reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
U nas kolejny sukces! Maly od 3 dni sam zasypia w swoim lozeczku,do tej pory byl smok,bujanie,spiewanie itp. (nauka babci),teraz odkladam do lozeczka i spi :):).A dzis usnal mi w wannie,nie potrafilismy go z mezem dobudzic :):).
 
obiecałam sobie że postaram sie zaglądac chociaz przeczytac i przesłać buziaka. Igoś śpi. Ja załatwiam finansowe sprawy to i na chwile do Was zajrzałam. ogromny BUZIAK!!

To na ile dzieciaczków nowych czekamy????
 
Hi Hi Dooda to musiał być przepiekny widok :)

A my na weekend jedziemy do kuzynki męża i ja jestem bardzo ciekawa jak Igorek będzie się czuł w nowym miejscu i jak mi pośpi w nocy hmmm
 
Dooda hahaha :-D:-D:-D:-D Jak to usnal w wannie ? to tak sie da :confused:?? Hahaha :-D:-D:-D:-D Nasza w wannie to sie pobudza,ze masakra... dzis normalnie fikolki robila, nie moglam jej utrzymac tak sie pluskac chciala :-D
 
witajcie
cos mi ostatnio szwankował internet...:-(
No i czasu mi również brakło hmm bo u nas z tym zasypianiem to totalne przegięcie tak samo, w łóżeczku nie zasnie tylko w wózku do tego kolysany:baffled:, i budzi sie ze sto razy oszaleję:shocked2:
nie stosowałam jeszcze tej opisywanej metody, kurcze b nie wiem jak się do tego zabrać. Julek jak się obudzi to wstaje na nogi nieprzytomny poplakuje i boje sie ze sie przewroci bezwladnie no i tu mamy ten problem ze zawsze przeaz to do niego lecę....

Piski, oj tak elaine u nas to też występuje:tak: aż w uszach drży, brr

Enko mój nie ma zęboli (1), więc nie zgrzyta, ale właśnie uderza głową silnie w materac i rzuca na boki, koszmar. Ponoć przejdzie

Haha Fredka moj smyk narazie jak kogoś nowego zobaczyto: otwiera usta i ściąga brwi...

Mili - zdrówka i udanego urlopu:tak:
 
My dzisiaj lecimy na dwa dni na działkę. Też się zastanawiam jak Alcia to przeżyje. Siedzi ciągle w domu, a no i była w szpitalu ale to co innego. Mam nadzieje, że może tam będzie spokojnie spała. Bo teraz chyba przez te upały śpi jak mysz. POszła spać koło 22 i wstała po 4. Nie mam już do niej siły. Zaraz pójdzie spać a ja z nią. Ech. Miłego dnia.
 
Wika dzisiaj obchodzi 10-tą miesięcznicę hehe :-)jeszcze 2 miesiace i roczek ojoj :-)a ja niedlugo lece do kosciola termin dopasowac do sali heh no i sie dowiedziec wszystko co i jak a wieczorem spotkanie z panem od orkiestry wtedy zostanie mi tylko fotograf i mam spokoj na jakies pol roku ;-)
 
reklama
Do góry