reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Sarenka27-moj Adas nie lubi lezakow ani fotelikow, wszystko jest beee...nawet nosidelko nie akceptuje...jedyni RACZKI MAMUSI.... Daje mi popalic-tak placze ze wymiekam i go nosze. Do tego nie moge siedziec tylko musze stac. Mamusia chodzi jak jej synek zagra:-D :rofl2: A tak powaznie to juz sie zastanawiam czy moze nie kupic innego bujaczka-moze ten co mam mu nie pasuje, moze jakis inny go przekona bo juz trace sily....;-):tak: a to przeciez dopiero 3 miesiace

Magdalena0713-:rofl2: robie dokladnie tak samo:happy:
 
reklama
Elaine ja tak mam od roku i jak bylam w ciazy i po porodzie i teraz .... Moj M wychodzi do pracy po 6 jak ja spie a wraca codziennie po 20 w soboty o 16 ... wiec tylko w niedziele jest w domu i wszystko na mojej glowie :-( nawet zakupu w ciazy dla malego sama robilam

ja teraz robię z dwójką... ale to jest jazda! :szok::szok::szok:
 
aj dziewczynki to ja tez dołacze do tych co ciągle same w domu:sorry: mój M to nawet w niedziele wychodzi do pracy :confused2: ale już się przyzwyczaiłam do tej samotności i do tego ze wszystko robie sama z małym.... no oprócz zakupów jak narazie .... bo m robi albo ja wieczorami latam a m z małym siedzi;-)

juz mam wszystko posprzątane, choinka stoi, teraz troszke odpoczywam;-)

mały jadł dziś jabłuszko ze słoiczka i też się kwasił ... zjadł może 1 łyżeczkę:-)
 
ale Was tu dużo chciałam dołączyć ale nie dam rady nadrobić żeby poznać mamusie i dzieciaczki wrzesniowe
Witamy serdecznie:tak::-):-):-)

Z września nareszcie wymarzona córeczka Majeczka muszę zrobić suwaczek bo dawno mnie tu nie było

Ojej to na pewno byla radosc;-)My tez trzecia chcielibysmy coreczke i tez na poczatku miala byc Maja:laugh2:Mam pytanko !!Czy trzecia ciaza byla planowana?;-)Chodzi mi o to czy robiliscie wszystko z "przespisu na dziewczynke":sorry:Czy poprostu niechcacy Wam sie tak poszczescilo?;-)A tak wogole to tez mam syneczka Adrianka:-pFajne chlopaki co?:rofl2:
 
justyna1980-witaj

ja tez jestem ciekawa czy mozna zaplanowac sobie dziewczynke-bo chcialabym miec siostrzyczke dla mojego Adasia, no ale jeszcze nie teraz....tak za 2 latka:rofl2:

i ciekawa tez jestem jak to jest z tym rozszerzaniem menu dla dzidzi-bo mi polozna powiedziala ze dopiero jak Adas skonczy pol roku moge mu podac jabuszko, banana, marchewke-a widze ze niektore z Was juz daja swoim maluszka jabuszka ze sloiczka.....:rofl2:
ja dostalam stos ulotek zeby nic nie podawac oprocz mleczka-zgupialam teraz:szok:
 
Oli trzecia ciąża była jak najbardziej planowana i stosowaliśmy metody na dziewczynkę i jak widać się udało :-).A Adrian to wiadomo że super chłopak:tak:
Anek rozszerzanie menu zależy od karmienia jeżeli sztucznie to po 4 m-cu a jeśli naturalnie to dopiero po szóstym.Ale najgorsze są początki zeby dziecko się przyzwyczaiło do nowych smaków
 
reklama
anek29 moze bujaczek z zabawkami kup albo przymocuj do starego bujaka zabawki, ja mojej co jakis czas doczepiam nowa bo mam wrazenie ze jej sie nudza.Teraz bujaczek zabawia ja przez 30min pózniej nie płacze a krzyczy na rece.
syla24 i reniferek podziwiam Was jedna juz sprzatniete na swieta a druga z dwójka małych dzieci...ja z jedna nuic zrobic nie moge i sie wsciekam
Sorry za brak polskich znaków ale na drugiej rece jest mała.
 
Do góry