije mi skore i wyskoczy prosto pod koldre hehe..

Zapomnialam wziac wczoraj magnez przez caly dzien i nad ranem mialam podwojne skurcze lydek..

Milego dzionka !!!
 
Witam kochane mamusie....co za pogoda,nie mogę dojść do siebie....Ale trzeba wstać i coś zrobić na obiad.ale brak koncepcji:sorry:.Tak czytam o tych grzybkach...no to powiem wam,że zanim poszłam do szpitala było czysto-zero bakterii itd.,bo dzień przed wizytą robiłam wyniki ,oprócz cukru nie było nic...tylko jak wylądowałam w szpitalu koniec-infekcja grzybków:sorry2:...pytałam się położnej jak jeszcze leżałam w Poznaniu to mi powiedziała,żeby grzyba złapać wystarczy szpital....i tak się męczę...Jutro ide do mojej lekarki i zobaczymy co dalej....Niestety jak mam nie rodzić w Poznzniu to po co tam będę jeżdzić,żeby nastać się w kolejce i p.doktor sobie zobaczyła moje poziomy cukru i to wszystko-nawet mnie nie zbadała ani dzidziusia....:wściekła/y:. tu też jest diabetolog,który też może zobaczyć moje wyniki....A dzidziusia trzeba monitorować....
Normalnie to jest NFZ....
Cały czas jestem z wami i czytam was....ale wybaczcie mi nie mam siły....bo nie wiem co napisać:zawstydzona/y:...wiem,że to nie wytłumaczenie.ale ściskam kciuki za każdą z was!!!!!!!
 
witam! piszecie o grzybkach, ja parę dni temu miałam takie dziwne coś :zawstydzona/y: swędziało okropnie a do tego miała "tam" tak jakby opuchnięte :zawstydzona/y: i nie wiem co to, nigdy nie miałam ani żadnej bakterii, ani niczego w tym stylu, więc nie wiem z czym to porównać. do tego przeszło samo po kilku dniach :sorry2:
Saara ja tam akurat jestem przeciwnikiem takiego szczepienia się na wszystko. Poza tym o skuteczności tych wszystkich nowości dowiemy się dopiero za jakieś 10 i więcej lat. Dziecka też nie zamierzam szczepić na więcej niż jest to koniecznie.

Pogoda straszna, nawet pies śpi cały czas :sorry2:
 
reklama
Witam ze sloncem za oknem :) Skrzacie gratuluje udanej wizyty !!! Onionku doskonale Cie rozumiem ja tez jak zapomne magnezu mam dokladnie to samo :) Gizela nie trac nadziei zobaczysz wszystko sie ulozy ,na wszystko potrzebny jest czas,GLOWA DO GORY !!!
Jutro mam wizyte i moj M wzial wolne bo juz dawno Kaski nie ogladal :) Rozrabiara z niej .Musze pogadac z ginem jak to jest naprawde z ta cesarka czy termin ciecia ustala sie rzeczywiscie na 2 tygodnie przed planowanym porodem czy tna dopiero jak odejda wody. Milego dnia wszystkim !!!
 
Do góry