reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Madzieńka najlepszego:-)

My byliśmy dzisiaj na kontroli u lekarza, niunia zdrowiutka wszystko ok i wybiły jej się dwa ząbki i idzie trzeci, tyle że jeszcze nie są na wierzchu dopiero przebiły dziąsełka. ;-)
 
reklama
A ja mam do Was pytanie z innej beczki. Planuje wyjazd z Małą nad morze w sierpniu, myślałam o Ustce czy któraś z Was była tam??? Polecacie? Mam fajną kwaterę na oku blisko portu
(po stronie wschodniej, w centrum, na starówce usteckiej)-tak jest w opisie. Ciekawi mnie czy to ładna okolica....Może któraś pomoże
 
Monia, Doriska- gratulacje dla maluszków ! Lista bezzębnych zmniejsza się...:sorry2: My nadal BEZ:-).
U nas upały cd:tak:. Dziś mieliśmy wypadzik do koleżanki-Borys pobawił się z dwulatkiem o ile można było to nazwać zabawą;-) a mamusie wypiły po redsie :-):rofl2:.
Co do wyjazdu nad morze to sama się zastanawiam jaką miejscowość wybrać. Z tym, że my to najwyżej jednodniowy wyjazd planujemy:-). Najbliżej mamy Mielno-ale tam jest na maxa przeludnienie.
 
A ja mam do Was pytanie z innej beczki. Planuje wyjazd z Małą nad morze w sierpniu, myślałam o Ustce czy któraś z Was była tam??? Polecacie? Mam fajną kwaterę na oku blisko portu
(po stronie wschodniej, w centrum, na starówce usteckiej)-tak jest w opisie. Ciekawi mnie czy to ładna okolica....Może któraś pomoże
Ja bym Ci polecila jakbys do Mielna jechala :))
 
reklama
Co do wyjazdu nad morze to sama się zastanawiam jaką miejscowość wybrać. Z tym, że my to najwyżej jednodniowy wyjazd planujemy:-). Najbliżej mamy Mielno-ale tam jest na maxa przeludnienie.
Ooooj Mielno jest cudowne i to przeludnienie latem :)) W ogole to z Mielna jestem hyhy
 
Do góry