reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

reklama
doriska moze dobrze mierzycie, bo te ubranka maja dziwne numeracje, pare razy przykladalam rozm.68 i 74 i byly takiej samej wielkosci, a to tez zalezy od firmy, przewaznie body i bluzeczki kupuje 80-86, a ostatnio pajacyk kupilam 80 i jest troszeczke przyduzy, ale do spania jest dobry, a tak naprawde to na rozmiar patrze dobiero pozniej jak zobacze czy jest wystarczajaco duza na moje dziecko, ja poprostu kupuje patrzac na ubranko ,a nie na rozmiar, bo gdybym patrzyla na rozmiar, np 3-6miesiecy, to nie mialabym w co dziecko ubrac:-D:-D:-D
 
Witam dziewczynki po dłuższej przerwie.
Czytam,czytam i końca nie widać tyle naskrobałyście przez ten tydzień....
new_scared.gif

Ja właśnie wróciłam z wypadu na narty i padam na twarz po 12 godz spędzonych w samochodzie ale i tak mega zadowolona jestem bo było super :tak:

Z tego co zdążyłam nadrobić udało mi się wyłowić,że niektóre z was pytały o radę
new_blush.gif
a więc sorki że nie odpisałam.

No i zaskoczona jestem że mamy jakieś tajne podforum tylko dla wybrańców........
eusa_think.gif


Witam też nowe mamuśki : marsamar i doriska_26 i na tym narazie zakończę by princi dała radę przeczytać w całości
new_lol.gif
:-)
058.gif
 
Witam dziewczynki po dłuższej przerwie.
Czytam,czytam i końca nie widać tyle naskrobałyście przez ten tydzień....
new_scared.gif

Ja właśnie wróciłam z wypadu na narty i padam na twarz po 12 godz spędzonych w samochodzie ale i tak mega zadowolona jestem bo było super :tak:

Z tego co zdążyłam nadrobić udało mi się wyłowić,że niektóre z was pytały o radę
new_blush.gif
a więc sorki że nie odpisałam.

No i zaskoczona jestem że mamy jakieś tajne podforum tylko dla wybrańców........
eusa_think.gif


Witam też nowe mamuśki : marsamar i doriska_26 i na tym narazie zakończę by princi dała radę przeczytać w całości
new_lol.gif
:-)
058.gif

Ja też jestem zaskoczona. Szczerze mówiąc trochę to dziwne uczucie dowiedzieć się nagle że jest jakieś tajne forum :-(

A nowe mamusie jak najbardziej witam serdecznie!
 
Witam i ja nową mamuśkę!
A o "podforum" (tak to nazwałyście, ale jest to zamknięta grupa społecznościowa mamusiek wrześniowych, na forum są przecież różne grupy do których można należeć, kto chce moze się zapisać, jak się do grupy nie należy, to widać tylko kto jest ich członkiem,a czytać nie można ,wiec ja widzę, kto tu"tajniaczkiem":):):):)) należałam do tej grupy, bo była stworzona dawno temu, ale nie dałam rady i nie widziałam sensu pisać w 2 miejscach, wiec jestem tylko na ogólnym, a nie na zamkniętym.

U mnie noc beznadziejna, pokłóciłam się z M.......jest mi źle, przykro i wogóle do dupy(moja starsza zawsze mówi:mamusiu nie mów tak brzydko do dupy, mówi się do dupki:tak:), normalnie chce mi się płakać...do tego dzieci buszują od 6:(
poza tym wczoraj wrociliśmy od teściów, wiec w domu cały majdan bubli, prania.....mam dość. Na szczęście słoneczko przez okno zagląda wiec tyle miłęgo w ten dzień.
Co do pisania, to ja zawsze miałam "piękny styl" jak to określiła moja polonistka, ale czytać nienawidziłam! wiec ogę podać wam rękę z tym Panem Tadeuszem czy Krzyżakami:)
a co do ubranek, to mały ma 72 cm,mieści się w niektóre 3-6mies, 68, mamy nawet jedne mega śpioszki 62:) ale piżamka na 12mies:)co firma to inaczej. dodam, ze nasz największy kombinezon z którego własnie wyrósł jest 0-3mies!
 
Ostatnia edycja:
dziekuje wszystkim za miłe przywitanie na forum, Błazejek nie spi juz od 8, ale w nocy wiercil sie , marudzil, musialam go wziac do naszego lozka, wiec troche pospalismy, ale niezbyt dlugo, chyba mu sie zeby na powaznie zaczynaja, bo juz butelke zaczyna wyrzucac:-(a lyczeczka je ladnie bez wiekszego marudzenia


 
reklama
Do góry