reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

cześć dziewczynki
mój młody też nie daje mi złapać oddechu normalnie jest 8 a ja jetem wrakiem człowieka, też się sobą ani chwilkę nie zajmie tylko bez przerwy na mnie wisi a jak siądę przy kompie to normalnie spazmów dostaje więc to chyba taki okres

Dooda nie wiem kto to Kasia Siekańska ale wydaje mi się, że mili gdzieś chyba ma termin ae nie wiem
 
reklama
Dołączam się do gratulacji! Super!!!

Dziewczyny- dziś było u mnie epicentrum rozstroju nerwowego. Sprawca zasnął- i całe szczęście dla niego. Musiałam wyjść z domu i przejść się bo chyba bym chałupę rozniosła. No dziś to KOSZMAR był!!! Litości... jak długo tak jeszcze?!
Po zaśnięciu sprawdziłam paszczę- wychodzą mu cztery czwórki. No ale bez przesady! To co on dziś wyprawiał to ludzkie pojęcie przechodzi. A rada mojego M- weź głęboki oddech... No więc oddycham... :)))

Muszę przejrzeć wątki dziewczyn z innych miesięcy-może jakieś rady znajdę )
 
Gratulacje!!! Niech rośnie zdrowo!

U nas nocka cud bo przespana a to dawno się nie zdarzyło ale to co zrobił o 5 to przebija wszystko, wstał w łóżeczku i zaczął krzyczeć i nic nie pomagało aby się uspokoił i tak ponad godzinę bez przerwy krzyczał. Moi sąsiedzi zaczęli walić w rury penie znowu im coś przeszkadza co mnie już całkowicie wyprowadziło z równowagi. Nie reaguje jak mały tak wyprawia i wymusza krzykiem ale już nerwy puszczają i nie wiem co mam z nim robić.Macie jakies sposoby na takie zachowania?
 
U nas noc była zaskakująco spokojna po tych wczorajszych wojażach. Mały zasnął po 20, przebudził się dopiero o 1 w nocy, wypił mleko i spał aż do 8!!! Nigdy się tak jeszcze nie zdarzyło! Ja już nic nie rozumiem. To pewnie taki jeden tylko przypadek nam się trafił z tym spaniem- ale jestem w szoku!

Naftanalku- sama nie wiem co poradzić :( Ja też się borykam z zachowaniem małego. Mój starszy tak nie robił- więc jestem zdezorientowana. No cóż- każde dziecko inne.
 
Witajcie! U nas też sajgon. Ala przechodzi samą siebie. Wczoraj wieczorem miałam tak dość wszystkiego, że urządziłam mężowi mega awanturę o porozrzucane kapcie Oli. Moja głowa pękała. A dzisiaj cisza, nie odzywa się do mnie i ma rację, a Ala dalej swoje.... długo już tak nie wytrzymam...
 
reklama
Fredko- trzymaj się Kochana! Ja myślę, że to jakiś skok rozwojowy. Nie możliwe przecież, żeby tyle dzieci na raz się tak zachowywało w podobnym czasie. Tylko jak go przejść? :baffled::confused2:
 
Do góry