reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Powiedziałam ostatnio M, ze dziecko musi dużo spać (czyt. tyle ile wymaga) bo pod czas snu maluszki właśnie "uczą się" wszystkiego... (gdzieś to czytałam i sama to zauważam). No i fakt faktem nasza mała miała takie senne dni ostatnio i tu trach.. ni stąd ni zowąd zaczęła nam wczoraj pełzać po całym łóżku.. i teraz takiego klina M sobie wbił do głowy że szok.. Hania właśnie słodko sobie spała.. i przed chwilką zadzwonił telefon.. Mała się obudziła, a M do mnie mówi "Kurcze ten telefon mała obudził i sie wszystkiego nie nauczyła :-(" hahahaha :-D:-D:-D:-D:-D
progress.gif
 
reklama
Witam nowe mamusie.
Gratuluję ząbków!!!:tak:
Co do ubranek to ja własnie rozpoczełam uzytkowanie ubranek które dostałam w spadku od koleżanki i nosimy kilka szt body które mają rozmiar 18 -mcy!! ( mamy dopiero 65 cm i 5 m-cy:-p) hiihiihii:-D
 
powiedziałam ostatnio m, ze dziecko musi dużo spać (czyt. Tyle ile wymaga) bo pod czas snu maluszki właśnie "uczą się" wszystkiego... (gdzieś to czytałam i sama to zauważam). No i fakt faktem nasza mała miała takie senne dni ostatnio i tu trach.. Ni stąd ni zowąd zaczęła nam wczoraj pełzać po całym łóżku.. I teraz takiego klina m sobie wbił do głowy że szok.. Hania właśnie słodko sobie spała.. I przed chwilką zadzwonił telefon.. Mała się obudziła, a m do mnie mówi "kurcze ten telefon mała obudził i sie wszystkiego nie nauczyła :-(" hahahaha :-d:-d:-d:-d:-d
progress.gif


:-d:-d:-d:-d hehe padłam...

 
Witam:-)Dawno mnie tu nie było ale musieliśmy z Oliwierkiem nadrobić rozłonke z jego tatusiem:-)Niestety dziś już pojechał:-(całe szczęście że tylko na tydzień.Przyznam się bez bicia że nie czytałam wszych postów bo strasznie tego duuuużo:-DAle obiecuje że to nadrobie:tak:
 
Tak czytam o tym spaniu.... powiedzcie ile śpią Wasze maluchy w ciągu dnia? Borys co 2 godz jest marudny, ziewa i zasypia- tak max na godzinkę. W ciągu nocy masakra- ma już 5,5 m-ca i żadnej nocy nie przespał mi całej:-(. Po kąpieli zaśnie na 2 godziny, i później do rana pobudki co godzinkę..a nad ranem to i co pół godziny:-(. Nic nie daje karmienie kaszką na noc itp. Jestem wykończona tym wstawaniem w nocy:-(. Jak tak czytam Was, że przesypiają Wam dzieci od 20 do rana..to mi się ryczeć chce...:-:)-:)-(
 
Nie wiecie czy Lidl prowadzi sprzedaz BEBIKO ???? bo wlasnie sie kapnelam ze mam koniec mleka a w osiedlowym sklepie praweie 5 zl drozsze :eek: do lidla mam najblizej :sorry:
 
Tak czytam o tym spaniu.... powiedzcie ile śpią Wasze maluchy w ciągu dnia? Borys co 2 godz jest marudny, ziewa i zasypia- tak max na godzinkę. W ciągu nocy masakra- ma już 5,5 m-ca i żadnej nocy nie przespał mi całej:-(. Po kąpieli zaśnie na 2 godziny, i później do rana pobudki co godzinkę..a nad ranem to i co pół godziny:-(. Nic nie daje karmienie kaszką na noc itp. Jestem wykończona tym wstawaniem w nocy:-(. Jak tak czytam Was, że przesypiają Wam dzieci od 20 do rana..to mi się ryczeć chce...:-:)-:)-(
Moja Kinulka idzie spac okolo 9,30 i spi tak do 3 czasem 5 rano,wtedy mleko i dalej juz do 8-9... przed snem dostaje teraz mleko, zmienilam kolejnosc, kaszka jest okolo 18. A w dzien spi okolo 11,14 17 i 20... tak po godzince srednio... I niestety nie wiem jak ci pomoc.. bo my nie mamy zadnego rytualu w stylu, kapanko, mleko bla bla.. Po prostu jest spiaca to idzie spac.......:sorry:
 
reklama
Hania to śpioszek. W dzień śpi co 3 godziny minimum godzine, a w nocy różnie.. od 21 do 5.. sporadycznie do 3, a zdarza się że śpi do 7-8 rano bez pobudki :eek:
 
Do góry