reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam się tradycyjnie w dwupaku:-)
Karotka-obyś wróciła z maleństwem już-super że masz meldunek!3mam kciuki!
Obudziłam się o 5 dziś i przy obrocie na drugi bok złapał mie taki ból w plecach-tylko nie dokładnie krzyżowy tyllko ciut wyżej:sorry2:A potem taki skurczyk ze pomyślałam że Maria chce w rocznicę ataków wtc się urodzić...Poszłąm spać i dopiero o 12 wstałam...skurczyki przepowiadające non-stop ale sie nimi nie podniecam zbytnio...po miesiącu już sie przyzwyczaiłam.
Dzisiaj to same terorystki się urodzą ;-)ewentualnie następca Bin'Ladena;-)
Pamiętam dokładnie jak 8 lat temu moja starsza córa była taka maciupka-akurat wyszła z okresu noworodkowego...
 
reklama
U mnie kolejny dzień z cyklu "może to już?" ;) I jak by się nasz Tymonek dziś urodził to miałabym imieninowy prezent ;D Oby chciał mamusi dać ten prezent.. 4 dzień 40 tygodnia i już wariuję z tego oczekiwania! Dziś wymysliłam, że jak kobiety w buszu powiesze się na rękach na drążku do podciągania mojego Męża i będę czekac na poród - ponoć skutkuje ;)
 
Dziewczyny, może też warto złożyć albo dołożyć temat o dietach karmiących - co można a czego nie
Ten temat mi sie podoba baaardzo! :tak::tak::tak:

Ale kiedys byla mini debata nad nim, i dziewczyny stwierdzily,ze mozna go podpiac pod jedzenie albo laktacje :sorry2:

W sumie im mniej tematow to batrdziej przejzyscie! :rofl2:
 
A ja zła jak osa..:wściekła/y::wściekła/y: Oczywiście mnie nie zostawił w szpitalu,kazał tylko pojutrze na ktg znowu przyjść...A ja taka pełna nadziei byłam. Wkurzyłam się i w myślach ich przeklinałam,że po prostu w weekendy im się nie chce pracować,więc bez sensu przyjmować pacjentkę w piątek,i to jeszcze w DZIEŃ TERMINU...
Tak więc ja również nadal oczekuję,tylko że jeszcze mi nerwy nie przeszły i idę w akcie buntu zjeść drugą połowę lodówki. FOCH!!!!:-D
 
Dziewczyny czy ktoras wie jak jest czop sluzowy po angielsku ???? :confused::confused::confused:

Kizi niezla mi dalas zagadke! :-D

Wiem ze czop to plug, sluz to mucus... ale jak czop sluzowy to nie wiem i nie moge znalesc w tych slownikach medycznych smiesznych :dry:

Help!:sorry2:
 
reklama
Do góry